320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Mis teid närvi ajab ???

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Mis või õigemini kes, närvi ajab on Oudekki Loone.

    Kommentaar


      Algselt postitas Gallacher Vaata postitust
      Mis või õigemini kes, närvi ajab on Oudekki Loone.
      Ma ka ei suuda otsustada, et kumb on hirmsam, kas Loone või Toom.
      Ilmselt Loone, oma piiratus rumaluses.

      Kommentaar


        Päris korralikult on käsile võetud see vasakpoolsete lauspealetung, vaata ja imesta ainult. Ennustan, et varsti kirjutab Mikk Pärnits mingi onavilli Loonele kiidulauluks. Üldiselt aga tekib mul küsimus, et kas meie peaministril on munandilaadsed asjad olemas või ei? Mingi sõge moor käib ja pasandab padupunast üle Euroopa, Eesti nimel. Kes kurat talle selleks mandaadi andis ja kas see korpulentne korvpallur, kes meil peaministriks on, ka sõna võtta julgeb või on Yanoone Oudoom talle heeringalõhnase sooblimütsi lõuani pähe tirinud?

        Kommentaar


          kui sokk saab märjaks, siis on täiesti ebaproportsionaalne tilt. naxxui!
          jokers to the right
          clowns to the left of me

          Kommentaar


            Aktuaalne Kaamera just praegu, issand sa näed ja ei mürista.
            "Ma ei usu..eee..et president..ee...Donalt Trump...eee...võtaks endale selle...ee..vastutuse."
            Algselt postitas Stok
            Arsenali puhul loetakse hooaeg ebaõnnestunuks kuskil septembri keskpaiku.

            Kommentaar


              Kui söögikohas kuradi kastmepläust sirge molliga friikate peale kallatakse. Fuck off!

              Kommentaar


                Algselt postitas ericbana Vaata postitust
                Kui söögikohas kuradi kastmepläust sirge molliga friikate peale kallatakse. Fuck off!
                Nõus. Kui friikartuleid tellin, siis alati "ilma kastmeta, palun".

                Kommentaar


                  Algselt postitas cbulls13 Vaata postitust
                  Nõus. Kui friikartuleid tellin, siis alati "ilma kastmeta, palun".
                  Peab hakkama vist ka seda igakordselt tegema. Reeglina on inimestel ikka normaalsed kombed ja midagi nii sündsusetut ei tee!

                  Kommentaar


                    Algselt postitas ericbana Vaata postitust
                    Kui söögikohas kuradi kastmepläust sirge molliga friikate peale kallatakse. Fuck off!
                    Ma laiendaks seda teemat oma vaatnurgast.

                    Kui kogu toit mingi suvalise kastmega üle kallatakse. Krt menüüs on toidul selline nimi, et välja öeldes murdub keel, aga kui serveeritakse siis lükatakse kogu kupatus mingi suvalise kastmega üle. Põhimõtel, et kõhus läheb nagunii segamini. Rõve.

                    Kommentaar


                      Kurat, ajab närvi see, et ajasite Nõmme tee restoranide(staap, räägupesa) külastamise isu peale
                      Joga Bonito!!!

                      Kommentaar


                        Ryanair - https://www.theguardian.com/business...ve-punctuality

                        fifty fifty kas läheb kahe nädala pärast minu lend või ei...fakkk no

                        Kommentaar


                          Märt Elbre
                          ROHE-VALGE SURMANI

                          Kommentaar


                            uued LED-laternad Tallinna kõnniteedel, mis teed ja inimesi valgustavad minimaalselt, aga samas paistavad otse silmaauku, nii et m*nnigi ei näe.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Sihvakas murukarikas Vaata postitust
                              uued LED-laternad Tallinna kõnniteedel, mis teed ja inimesi valgustavad minimaalselt, aga samas paistavad otse silmaauku, nii et m*nnigi ei näe.
                              Kui suhu pead võtma, siis on tõesti kehva olukord.
                              see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                              "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                              "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                              Kommentaar


                                Täna hommikul kestis tööarvutis Windowsi update 2 tundi. Nojah, ma siis ootan.




























                                PUTSI!!!!!!!!!!!!!!!!
                                ★★★★★★

                                Kommentaar

                                Working...
                                X