320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Mis teid närvi ajab ???

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas zaz Vaata postitust
    Rahva teenrid ja olukorrast riigis. Mis on podcasti ettemängija ma ei tea.
    MA kasutan sellist appi nagu BeyondPod, kuid neid on teisigi. Selle otsinguga leiab vist isegi olukorrast riigis üles, kuid kõige kindlam on võtta podcasti link err kas arhiivi või saate järelkuulamise lehelt ja sisestada see podcasti äppi. Asja võlu on see, et saad ühe programmi abil kuulata erinevate jaamade saateid ja muudki. Pole vaja näiteks eraldi err-i ja kuku raadio äppe. Lisaks on BeyondPodi juures hea see, et paned pausile ja kuulad hiljem sama koha pealt edasi. Ja mitte ainult, soovi korral saab sündida infot seadmete vahel ja saad sama koha pealt kuulama hakata mõnes teises seadmes.
    BVB - Vaprus

    Kommentaar


      Eesti Ekspress. Antud juhul tänane juhtkiri. Kui on lehes juhtkiri, siis kas ma võin alati eeldada, et selle on kirjutanud peatoimetaja?

      Kui kirjutatakse kriitiline/vastuoluline artikkel, siis ootaks, et sellele julgetaks alla kirjutada ka oma nimi. Kui juhtkirja kirjutaks ainult ja alati peatoimetaja, siis saaksin nime puudumisest isegi aru, aga nii see ju ka Ekspressi puhul alati ei ole?!

      Praegusel hetkel on kirjutatud mingisugune fafa "mina arvan nii" artikkel, millele pole julgetud isegi nime alla kirjutada.

      Kommentaar


        Millest juttu oli kirjas?

        Kommentaar


          Algselt postitas ericbana Vaata postitust
          Kui on lehes juhtkiri, siis kas ma võin alati eeldada, et selle on kirjutanud peatoimetaja?

          ei või eeldada, ikka toimetuse kui terviku seisukoht on see,

          iseasi, kui miskipärast kasutatakse minavormi,
          siis tekib küll küsimus, et kes see anonüümne mina selline on
          GEORGE: No, no, no! Nothing happens /-/ RUSSELL: Well, why am I watching it?
          GEORGE: Because it's on TV RUSSELL: Not yet..
          (Seinfeld, The Pitch)

          Kommentaar


            Autoriks on vähemalt süsteemis Allar Tankler. Ma ei oska öelda, et miks loo juures nime pole.

            Kommentaar


              Ma loen EE-d reeglina arvutist. Ja seal oli Tankleri pilt juures ja nimi üleval kirjas. Küll aga tahaks tähelepanu juhtida sellele, et palju oli seal vigu sees (topelt lõigud jms).
              olgem kristlased, vabandused on esitatud

              Kommentaar


                Mina ise.
                Läksin tobile, tõmbasin ukse seljatagant kinni ja siis


                tra, võtmed on ju toas.
                No polnudki muud kui lukuabi ja 50 euri.
                Suits läks kalliks maksma. Õnneks ongi paras aeg maha jätta.

                Positiivse poolepealt võib esile tõsta hilisõhtuse sõidu kaubiku tagakongis sularaha automaadi juurde.

                Kommentaar


                  Näoraamatus rubriikide Märgatud: Tallinn, Võru, Tartu ja mis iganes veel. Ükskõik mida on märgatud, iga jumala kord ühed ja samad tüübid tagivad kommentaaridesse oma sõprade nimesid. A la märgatud rannas kena neidu. Kommentaaris Madis M tagib Juhan T. Järgmises postituses on vastupidi. Milleks? Või üldse ajab närvi kui igalpool kommentaarides tagitakse. Tahad sõprale postitust näidata, siis kurat jaga seda tema lehel. Üldiselt olen rahulik inimene, aga see on küll pinnuks per**s.

                  Kommentaar


                    Sellised artiklid: http://www.postimees.ee/3296573/soid...-lilla-liutoru

                    Kommentaar


                      Kuulsin umbes 2 nädalat tagasi mingit magedat lugu, mis mind kummitab täiega ja ma üritan seda üles otsida aga ei suuda. Raisk.

                      Kommentaar


                        Shparkzi stiil, mis moodi ta vastab tsitaatidele.
                        Ela ja tunne, et elad
                        see on kõige lihtsam
                        filosoofia, mis toimib
                        sule silmad ära vaata
                        tagasi, hinga sügavalt ja
                        hüppa üle iseenda varju
                        tule koos minuga.

                        Kommentaar


                          Miks?
                          Algselt postitas Iceman Vaata postitust
                          Shparkzi stiil, mis moodi ta vastab tsitaatidele.

                          Kommentaar


                            tra Miks sa ei või neid tsitaate panna oma lause üles, mitte alla, nagu seda teised kõik normaalsed inimesed teevad?
                            Ela ja tunne, et elad
                            see on kõige lihtsam
                            filosoofia, mis toimib
                            sule silmad ära vaata
                            tagasi, hinga sügavalt ja
                            hüppa üle iseenda varju
                            tule koos minuga.

                            Kommentaar


                              Et sind närvi ajada.
                              Algselt postitas Iceman Vaata postitust
                              tra Miks sa ei või neid tsitaate panna oma lause üles, mitte alla, nagu seda teised kõik normaalsed inimesed teevad?

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Iceman Vaata postitust
                                tra Miks sa ei või neid tsitaate panna oma lause üles, mitte alla, nagu seda teised kõik normaalsed inimesed teevad?
                                universaalne lahendus

                                Algselt postitas Iceman Vaata postitust
                                tra Miks sa ei või neid tsitaate panna oma lause üles, mitte alla, nagu seda teised kõik normaalsed inimesed teevad?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X