320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Mis teid närvi ajab ???

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Ei, mul käisid maja rõdult. Pirita kandis.
    THEO HERNANDEZ

    Kommentaar


      See, et dendroparki tahetakse golfiväljakut luua. Tartu ümbruses vaba maad peaks leiduma kuhu muru teha. Seda enam, et nagunii sõidetakse kohale autodega kott pagasiruumis. http://tartu.postimees.ee/2953655/de...astele-kitsaks

      Kommentaar


        Algselt postitas zelee Vaata postitust
        See, et dendroparki tahetakse golfiväljakut luua. Tartu ümbruses vaba maad peaks leiduma kuhu muru teha. Seda enam, et nagunii sõidetakse kohale autodega kott pagasiruumis. http://tartu.postimees.ee/2953655/de...astele-kitsaks
        Eile öeldi ERR-s otse välja linnavalitsuse poolt, et mingit golfiväljakut ei tule, tegemist oli mingi ideekavandi tutvustamisega, millele oodati avalikkuse reaktsiooni ja see reaktsioon oli nii raevukas, et asi võeti koheselt plaanist maha. Too park jääb pargiks edasi sellisena nagu on.

        Kommentaar


          Algselt postitas Marek_T Vaata postitust
          Eile öeldi ERR-s otse välja linnavalitsuse poolt, et mingit golfiväljakut ei tule

          ERR: Tartu linnavalitsus ei kavatse Tähtvere dendroparki golfiväljakut rajada
          GEORGE: No, no, no! Nothing happens /-/ RUSSELL: Well, why am I watching it?
          GEORGE: Because it's on TV RUSSELL: Not yet..
          (Seinfeld, The Pitch)

          Kommentaar


            Win7 search.

            Otsin arvutist ühte filmi. Kuna kohe ei leia, siis mõtlen et otsing ikka aitab. No ei, sittagi. Leian siis lõpuks arvutist kataloogi ja faili käsiti üles. Huvi pärast kopeerin täpse failinime otsingusse ja sittagi ei leia. Kasutu sitt see otsing (või noh ilmselt ma olen loll lihtsalt)

            Kommentaar


              Algselt postitas cannuman Vaata postitust
              Win7 search.

              Otsin arvutist ühte filmi. Kuna kohe ei leia, siis mõtlen et otsing ikka aitab. No ei, sittagi. Leian siis lõpuks arvutist kataloogi ja faili käsiti üles. Huvi pärast kopeerin täpse failinime otsingusse ja sittagi ei leia. Kasutu sitt see otsing (või noh ilmselt ma olen loll lihtsalt)
              Indekseerimine kinni kuidagi keeratud? mul pigem kogemused, et leiab liigagi hästi.
              BVB - Vaprus

              Kommentaar


                Tra see fäntäsi on ikka klassikaline tujurikkuja. Hommik, paar tundi mängudeni, vaatad, et mis seal siis teha võiks, kes vigane kes mitte. Vahetaks Costa äkki Agüero vastu? Okei Costa on ikka 75% peal, ehk siis mängib, ühe korra pealegi said juba vastu tilli, kui välja võtsid ja ikkagi väravaid küttis... Vaatame mida siit veel siis vahetada võiks. Aa see kuradi Tadic ei ole väga ammu midagi teinud. Oh näe Sigurdsson on odavalt saadaval, davai vahetus.

                Obv teeb selle peale Agüero neli väravat + Tadic värava ja neli söötu. Vittu ma ütlen.
                armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                Kommentaar


                  Nii julma ebaõnnestumist on täitsa naljakas lugeda

                  Kommentaar


                    Algselt postitas vincent Vaata postitust
                    Tra see fäntäsi on ikka klassikaline tujurikkuja. Hommik, paar tundi mängudeni, vaatad, et mis seal siis teha võiks, kes vigane kes mitte. Vahetaks Costa äkki Agüero vastu? Okei Costa on ikka 75% peal, ehk siis mängib, ühe korra pealegi said juba vastu tilli, kui välja võtsid ja ikkagi väravaid küttis... Vaatame mida siit veel siis vahetada võiks. Aa see kuradi Tadic ei ole väga ammu midagi teinud. Oh näe Sigurdsson on odavalt saadaval, davai vahetus.

                    Obv teeb selle peale Agüero neli väravat + Tadic värava ja neli söötu. Vittu ma ütlen.
                    Sai Costa kohe hooaja alguseks võetud. Siis hakkas vanal muudkui jalg rebenema ja mõtlesin, et noh, mis seals ikka, võtan välja, kui vana ei mängi ja pärast uuesti sisse tagasi. Siis, kui tuli idee mees tagasi tuua, oli aga vana läinud 0.1 võrra kallimaks ja ei tahtnud hakata punkte ning wildcardi ära andma. Costa siis jätkas skoorimist ja iga nädalat oli kurb vaadata. Nüüd siis mõtlesin, et noh kama kaks teen selle wildcardi ära. Suured muudatused tehtud selleks nädalavahetuseks. Costa tagasi. Mees ei mängi. Nojah.

                    Kommentaar


                      Todt rääkis avameelselt Schumacherist: nägin teda kolme päeva eest

                      Idiootlik pealkiri, häbi peaks olema selle eest.

                      Rahvusvahelise Autoliidu (FIA) president Jean Todt rääkis Itaalia ajalehele La Gazzetta Sportiva avameelselt, milline suhe tal on Michael Schumacheri ja Jules Bianchiga.

                      Kommentaar


                        Üää, üää, ma olen pikk ja kõhna, miks küll saatus ning loodus mind nöögib, üää, üää....
                        Algselt postitas Stok
                        See, kui nädala aja jooksul purunevad mõlema püksirihma pandlad. Futsk, maailmas ei ole ju pükse pikkadele ja kõhnadele, mis maha ei vaju!

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Nurmekas Vaata postitust
                          Üää, üää, ma olen pikk ja kõhna, miks küll saatus ning loodus mind nöögib, üää, üää....
                          Ma ei teadnudki, et suur kogus rasva östrogeenitaseme nii kõrgeks ajab, et ka meestel päevad tulevad.
                          I don't write erotica but I do write. Don't get paid for it though. My writing is a little more high profile than erotica generally. I stay anonymous though so I can never be compensated for my work.

                          Kommentaar


                            Flora ning ManU fänn kelle jutt on üsna idiootne ning joob ennast täis ja lööb selja tagant kuklasse (?) sama tugevalt kui mu veel sündimata õde/vend

                            Kommentaar


                              1) Helkuriteta inimesed - Saage aru, et praegu on päris pime ning ma ei taha teid autoga alla ajada kui te enda tumedas riietuses järsku nähtamatult teele hüppate.
                              2) Midagi tahtsin veel kirjutada, aga nagu naksti meelest läinud... Njah võib seda sammust ka kasutada tegelt närvi ajamisena.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Amos Vaata postitust
                                Flora ning ManU fänn kelle jutt on üsna idiootne ning joob ennast täis ja lööb selja tagant kuklasse (?) sama tugevalt kui mu veel sündimata õde/vend
                                JanK?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X