320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Mis teid närvi ajab ???

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
    Miks sa ropendad? Kas kõik on korras?
    Oojaa, tänan küsimast. Olme on kõige ihaldusväärsega rikkalikult täidetud. Süda on täis armastust, hinges valitseb rahu, kõikide elu külgede vahel valitseb üldine tasakaal ja mind ümbritsev maailm on on üles ehitatud just minu soovidele vastavalt.
    sigpic

    Kommentaar


      Algselt postitas marv3llous Vaata postitust
      Täna helistas mingi inimene kes tahtis mulle hakata mingeid vitamiine müüma. Isegi ei küsinud kas mul on aega rääkida. Kohe, et tema helistab sealt ja sealt ning mis vitamiine ma tarvitan. Vot selline ebaviisakus ajab närvi.
      Mulle helistati samuti, et vitamiine pakkuda. Ütlesin viisakalt, et ei soovi ning soovisin head aega. Selle peale tuli selline solvuv ''Ei mis, oodake nüüd mu küsimus ennem ära eks'' ja siis sekund hiljem ''kurat küll''.
      Fino alla fine FORZA JUVE

      Kommentaar


        Algselt postitas Cerny Petr Vaata postitust
        Oojaa, tänan küsimast. Olme on kõige ihaldusväärsega rikkalikult täidetud. Süda on täis armastust, hinges valitseb rahu, kõikide elu külgede vahel valitseb üldine tasakaal ja mind ümbritsev maailm on on üles ehitatud just minu soovidele vastavalt.
        Podcast stand-upist, tussisöömisest ja muust elulisest. Saatejuhtideks koomikud Ari Matti Mustonen ning Mikael Meema. Liitu meiega @ https://twitter.com/tussisoojad Kirjuta saatele: tussisoojad@gmail.com NB! Kõik lood ja tegelased, mis podcastis mainitud, on väljamõeldud. Toeta meid ja liitu armeegai: https://www.patreon.com/tussisoojad

        Kommentaar


          Inimesed kes jagavad igas sitta Facebookis, nagu reaalselt igast sitta ja üsna pidevalt ja pidevalt. Täna hommikul võtsin ühe tegelase sellise sõprade hulgast ära, sest ei jaksa seda sitta enam vaadata.

          Kommentaar


            Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
            Inimesed kes jagavad igas sitta Facebookis, nagu reaalselt igast sitta ja üsna pidevalt ja pidevalt. Täna hommikul võtsin ühe tegelase sellise sõprade hulgast ära, sest ei jaksa seda sitta enam vaadata.
            mis sitt oli?

            Kommentaar


              Algselt postitas j6u1uv4n4 Vaata postitust
              mis sitt oli?
              mõned pildistavad ja omatehtud sitta WC-potis, neid ei viitsi tõesti kaua vaadata

              Kommentaar


                Algselt postitas cabron Vaata postitust
                mõned pildistavad ja omatehtud sitta WC-potis, neid ei viitsi tõesti kaua vaadata
                fbs? tra ei usu

                Kommentaar


                  Ratemypoo on ju täitsa olemas.

                  Kommentaar


                    einoh, mul see tegelane sheeris igast asju. näiteks Selveri reklaame, igasuguseid pakkumisi söögi alla ja söögi peale. muidugi tipp oli tänane hommik, juustukohviku mingi lõunane menüü ja nii edasi ja edasi. sein oligi tüübi mingit paska täis. delete ja ciao.

                    Kommentaar


                      Ma ei ole siiani leidud võimalust see FB "My Story" vms kinni keerata. Üksikult saab iga indiviidi puhul öelda et aitäh, rohkem ei soovi. Aga üksikult tilgub ikka seda paska peale.

                      Kommentaar


                        Kui mul pole kunagi Facebooki olnud, kas ma olen elu elamata jäänud?
                        Instagram

                        Twitter

                        Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                        telekavaataja.blogabet.com

                        Kommentaar


                          Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
                          Kui mul pole kunagi Facebooki olnud, kas ma olen elu elamata jäänud?
                          Ei ole, vastupidi. Sinu Facebook on lihtsalt Soccernet.

                          Kommentaar


                            Ma ise ka ei kasuta facebooki absoluutselt - piisab messengerist täielikult. Vahest login ja vaatan, kas keegi on sõbrakutse saatnud (keda tean) ja vahest lisan isegi kedagi messengeri ja thats it. Facebooki põhifunktsiooni pildid-kommenteerimise on instagram edukalt üle võtnud nii, et point on ära kadunud.

                            Kommentaar


                              Seljakottides inimesed ühistranspordis. Ma ilmselt vanakooli kasvatusega, aga mind õpetati, et seljakotiga bussi sisenedes tuleb esimese asjana seljakott seljast ära võtta.

                              Kommentaar


                                Ma lisaksin siia tõukeratastega inimesed. Vähemalt need kellel on vaja oma tõuksiga toolide vahele ronida.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X