320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Mis teid närvi ajab ???

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    No aga telekavaataja pidi ju natukene kauem rasket korvi käes hoidma.
    Ela ja tunne, et elad
    see on kõige lihtsam
    filosoofia, mis toimib
    sule silmad ära vaata
    tagasi, hinga sügavalt ja
    hüppa üle iseenda varju
    tule koos minuga.

    Kommentaar


      Algselt postitas Rudy Vaata postitust
      Asjade lindile paigutusest ei sõltu sinu kojujõudmise kiirus. Müüja laseb asju ikka ühe ja sama kiirusega läbi.
      Mind ajab närvi, kui inimese meelest võib antud situatsioon tekitada vaid ühe probleemi. Kamoon, mõtleme laiemalt.

      Kuidas antud olukord võiks Minu meelest ideaalis laheneda (rõhutan, et antud lahendus on eriti oluline, kui kellelgi on järjekorras kärutäis asju, mida osta).

      1. Proua asetab oma 4-5 asja lindile kompaktselt ja hõivab maksimaalselt 10% lindipikkusest. Seejuures on seda täiesti võimalik teha nii, et ei oleks vaja midagi suruda.
      2. Enne, kui kassapidaja hakkab proua asju läbi lööma, saan mina 90% oma asjadest lindile asetatud ja samamoodi kompaktselt.
      3. Kui proua maksab enda asjade eest, asetan ma oma kaubad lindile lõpuni ning jääb veel järgmiselegi ruumi.
      4. Kassapidaja hakkab minu asju läbi lööma, ma annan talle kliendikaardi ja hakkan vaikselt enda asju juba kilekottidesse pakkima.
      5. Selleks ajaks kui kassapidaja on mu viimase asja läbi löönud, on mul 90% enda asjadest pakitud.
      6. Ma maksan enda asjade eest ära, pakin 10% enda asjadest ära, heidan kiire pilgu tšeki peale ning olen läinud selle kassa juurest enne, kui minust ülejärgmise kliendi asjad hakatakse läbi lööma.

      Mida siis antud proua oma hooletusega kaasostjate suhtes võib potentsiaalselt põhjustada? Seda, et tekib mingi mõttetu ummik, seda, et ma pean oma asju pakkima, kui ülejärgmise inimese asjad sinna tulevad. Minule järgnevad ostjad ei saa enda asju ka lindile ära panna, vaid peavad ootama. Ja selle kõige põhjuseks on proua, keda need "ummikud" ei puuduta, tal on täiesti savi, teised peavad kannatama.

      Ja kõigele lisaks minu kojujõudmise kiirus ei sõltu ainult kassapidaja kiirusest, vaid sellest, millal ma saan oma asju pakkima hakata kilekottidesse. Aga see on tegelikult maksimaalselt 60-90 sekundi küsimus, seega ei ole see eriline probleem.

      Reaalsus oli see, et ma lükkasin proua asju veidi koomale ja hakkasin lindile laotama. Nagu minu kogemus näitab, siis inimesed, kes ei hooli teistest, ei hakkagi hoolima. Ja ainuke võimalus, et proua oleks mind mõistnud, oleks seesama jutt talle lahti seletada. Mina ei kavatse oma närve ja aega selliste inimeste peale kulutada.
      Instagram

      Twitter

      Eesti Lokomotiv Moskva fännid

      telekavaataja.blogabet.com

      Kommentaar


        Kommentaar


          Kõik need talvepedede ja entusiastlike lapsevanemate pildid/videod FB seoses selle sitaga, mis maha on sadanud.





          Jah, paljud on muidu toreded inimesed ning see on minu probleem, et see mind segab.

          Kommentaar


            Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust
            Kõik need talvepedede ja entusiastlike lapsevanemate pildid/videod FB seoses selle sitaga, mis maha on sadanud.





            Jah, paljud on muidu toreded inimesed ning see on minu probleem, et see mind segab.
            sekundeerin
            FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
            sigpic

            Kommentaar


              Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
              Mind ajab närvi, kui inimese meelest võib antud situatsioon tekitada vaid ühe probleemi. Kamoon, mõtleme laiemalt.

              Kuidas antud olukord võiks Minu meelest ideaalis laheneda (rõhutan, et antud lahendus on eriti oluline, kui kellelgi on järjekorras kärutäis asju, mida osta).

              1. Proua asetab oma 4-5 asja lindile kompaktselt ja hõivab maksimaalselt 10% lindipikkusest. Seejuures on seda täiesti võimalik teha nii, et ei oleks vaja midagi suruda.
              2. Enne, kui kassapidaja hakkab proua asju läbi lööma, saan mina 90% oma asjadest lindile asetatud ja samamoodi kompaktselt.
              3. Kui proua maksab enda asjade eest, asetan ma oma kaubad lindile lõpuni ning jääb veel järgmiselegi ruumi.
              4. Kassapidaja hakkab minu asju läbi lööma, ma annan talle kliendikaardi ja hakkan vaikselt enda asju juba kilekottidesse pakkima.
              5. Selleks ajaks kui kassapidaja on mu viimase asja läbi löönud, on mul 90% enda asjadest pakitud.
              6. Ma maksan enda asjade eest ära, pakin 10% enda asjadest ära, heidan kiire pilgu tšeki peale ning olen läinud selle kassa juurest enne, kui minust ülejärgmise kliendi asjad hakatakse läbi lööma.

              Mida siis antud proua oma hooletusega kaasostjate suhtes võib potentsiaalselt põhjustada? Seda, et tekib mingi mõttetu ummik, seda, et ma pean oma asju pakkima, kui ülejärgmise inimese asjad sinna tulevad. Minule järgnevad ostjad ei saa enda asju ka lindile ära panna, vaid peavad ootama. Ja selle kõige põhjuseks on proua, keda need "ummikud" ei puuduta, tal on täiesti savi, teised peavad kannatama.

              Ja kõigele lisaks minu kojujõudmise kiirus ei sõltu ainult kassapidaja kiirusest, vaid sellest, millal ma saan oma asju pakkima hakata kilekottidesse. Aga see on tegelikult maksimaalselt 60-90 sekundi küsimus, seega ei ole see eriline probleem.

              Reaalsus oli see, et ma lükkasin proua asju veidi koomale ja hakkasin lindile laotama. Nagu minu kogemus näitab, siis inimesed, kes ei hooli teistest, ei hakkagi hoolima. Ja ainuke võimalus, et proua oleks mind mõistnud, oleks seesama jutt talle lahti seletada. Mina ei kavatse oma närve ja aega selliste inimeste peale kulutada.
              Mina näiteks panen kauba lindile üpris ruumi raiskavad, sest paigutan nad praktiliselt ainult kassapidaja poolsele lindi osale. Seda ühe tuttava kassapidaja soovitusel. Nimelt on sealt kaugemalt asju upitada oluliselt raskem. Eriti kui arvestada, et paljud kassapidajad on vanemas keskeas või vanemad mitte just eriti pikka kasvu prouad. Seega teen nii, et neil oleks oma tööd kergem teha.
              BVB - Vaprus

              Kommentaar


                Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
                Kui proua maksab enda asjade eest, asetan ma oma kaubad lindile lõpuni ning jääb veel järgmiselegi ruumi.
                Selleks ajaks, kui sina oma asjade eest maksma hakkad, on proua omad ju ammu lindilt läinud...
                Kui proua maksab, on lint juba sootuks tühi. Ja põhiline- ka siis, kui pr. on oma asjad lindile asetanud ükshaaval, saad sina ju oma kaupa otsast lindile panema hakata, kui müüja tema omi kassast läbi lööb ja järk-järgult linti edasi liigutab

                Kassapidaja hakkab minu asju läbi lööma, ma hakkan vaikselt enda asju juba kilekottidesse pakkima.
                ma ka, see ei puuduta eelnevat ostjat absoluutselt

                Selleks ajaks kui kassapidaja on mu viimase asja läbi löönud, on mul 90% enda asjadest pakitud.
                tore on

                tekib mingi mõttetu ummik, seda, et ma pean oma asju pakkima, kui ülejärgmise inimese asjad sinna tulevad.
                ei teki mingit ummikut, selleks ajaks on tema kui üle-eelmine ostja sealt juba ammu läinud
                (probleem tekib mõnikord alles siis, kui tal on palju asju, mida tema või mõni tema pere liige paralleelselt enne maksmist kotti panema ei hakka

                Minule järgnevad ostjad ei saa enda asju ka lindile ära panna, vaid peavad ootama.
                sabas ootama peavad nad niikuinii ja enne prouat sa maksma niikuinii ei pääse,
                vahet pole, kas nad ootavad kaup kärus või lindil

                millal ma saan oma asju pakkima hakata kilekottidesse. Aga see on tegelikult maksimaalselt 60-90 sekundi küsimus, seega ei ole see eriline probleem
                Ei saa aru, kassa taga on ju kaks kohta, sina saad omi asju kohe kotti laduma hakata. Muidugi mitte siis, kui prouast omakorda eelmine ostja pole jäänud kohmitsema.
                Aga see on jällegi tore, sest kui proua jääbki kauemaks kohmitsema, oled sina järgmise ostjana sealt juba läinud ja ühe koha endast järgmisele ostjale vabastanud
                kui kellelgi on järjekorras kärutäis asju, mida osta
                kui keegi on ostnud terve kärutäie asju, tekib ummik üsna paratamatult

                nii et jõuame tagasi selle juurde, mida juba algul üritati sulle selgitada:
                Algselt postitas Rudy Vaata postitust
                Asjade lindile paigutusest ei sõltu sinu kojujõudmise kiirus. Müüja laseb asju ikka ühe ja sama kiirusega läbi.
                Algselt postitas elx Vaata postitust
                Mina näiteks panen kauba lindile üpris ruumi raiskavad, sest paigutan nad praktiliselt ainult kassapidaja poolsele lindi osale. Seda ühe tuttava kassapidaja soovitusel. Nimelt on sealt kaugemalt asju upitada oluliselt raskem.
                GEORGE: No, no, no! Nothing happens /-/ RUSSELL: Well, why am I watching it?
                GEORGE: Because it's on TV RUSSELL: Not yet..
                (Seinfeld, The Pitch)

                Kommentaar


                  Ma ei saa aru, miks sa elx-i postituse siia topid. Proua asjad olid üle lindi laiali ja kindlasti polnud nad kassapidajale soodsalt.

                  Ma olen foorumites tähele pannud üht asja. Kui toon oma seletuse punkt haaval välja, annab see nagu mingisuguse vabanduse su postitust lõikudest rebida, laused kontekstist välja rebida ja neid üks haaval maha teha või ümber lükata.
                  Sellisel juhul jäi sul "vaikiv mees" üks tähtsaim lõik kopeerimata. Loe see veel kord läbi.
                  Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
                  Kuidas antud olukord võiks Minu meelest ideaalis laheneda (rõhutan, et antud lahendus on eriti oluline, kui kellelgi on järjekorras kärutäis asju, mida osta).
                  Nii, kas lugesid? Kujutad sa ette, mul oli kärus asju, mis lindile asetades, võtsid ära 90% sellest lindipikkusest. Saad aru, kui ma poleks proua asju kokku tõmmanud oleks juhtunud järgmine olukord: kassapidaja oleks hakanud minu asju läbi lööma ja selle asemel, et neid kohe kottidesse pakkima hakata, oleksin ma pidanud ülejäänud ikka veel lindile asetama. Mõistad? Ja nagu sa aru saad olen ma inimene mitte ülim tegelane. See tähendab seda, et kui ma asjad lindile olen ära asetanud, on selleks ajaks 25-45% minu asjadest juba kassa taga. Mõned toiduainetest juba lömastavad üksteist. Nüüd siis ma asun pakkima, aga ma jõuan maksimaalselt needsamused 25-45% oma asjadest ära pakkida. Siis pean ma minema ja selle eest ära maksma.

                  Pane tähele, et samal ajal ei saa minust järgmine inimene ka korralikult asju lindile asetada, kuna peab tavapärasest kauem mind ootama. Ok, hea küll, kui tal on vähem asju, siis pole probleem. Samas kui tal on niiviisi keskmiselt asju, ei jõua ta veel enda asjad ära pakkida ja minulgi on jäänud need asjad veel pakkimata, kui tuleb juba ülejärgmine.

                  Kui minust järgmisel inimesel on rohkem asju, siis kordub temal sama stsenaarium, mis minulgi ja ühel hetkel (eriti kui tegu on tiptunniga, mis kell 10 hommikul muidugi pole) tekib sinna see ummik, eriti kui kassapidaja ei viitsi kaasa mõelda ja selle olukorra lahendamisele kaasa aidata.

                  Ma kordan, küsimus ei ole ajavõidus. See minut aega, olgugi et iga sekund on väärtuslik siin elus, ei muuda suurt rolli. Küsimus on ükskõiksuses või võimetuses olukorda lugema ja probleemi läbi nägema ning elementaarses viisakuses. Sedasorti näide on ka see "järgmine klient" silt. No mul ei ole raske seda pulka sinna vahele panna minust eespool oleva kliendi asemel, aga see on minu arust elementaarne viisakus seda enda järel panna, kui oled lõpetanud oma toiduained lindile panemast.

                  Lihtsalt hinnake seda probleemi veidi teise nurga alt ja ärga hakake kohe teise postitust ümber lükkama vaid ümberlükkamise eesmärgil. Teemaks on siiski "Mis teid närvi ajab". Ja mind ajab närvi kui risustatakse sellist teemat mõttetute vaidluste tõttu. Seega vabandan ja rohkem antud teemal sõna ei võta.
                  Instagram

                  Twitter

                  Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                  telekavaataja.blogabet.com

                  Kommentaar


                    Inimesed kes mölisevad ja nokivad iga asja kallal, kuid lõpuks pööravad ikka kõik OP kaela KUIGI inimene avaldas lihtsalt oma arvamust.

                    Kommentaar


                      mu arust, asi mis sind närvi ajab ei vajagi põhjendust või õigustust. kurat, kui ikka ajab närvi, siis ajab närvi. et mis siin teistel vaielda on, et tood argumendid välja, lükkad närviläinud foorumlase omad ümber, väidad, et tal pole õigust närvi minna ja siis see kodanik esmapostitaja ei lähe sama asja peale edaspidi närvi? jumala eest minu pärast võib närvi minna kasvõi valet värvi tänavaposti peale või koera peale kellel on kolm jalga ja võib siia ka kirjutada, teinekord on päris lahe lugeda.

                      Kommentaar


                        No tõesti, inimesed, ärge närvake tühja-tähja pärast! Kõigil meil on omad head ja vead ning kõik see, mida teeme meie, ei pruugi ju teiste silmis sugugi sama tore olla. Ideaalset ei ole olemas!!
                        Hambaravi

                        Kommentaar


                          päris kusine elu kui mingid lambi asjad pinda käivad

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Stok
                            Inimesed, kes lähevad mingi kassalindi pärast närvi.
                            +miljon. Enamus sellest teemast on täiesti hämmastavad esimese maailma "probleemid".

                            See sketš võtab asja suht ideaalselt kokku:

                            Kommentaar


                              Algselt postitas mazz Vaata postitust
                              +miljon. Enamus sellest teemast on täiesti hämmastavad esimese maailma "probleemid".
                              Selleks see teema ju ongi, et oma väikeste asjade pärast viriseda. Ausalt öeldes on ühele indiviidile tema pisikesed närvi ajavad mured kaugelt olulisemad kui mingid globaalsed probleemid.
                              "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

                              Kommentaar


                                no täpselt minu mõte! ja kui kirjutad ära, ehk läheb paremaks ka ju.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X