320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Mis teid närvi ajab ???

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Rein Vaata postitust
    Tundub, et aasta hipster on leitud.

    Ma üldiselt ei saa aru, mille kuradi pärast inimesed vabatahtlikult Tallinna kesklinnas elada tahavad? Ainuke mõjuv põhjus mille välja suutsin mõelda oli- vanatädi, keda ma kunagi ei olnud näinud, pärandas oma korteri mulle.
    1. Kõik on käe jala juures- poed, kinod, teatrid, baarid, kellel lapsi on siis parimad koolid.
    2. Ühistransport käib igale poole
    3. igale poole linnas saab mõistliku ajaga (tööle, sõpradepoole, ei pea läbi linna kuhugi sõitma)
    4. Pärast tööpäeva lõppu üsna vaikne, nädalavahetustel väljasurnud (ma siin räägin oma kvartalist).
    5. Parkimiskohtadega probleemi pole, kui raatsid 120 eur aastas maksta. Pargi terves tsoonis.
    6. Alati väärtuses olev ning väärtuses kasvav kinnisvara.

    Olen elanud vähe pikemalt enne Järvel ja Kalamajas. Kumbagi ei koliks tagasi. Kesklinn ftw. Kui ma sauna tahan või varbad murusse suruda, siis see koht on olemas tunni ja 10 minutilise autosõidu kaugusel. Ja kuna loomult laisk, siis ei viitsi mina endale veel ühte risti kaela võtta maja/ridaelamu boksi näol.

    Kommentaar


      Raadio 2 tsikid, kes hommikuti uudiseid ette loevad. Poleks iial arvanud, et paberilt maha lugemine nii keeruline saab olla. Ja kui Raadio 2 peale juba läks, siis Koit Raudsepp oma "tsekkige seda ja tsekkige toda, sest siis on tsekitud."
      Algselt postitas Stok
      Arsenali puhul loetakse hooaeg ebaõnnestunuks kuskil septembri keskpaiku.

      Kommentaar


        Kui raadiojaamade peale jutt läks, siis kontorid kus mängib masendav Star FM

        Kommentaar


          Algselt postitas Kenny's Heroes Vaata postitust
          veipsuitsu, spotify premiumi, vegan elustiili ja uusima iphoneta
          Mis spotifyl viga on?
          Lootus sureb viimasena, ütles usk ja tappis armastuse.

          My spell checking is second to nine!

          Kommentaar


            Algselt postitas futbolidipaul Vaata postitust
            Mis spotifyl viga on?
            Ei saa USB juhtmega .mp3 formaati konvertidud laule tõmmata.

            Kommentaar


              Algselt postitas Rein Vaata postitust
              Ma üldiselt ei saa aru, mille kuradi pärast inimesed vabatahtlikult Tallinna kesklinnas elada tahavad? A
              wtf ja tähemärgid
              When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

              Kommentaar


                Üllatuslikult on selgumas, et inimesed on erinevad.
                Legend has it that when N'Golo Kante lost his virginity, he immediately won it back again.

                Kommentaar


                  Helista Eesti Gaasile.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Rein Vaata postitust
                    Tundub, et aasta hipster on leitud.

                    Ma üldiselt ei saa aru, mille kuradi pärast inimesed vabatahtlikult Tallinna kesklinnas elada tahavad? Ainuke mõjuv põhjus mille välja suutsin mõelda oli- vanatädi, keda ma kunagi ei olnud näinud, pärandas oma korteri mulle.
                    Hahah hipster, okei...

                    Teemat on vist mõttetu edasi arendada, mulle lihtsalt ei meeldi asjade ja teenuste eest üle maksta. Mulle ei meeldi, kui mul on rohkem asju, kui mul on vaja, suurem elamispind, kui on vaja. Lisaks ma ei taha kinni maksta ägedate turundusinimeste palku, kui 7 korda odavam ese teeb sama töö ära mu jaoks. Ma ei taha, et mu esemed lebaksid kasutuseta.

                    Ahjaa, mul on elus räme frigiidsus, aga ma vihkan toidu äraviskamist. Aga ma ei ole kõige tervislikuma toitumise musternäidis, nii et siin ei tasu midagi mainida.

                    Rääkides elamiskohast. Siis väga väiksena elasin kuskil Lõuna-Venemaa külas, kus polnud mingit elu ja ainuke väljund oli tšetšeenia poistega vutti taguda. Pommiaugus elamine polnud äge.

                    Eestis kasvasin Lasnamäel, kuid koolis käisin kahe bussiga, sest Tallinnas sain esialgu ainult ühte eestikeelsesse kooli sisse ja see oli Lasnamäe teises otsas.

                    Edasi õppisin kesklinnas koolis ja siis jälle liikusin kogu aeg buss-kool-buss-trenn-buss-kodu graafikus.

                    Siis kolisid vanemad Viimsi/Muuga piirile ja sinna käis buss kord tunnis (üks teine oli ka, aga pidi 15min mööda soppa kõndima). Siis ka olin kas linnas/koolis tšillimas või napilt käisin kodust läbi, et trenniasju tuua.

                    Terve lapsepõlv ma olen olnud liikluses ja liiklusest sõltuv. Nüüd ma saan tööle 10min trammisõiduga või vajadusel jala. Sitaks kuulim, tahaks veel lähemale kolida ja ilmselt mõne aasta möödudes ka nii juhtub.

                    Aga inimesed on raudselt erinevad, inimeste saatused on erinevad, inimeste hoiakud ja hetkeseisud on ka erinevad. Nii lihtsalt on.

                    Mina näiteks ei saa aru, miks peaks keegi kuhugi Mustamäe lõppu korterisse kolima, olgugi, et tegu on uusarendusega.
                    Instagram

                    Twitter

                    Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                    telekavaataja.blogabet.com

                    Kommentaar


                      Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
                      Hahah hipster, okei...

                      Teemat on vist mõttetu edasi arendada, mulle lihtsalt ei meeldi asjade ja teenuste eest üle maksta. Mulle ei meeldi, kui mul on rohkem asju, kui mul on vaja, suurem elamispind, kui on vaja. Lisaks ma ei taha kinni maksta ägedate turundusinimeste palku, kui 7 korda odavam ese teeb sama töö ära mu jaoks. Ma ei taha, et mu esemed lebaksid kasutuseta.

                      Ahjaa, mul on elus räme frigiidsus, aga ma vihkan toidu äraviskamist. Aga ma ei ole kõige tervislikuma toitumise musternäidis, nii et siin ei tasu midagi mainida.

                      Rääkides elamiskohast. Siis väga väiksena elasin kuskil Lõuna-Venemaa külas, kus polnud mingit elu ja ainuke väljund oli tšetšeenia poistega vutti taguda. Pommiaugus elamine polnud äge.

                      Eestis kasvasin Lasnamäel, kuid koolis käisin kahe bussiga, sest Tallinnas sain esialgu ainult ühte eestikeelsesse kooli sisse ja see oli Lasnamäe teises otsas.

                      Edasi õppisin kesklinnas koolis ja siis jälle liikusin kogu aeg buss-kool-buss-trenn-buss-kodu graafikus.

                      Siis kolisid vanemad Viimsi/Muuga piirile ja sinna käis buss kord tunnis (üks teine oli ka, aga pidi 15min mööda soppa kõndima). Siis ka olin kas linnas/koolis tšillimas või napilt käisin kodust läbi, et trenniasju tuua.

                      Terve lapsepõlv ma olen olnud liikluses ja liiklusest sõltuv. Nüüd ma saan tööle 10min trammisõiduga või vajadusel jala. Sitaks kuulim, tahaks veel lähemale kolida ja ilmselt mõne aasta möödudes ka nii juhtub.

                      Aga inimesed on raudselt erinevad, inimeste saatused on erinevad, inimeste hoiakud ja hetkeseisud on ka erinevad. Nii lihtsalt on.

                      Mina näiteks ei saa aru, miks peaks keegi kuhugi Mustamäe lõppu korterisse kolima, olgugi, et tegu on uusarendusega.
                      Nahh, hakkab pihta teema "minu lapsepõlv oli hirmus". Tead, ma elasin vapsee Võrus!

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                        Nahh, hakkab pihta teema "minu lapsepõlv oli hirmus". Tead, ma elasin vapsee Võrus!
                        Olen mõned korrad käinud. Ilus linn!
                        the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                        because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                          Nahh, hakkab pihta teema "minu lapsepõlv oli hirmus". Tead, ma elasin vapsee Võrus!
                          Mu lapsepõlv oli ilus, aga ma kulutasin liiga palju aega punktist A punkti B liigeldes.

                          Ja Võru on võrreldes Põhja-Kaukaasia ja Tšetšeenia vahel asuva külakesega superluks koht.
                          Instagram

                          Twitter

                          Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                          telekavaataja.blogabet.com

                          Kommentaar


                            Heietamised lapsepõlvest. Teemas 'Mis teid närvi ajab'. Nii eestlaslik et pisara toob silma!

                            Lisan siis et kasvasin üles põhja-tallinnas. Käis närvidele küll. Hetkel kesklinnas naudin, kuidas tööd-tegemised-sotsialiseerumised-jalkad-poed-baarid on jalutuskäigu kaugusel. Samas olen kuulnud, kuidas mõni elab Kadriorus nii, et tööle oleks 10min jala minna, aga tuututab iga hommik autoga kontorisse. Ja siis nurisetakse ummikute üle
                            ★★★★★★

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Kenny's Heroes Vaata postitust
                              Samas olen kuulnud, kuidas mõni elab Kadriorus nii, et tööle oleks 10min jala minna, aga tuututab iga hommik autoga kontorisse. Ja siis nurisetakse ummikute üle
                              See on küll kergelt "ajab närvi" teema küll. Pigem "ma ei mõista" teema.
                              Instagram

                              Twitter

                              Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                              telekavaataja.blogabet.com

                              Kommentaar


                                Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust

                                Mina näiteks ei saa aru, miks peaks keegi kuhugi Mustamäe lõppu korterisse kolima, olgugi, et tegu on uusarendusega.
                                Ma traumeeerin sind veel, kuna sa ilmselt kesklinnas väga kaugemale ei jõua. On veel õudsamaid kohti kui uusarendused Mustamäe lõpus!!!
                                Näiteks- ma tean inimesi, kes eelistavad kesklinnale uusarendust Astangu külje all, vanal Nõukogude armee sõjaväeosa territooriumil.
                                Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X