320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Elusitt päev

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    mitte, et täna oleks sitem päev kui mõni teine (põhi on juba ammu käes ja pole enam kuhugi kukkuda),

    aga lihtsalt meeldetuletus, et siin saab halamas käia, kõik te õnnetud lojused!

    Kommentaar


      tra, üldse läheb sitasti viimasel ajal. eriti koolis. kuradi sitt.
      forever fooling, free and using, sliding down the slide that breaks a will

      Kommentaar


        putsi, koolis läheb üldse kõik viimasel ajal allamäge ja kirsiks tordi peale läksin saksa õpetajaga ka mingi eriti mõttetu asja pärast raksu ja ta lubas mu ülejäänud õppeaasta põrguks teha, nüüd ostsin oma esimese paki suitsu peale suve ja tulin oma muredega siia, tra küll.....
        Little things worry little minds.

        Carlo Ancelotti, 2009

        Kommentaar


          Hehe. eilse ajusurma järel suutsin artiklisse mingid tobedad vead teha ning täna sain piki pead selle eest. Rikub tuju üsna ää.

          Kommentaar


            Kehalises lendasin kangi pealt maha ja kukkusin selja peale. Hing oli 20 s kinni.
            Ikka valutab. Paha on.
            slimm.ee

            Kommentaar


              Tra kui närvis ma praegu olen no. Päev oli siiani päris normaalne, kuid see p*de arvuti n*ssis kõik ära. Mul oli juba üle poole aika iseseisvatöö tehtud, kui mingi lampkast otsustab, kõik mu teksti ära kustutada ja taastada ka ei saa, kuigi olin paar minta tagasi salvestanud oma töö. Täitsa p*de päev.
              Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
              Algselt postitas taku*
              Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

              Kommentaar


                otsi mingitest temp failidest

                Kommentaar


                  Algselt postitas caesar112 Vaata postitust
                  Kehalises lendasin kangi pealt maha ja kukkusin selja peale. Hing oli 20 s kinni.
                  Ikka valutab. Paha on.
                  Juhuu, meil homme hinde peale kangiharjutus ees ootamas, jee!

                  Kommentaar


                    kang on lebo ju
                    akrobaatika on veits nutune
                    tehnika on põhiline

                    Kommentaar


                      ..sain täna uue töökoha suhtes neg. vastuse ehkki olin konkureerinud 50nesest kandidaatide hulgast 5 väljavalitu seas ja lõppvestluses tundsin end suht kindlalt.
                      RummaBastards!

                      Kommentaar


                        Algselt postitas 17 Vaata postitust
                        Juhuu, meil homme hinde peale kangiharjutus ees ootamas, jee!
                        Kas Kalev Sport näitab ka? Neil on mingid võimlemised vahel olnud.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas 17 Vaata postitust
                          Juhuu, meil homme hinde peale kangiharjutus ees ootamas, jee!
                          Mida te peate kangikavas tegema?
                          slimm.ee

                          Kommentaar


                            Algselt postitas caesar112 Vaata postitust
                            Mida te peate kangikavas tegema?
                            Ma ei tea, ma ei saa nkn hakkama Üks ringitamine on.. aijaa, rööbaspuud ka!

                            Kommentaar


                              Paneks üle hea rea linnukesi siia kirja. Kopp on ees, KÕIGEST.

                              Kommentaar


                                läksin kirjandusest minema, sain ühe, parandada ei saa, ema trenni ei luba enam minna, pean õppima, veerandihinne ja keskmine perses.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X