320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Mis ajab oksele või tekitab rõveduskõdi?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
    Kunagi keegi pakkus mulle teed ja eeldas, et tahan seda suhkruga. Pidin pildi eest ära viskama, kui lonksu võtsin.
    Mul sama teema tee puhul, ainult suhkru asemel on rumm ja lonkse vähe rohkem.
    see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

    "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

    "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

    Kommentaar


      Algselt postitas Stok
      Lonks haljast viina ja mul on põsed kummis. Kunagi tudengipõlves sai seda mürki natuke (st. mitte palju) tarvitatud ja nüüd on blokk ees, enam ei suuda.
      Viin on ja minetanud enda tähtsuse kuidagi - gin ja tekiila on palju paremad

      Kommentaar


        Algselt postitas cabron Vaata postitust
        Viin on ja minetanud enda tähtsuse kuidagi - gin ja tekiila on palju paremad
        Tekiila.... üks ainsaid alkohoolseid jooke mida ma ei suuda juua kuna sai kunagi ikka väga üle võetud ja sellest tulenev pohmakas on jube...

        Ma vist olen see tavaline vend veits maakas, aga minujaoks on parim kange alkohol viski või rumm jää ja koolaga ja vahest kui fancym olla laimitükk ka sisse ja elu on lill.

        Kommentaar


          Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
          viski või rumm jää ja koolaga ja vahest kui fancym olla laimitükk ka sisse ja elu on lill.
          Me istume ümber laua, on pudelid me ees.
          Pudelites loksub rumm kui joovad viisteist meest.
          Meil nägu mõõgaarme joonistatud täis –
          küll me juba teame kuis piraadielu käib!
          Jaa teame!
          Surnukirstul viisteist meest, hoirassaa ja pudel rummi ning
          koka koola ja laimitükike ka
          When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

          Kommentaar


            tekiila on rohkem isade jook ja

            Kommentaar


              Ükski viin ega tekiila ei asenda seda kõige õigemat kärakat.

              Kommentaar


                77BD7D22-29CF-42EE-B150-7A3EBCE18E32.jpg

                Inglismaal on veel ägedamat kraami. Super Bock>Double Bock.

                Kommentaar


                  Brasiilias kõige odavam poes müüdav alkohol. Maksumus umbes seal 60 eurosendi piirimail. See maitse juba ei unune, ning jääb päris pikaks ajaks suhu

                  Kommentaar


                    Algselt postitas LaRaBla Vaata postitust
                    [ATTACH=CONFIG]6176[/ATTACH]

                    Inglismaal on veel ägedamat kraami. Super Bock>Double Bock.
                    Pole ammu saarel käinud, aga kas Carlsberg Special Brew veel letilt leiab? See oli üks vägev jook.
                    Inter - ausaim klubi Itaalias.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Halb ründaja Vaata postitust
                      Pole ammu saarel käinud, aga kas Carlsberg Special Brew veel letilt leiab? See oli üks vägev jook.
                      See on siin vist legendaarne tõesti. Samas endal pole õnnestunud seda poes näha, kõik ainult räägivad sellest. Mingeid teisi "special brewsid(loe: räigelt kange parmuõlu)" olen samas ikka letil näinud, jah.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas LaRaBla Vaata postitust
                        [ATTACH=CONFIG]6176[/ATTACH]

                        Inglismaal on veel ägedamat kraami. Super Bock>Double Bock.
                        Selle Super Bocki näol on tegemist Portugali õllega ja on teine päris joodav.
                        FC Flora

                        Kommentaar


                          Algselt postitas cabron Vaata postitust
                          tekiila on rohkem isade jook ja
                          Istume laua taha ja kui ma liiga palju rummi joon, siis ma alles hakkan näitama sulle, kes isa on

                          Kommentaar


                            Algselt postitas j6u1uv4n4 Vaata postitust
                            Brasiilias kõige odavam poes müüdav alkohol. Maksumus umbes seal 60 eurosendi piirimail. See maitse juba ei unune, ning jääb päris pikaks ajaks suhu
                            Üks brass mulle hiljuti kirjeldas seda sama jooki - ''Made as a mix of vodka, juice, gasoline, house cleaning products and hobo piss. Worst thing is that this one is actually the "good" version while there are some bootleg versions which I'd never have the balls to drink. I like the blueberry one even though some people dislike it, peach is really good, lemon and passion fruit ones are drinkable and the strawberry one is pure shit. People say it's stronger than it says but that's cause they're dumb, drinking more than they should since it's sweet af and the bottle doesn't look like it holds 500ml.
                            The hangovers with this thing are definitely worse than normal hangovers though''


                            Tundub tore kütus.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Shparkz Vaata postitust
                              Üks brass mulle hiljuti kirjeldas seda sama jooki - ''Made as a mix of vodka, juice, gasoline, house cleaning products and hobo piss. Worst thing is that this one is actually the "good" version while there are some bootleg versions which I'd never have the balls to drink. I like the blueberry one even though some people dislike it, peach is really good, lemon and passion fruit ones are drinkable and the strawberry one is pure shit. People say it's stronger than it says but that's cause they're dumb, drinking more than they should since it's sweet af and the bottle doesn't look like it holds 500ml.
                              The hangovers with this thing are definitely worse than normal hangovers though''


                              Tundub tore kütus.

                              cachaca on suhkruroopiiritus ja sellega sõidavad ka kohalikud sisepõlemismootormasinad ringi

                              kõrs paaki!
                              I don't write erotica but I do write. Don't get paid for it though. My writing is a little more high profile than erotica generally. I stay anonymous though so I can never be compensated for my work.

                              Kommentaar


                                pidin oma 9a mopsi magama panema, poole pudelit viina sees ja 38.2 palavik - loodan homme rivis olla SBT jaoks

                                Kommentaar

                                Working...
                                X