320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Mis teid närvi ajab ???

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Iceman Vaata postitust
    tra Miks sa ei või neid tsitaate panna oma lause üles, mitte alla, nagu seda teised kõik normaalsed inimesed teevad?
    Algselt postitas Tramm Vaata postitust
    universaalne lahendus
    Algselt postitas Iceman Vaata postitust
    tra Miks sa ei või neid tsitaate panna oma lause üles, mitte alla, nagu seda teised kõik normaalsed inimesed teevad?

    Nii või?


    Algselt postitas Iceman Vaata postitust
    tra Miks sa ei või neid tsitaate panna oma lause üles, mitte alla, nagu seda teised kõik normaalsed inimesed teevad?
    Algselt postitas Tramm Vaata postitust
    universaalne lahendus
    Algselt postitas Iceman Vaata postitust
    tra Miks sa ei või neid tsitaate panna oma lause üles, mitte alla, nagu seda teised kõik normaalsed inimesed teevad?

    Kommentaar


      Algselt postitas elx Vaata postitust
      MA kasutan sellist appi nagu BeyondPod, kuid neid on teisigi. Selle otsinguga leiab vist isegi olukorrast riigis üles, kuid kõige kindlam on võtta podcasti link err kas arhiivi või saate järelkuulamise lehelt ja sisestada see podcasti äppi. Asja võlu on see, et saad ühe programmi abil kuulata erinevate jaamade saateid ja muudki. Pole vaja näiteks eraldi err-i ja kuku raadio äppe. Lisaks on BeyondPodi juures hea see, et paned pausile ja kuulad hiljem sama koha pealt edasi. Ja mitte ainult, soovi korral saab sündida infot seadmete vahel ja saad sama koha pealt kuulama hakata mõnes teises seadmes.
      Võtsin sama rakenduse kasutusele. Elu kohe parem.

      Aitäh!
      olgem kristlased, vabandused on esitatud

      Kommentaar


        Mul teeb telefonis Podkicker sama töö ära.
        Lisaks leiab ta kogu Kuku raadio saated üles jooksvalt.
        R2 parimad asjad samuti.

        Algselt postitas zaz Vaata postitust
        Võtsin sama rakenduse kasutusele. Elu kohe parem.

        Aitäh!
        Algselt postitas elx Vaata postitust
        MA kasutan sellist appi nagu BeyondPod, kuid neid on teisigi. Selle otsinguga leiab vist isegi olukorrast riigis üles, kuid kõige kindlam on võtta podcasti link err kas arhiivi või saate järelkuulamise lehelt ja sisestada see podcasti äppi. Asja võlu on see, et saad ühe programmi abil kuulata erinevate jaamade saateid ja muudki. Pole vaja näiteks eraldi err-i ja kuku raadio äppe. Lisaks on BeyondPodi juures hea see, et paned pausile ja kuulad hiljem sama koha pealt edasi. Ja mitte ainult, soovi korral saab sündida infot seadmete vahel ja saad sama koha pealt kuulama hakata mõnes teises seadmes.

        Kommentaar


          Panin Sterlingu oma fäntasisse. Valisin Sterlingu ja Yaya vahel. 40 min eest sain algkoosseisud teada, ning Sterling pole isegi pingil.
          Selle kuu suurim tragöödia.

          Kommentaar


            Ja nüüd mu kapten Agüero vigastatud. Selle aasta halvim nädalvahetus kindlalt.

            Kommentaar


              Depresiivne tõesti. Võtsin Silva asemel samuti Sterlingu...

              Kommentaar


                Algselt postitas j6u1uv4n4 Vaata postitust
                Panin Sterlingu oma fäntasisse. Valisin Sterlingu ja Yaya vahel. 40 min eest sain algkoosseisud teada, ning Sterling pole isegi pingil.
                Selle kuu suurim tragöödia.
                Algselt postitas j6u1uv4n4 Vaata postitust
                Ja nüüd mu kapten Agüero vigastatud. Selle aasta halvim nädalvahetus kindlalt.
                Algselt postitas $$$ Vaata postitust
                Depresiivne tõesti. Võtsin Silva asemel samuti Sterlingu...
                Tõeline traagika, tõepoolest...tunnen kaasa.

                Aga muidugi tore, et kellegi elu on nii muretu, et mingisugune fail fantasy mängus liigitub aasta halvima nädalavahetuse alla.

                Kommentaar


                  Algselt postitas j6u1uv4n4 Vaata postitust
                  Panin Sterlingu oma fäntasisse. Valisin Sterlingu ja Yaya vahel. 40 min eest sain algkoosseisud teada, ning Sterling pole isegi pingil.
                  Selle kuu suurim tragöödia.
                  Enne eelmist vooru sai teha kaks vahetust. Tõin sisse Affelay ja Coutinho...
                  beat that
                  olgem kristlased, vabandused on esitatud

                  Kommentaar




                    [DISCLAIMER]: pole vaja hakata jaurama teemal x firma teeb asja mõistlikult, ise oled maun. asi on pöördumatult uttiv juba dekaadi jagu.

                    [DISCLAIMER of DISCLAIMER]: tegelt võib nimetada küll firmasid, kes pakuvad varbasõbralikke lahendusi
                    jokers to the right
                    clowns to the left of me

                    Kommentaar


                      Eesti madala laubalised ehitajad, kes ei tea mitte midagi aga on vaja ringi kraaksuda.
                      THEO HERNANDEZ

                      Kommentaar


                        See on mingi mängukalendri koostajate uus haigus, et kõik (liialdatut öeldes) Euroopa derbyd peavad ühele päevale surutud olema ja paljud neist ka ühele samale kellajale?

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Mask Vaata postitust
                          See on mingi mängukalendri koostajate uus haigus, et kõik (liialdatut öeldes) Euroopa derbyd peavad ühele päevale surutud olema ja paljud neist ka ühele samale kellajale.
                          Arvad, et Marseille suudab täna PSG-d üllatada? Real-Atletico on igatahes atraktiivsem.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas j6u1uv4n4 Vaata postitust
                            Arvad, et Marseille suudab täna PSG-d üllatada? Real-Atletico on igatahes atraktiivsem.
                            Ei arva. Ma ausalt öeldes ei mäletagi, et mu ootused-lootused nii madalad oleks kunagi OM-i suhtes olnud, kui käimasoleval hooaja. Aga ega seepärast vaatamata jäta.

                            Aga kokku lähevad veel juba hetkel toimuvad Everton-Liverpool ja Ajax-PSV. Seejärel Arse-ManU ja Bayern-BVB ning õhtul kattuvad veel eelpool mainitud kahele derbyle veel ka Milan-Napoli, mida tahaks samutu näha. Et jah, vanduma ajab.

                            Kommentaar


                              Mina teen nii:
                              30 min Arse-ManU, seejärel 45 min Baya-BvB ja pärast seda ManU mängu lõpp ja ManU mängu lõppedes BvB mängu lõpp. Saab hakkama küll.

                              Õhtul sama teema Reali ja PSG mängudega. Väga palju nägemata ei jää

                              Kommentaar


                                Siis on lõpuks nii, et vaatasin küll kõike aga on ikka tunne, et nagu mitte S-ugi ei näinud. Eks ma siin klõpsin ka praeguste mängude vahel aga kuidagi õnnestus Ajax-PSV mängu väravad ikka maha magada.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X