320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Mis teid närvi ajab ???

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
    No eriliselt lamp üldistamine. Asjad on mugavamaks läinud, see, et keegi labidaga enam sitta kraavis ei kaeva, ei tähenda, et noored oleks laisad.
    ETV-l on palju toredat kraami, kus a la aastal 80nd räägiti, et noored on hukas.

    Aga see, et elu on mugavam... selles ma kindel pole. Aeg ei peatu.
    see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

    "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

    "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

    Kommentaar


      Algselt postitas saaaaar Vaata postitust
      2-4. klassi lapse vise võrkpalliga ei saa kuidagi olla nii tugev, et keegi mingi traumaatilise kogemuse osaks saab. Kui just tänapäeval seda võrkpalli asemel mõne tugevama objektiga ei mängita...
      Nalja teed või? Supp visati lahti ilma küsimata.
      "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

      Kommentaar


        Olin see sportlik düüd koolis. Ja eriti algklassides. Mõned kutid viskasid seda palli nii kõvasti, et endal oli valus ja ei tahtnud pihta saada. Mis kuradi retoorika siin on, et kui valus see ikka saab olla? Sitaks valus oli ju...

        Ja kui nüüd mõelda nende tüdrukute peale, kes meiega koos 2-4. klass seda mängisid. Siis seda ei tajunud, aga kujutan ette, milline horror see mäng nende jaoks oli.
        Instagram

        Twitter

        Eesti Lokomotiv Moskva fännid

        telekavaataja.blogabet.com

        Kommentaar


          Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
          tädi on just selline, kes tõsimeeli arvab, et kõik noored on pehmod ja helbed ja ei taha üldse tööd teha.
          See on ka hea, jep. Jube värk tõesti, et inimesed otsivad töökohta, kus neil on reaaselt hea olla, mitte ei lähe 20 aastaselt tehasesse, et sealt 70 aastaselt välja tulla. Kui just vahepeal infarkti ei saa. Ja sellest parem ärme räägigi, et vanasti oli ikka 30a naisel kaks last, mitte nagu praegusel põkvkonnal, kes natuke elavad endale ja naudivad elu. Kohutav värk.

          Eriti jabur on muidugi see "tänapäeva noored istuvad mobiilis ja ei mängi õues" jaur osadelt düüdidelt. Ma olen 100% kindel, et kui nende nooruses olnuks mobiilid olemas, siis olnuks nad samasugused. Mis teha. Juhtub. Tehnika areng ja värk. Lapsena käisin ka mingi hetk sõpradel ukse taga "kas Tanel on kodus" ja kui tuli lauatelefon, siis hakkasin helistama sellega ja olnuks messenger olemas, siis kirjutanuks sinna. Et milles see probleem täpsemalt on?

          Kommentaar


            miks tehases töötamine halb on?

            Kommentaar


              Algselt postitas taku* Vaata postitust
              miks tehases töötamine halb on?
              Sest tehased asuvad Sauel ja Raasikul ja Keilas ja Paldiskis. Sinna ei saa bolti tõuksiga!
              olgem kristlased, vabandused on esitatud

              Kommentaar


                Mõnedel olid vist klassikaaslased erilised jõujuurikad. Ma ise küll ei mäleta, et rahvastepall kellelegi haiget oleks teinud. Muidugi ma olin üsna pikk ja suur ka. Tegelikult ei mäleta ma üldse, et keegi kekas tõsisemalt viga oleks saanud. Vigastused tekkisid pigem siis kui omaalgatuslikult vahetunnis sportimas käidi.

                Kommentaar


                  kitse ja hobuse(?) hüpped olid kõige jaburamad ja ohtlikumad tegevused momeelest. (sealt ühe kipsi ikka sain oma uljusega) hea küll, suusatamine oli jaburam, aga close second.

                  või noh, see painutusharjutus oli ka mega lamp.

                  rahvaste pallis käisin võistlustel ja mind visati välja. kui hakkasin pingile minema, siis mingi Mesbah mängulugemisega tüüp viskas 1 meetri pealt mulle niimoodi kaussi, et ma pikali (mul siiamaani ta nägu ka meeles)
                  Last edited by Jasper; 03.10.19, 12:24. Põhjus: lisad
                  jokers to the right
                  clowns to the left of me

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Jasper Vaata postitust
                    kitse ja hobuse(?) hüpped olid kõige jaburamad ja ohtlikumad tegevused momeelest. hea küll, suusatamine oli jaburam, aga close second.

                    või noh, see painutusharjutus oli ka mega lamp.
                    +100 sellele postitusele.
                    Instagram

                    Twitter

                    Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                    telekavaataja.blogabet.com

                    Kommentaar


                      me sõbraga vaatasime, et kahekesi on jäähoki igav ja otsustasime päeva vürtsitada mänguga "Who's the chicken?". selgus, et kumbki polnud. fiktiivselt sain võidu endale, sest jõudsin kaugemale tema poolele, aga tema jällegi võttis vähe kaistvama asendi ja sai kiiremini tagasi jalule. (a see oli kooliväline tegevus, fwiw)
                      jokers to the right
                      clowns to the left of me

                      Kommentaar


                        No meil olid 2. klassist? alates juba nii poiste kui tüdrukute kehka õpsid endised/tegevad tippsportlased, mingit lambist rahvastepalli küll enam polnud. Tüdrukutel oli muideks Eha Rünne - nii et neil oli eriti karm

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Jasper Vaata postitust
                          kitse ja hobuse(?) hüpped olid kõige jaburamad ja ohtlikumad tegevused momeelest. (sealt ühe kipsi ikka sain oma uljusega) hea küll, suusatamine oli jaburam, aga close second.

                          või noh, see painutusharjutus oli ka mega lamp.

                          rahvaste pallis käisin võistlustel ja mind visati välja. kui hakkasin pingile minema, siis mingi Mesbah mängulugemisega tüüp viskas 1 meetri pealt mulle niimoodi kaussi, et ma pikali (mul siiamaani ta nägu ka meeles)
                          Kehalises pikki pidi üle hobuse hüppamine on tänapäevani kõige badassim asi mis ma teinud olen.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Rudy Vaata postitust
                            Kehalises pikki pidi üle hobuse hüppamine on tänapäevani kõige badassim asi mis ma teinud olen.
                            Rööbaspuudel õlgadel seis ja tirel. Iga kuradi aasta sama surmahirm.
                            Once a Gooner, always a Gooner

                            Kommentaar


                              Algselt postitas mongol Vaata postitust
                              Rööbaspuudel õlgadel seis ja tirel. Iga kuradi aasta sama surmahirm.
                              Meie koolis oli see, et isegi kui ära tegid võisid saada kogu soorituse eest tuimalt 3me, sest sa ei ole graatsiline või ei teinud kujundlkult õigesti.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas mongol Vaata postitust
                                Rööbaspuudel õlgadel seis ja tirel. Iga kuradi aasta sama surmahirm.
                                Ma kukkusin sealt korra nimelt alla, et öelda, et jubevalus on ja ei saa teha.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X