320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Elusitt päev

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Bljääää...
    DELFI: FC Levadia võitis 24:0 (vs. FC Soccernet)
    Ljohha: "See number 14 oli soccernetil ainuke mees kes midagi jagas"

    AD e. Andekas Disainer...

    Kommentaar


      Sissejuhatus päeva oli meeldiv, lendav kahejalgne kergendas end mulle pähe
      AILTON

      Kommentaar


        Algselt postitas Mikk4 Vaata postitust
        Sissejuhatus päeva oli meeldiv, lendav kahejalgne kergendas end mulle pähe
        kas see ei pidanud mitte tähendama, et rikkaks saad? Kui täna suure summa raha võidad siis ära mind unusta

        Kommentaar


          Algselt postitas Mikk4 Vaata postitust
          lendav kahejalgne kergendas end mulle pähe
          Algselt postitas cannuman Vaata postitust
          Kui täna suure summa raha võidad siis ära mind unusta
          Kas sellest võib järeldada, et sina olidki sina see lendav kahejalgne?
          armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

          Kommentaar


            Algselt postitas vincent Vaata postitust
            Kas sellest võib järeldada, et sina olidki sina see lendav kahejalgne?
            kui ma oskaks lennata siis ma oleks juba rikas

            Kommentaar


              Algselt postitas cannuman Vaata postitust
              kas see ei pidanud mitte tähendama, et rikkaks saad? Kui täna suure summa raha võidad siis ära mind unusta
              peakski minema vikingut ja värki ostma
              AILTON

              Kommentaar


                viking on miskine kolmapäev või neljapäev vist?...Hoiame koos pöialt et keegi su veel täis sittuks õigel päeval siis

                Kommentaar


                  aga kui ise ennast täis sittuda, siis ei võida midagi? nii oleks tunduvalt mugavam ja lihtsam...

                  Kommentaar


                    Algselt postitas plekkpurk Vaata postitust
                    aga kui ise ennast täis sittuda, siis ei võida midagi? nii oleks tunduvalt mugavam ja lihtsam...
                    tee proovi ja anna meilegi teada kuidas läks

                    Kommentaar


                      Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                      tee proovi ja anna meilegi teada kuidas läks
                      isiklikult jääks teemast kõrvale. tegin vaid sõbraliku soovituse/küsimuse. et ehk keegi teab sellest midagi. püksi sittumine võib olla küll naljakas ja tore, aga tavaliselt mitte tegijale. niiet, ehk keegi teine võtab selle enda peale. müüdimurdjad või keegi.. sorri, et nõrk olen

                      Kommentaar


                        nonii nahhuiiiiiiiiiiiiii! Linnuke läheb kirja.
                        NII SITT!
                        olgem kristlased, vabandused on esitatud

                        Kommentaar


                          Ma lisaks ka ennast siia. Jou.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas plekkpurk Vaata postitust
                            isiklikult jääks teemast kõrvale. tegin vaid sõbraliku soovituse/küsimuse. et ehk keegi teab sellest midagi. püksi sittumine võib olla küll naljakas ja tore, aga tavaliselt mitte tegijale. niiet, ehk keegi teine võtab selle enda peale. müüdimurdjad või keegi.. sorri, et nõrk olen
                            püksisittumine ei ole kuidagi tore, erinevalt püksikusemisest ei teki hetkekski meeldivuse tunnet. Pluss täissitutud pükste puhastamine on miljon korda keerulisem kui täiskustud pükste puhul. Samas eks ta sõltub ka kogustest, kui vürtsine oli viimane sööj jms miljonist faktist.
                            "The great fallacy is that the game is first and last about winning. It’s nothing of the kind. The game is about glory. It’s about doing things in style, with a flourish, about going out and beating the other lot, not waiting for them to die of boredom". - Danny Blanchflower, legend

                            Kommentaar


                              Algselt postitas vello99 Vaata postitust
                              püksisittumine ei ole kuidagi tore, erinevalt püksikusemisest ei teki hetkekski meeldivuse tunnet. Pluss täissitutud pükste puhastamine on miljon korda keerulisem kui täiskustud pükste puhul. Samas eks ta sõltub ka kogustest, kui vürtsine oli viimane sööj jms miljonist faktist.
                              Vaidleks vastu. Mitte küll isiklikust kogemusest, kuid Gunde Svan kirjutas oma autobiograafias, et ühel võistlusel olid kõigil meestel õhtusest söögist kõhud lahti ja nii kükitati raja ääres põõsastes. Tema lootis aga vastu pidada.

                              Minnes tõusule, andis aga suusk tagasi ja tulemus oli selge - puuks! ja püksid täis.

                              Nüüd siis toreduse aspekt: esiteks jäid tema taga sõitnud mehed paugult maha, sest nad ei kannatanud haisu välja, ja teiseks kirjutas Sven, et alguses oli siiski mõnus ja soe. Hiljem muidugi hakkas külmuma.

                              Võistluse ta muide võitis.

                              Aga see selleks.
                              When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                              Kommentaar


                                Selline soovitus, et kui keegi pidevalt köhib ja häirib teisi, siis on soovitav talle lahtistit anda, siis ta enam nii palju ei köhi.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X