320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Mis teid närvi ajab ???

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
    Tra mul olid teavitused tellitud ja mitte ühtegi teadet, et maksuvaba tulu oleks lõhki vms ja tegin tuluka ära ja kõmm maksa 550 eurot tagasi riigile, sest maksuvaba tulu lõhki. Normaalne laks.
    Vapsee rikkur...

    Kommentaar


      Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
      Vapsee rikkur...
      Oleks rikkur, siis poleks närvis. Vaatasin üle ja natukene enda möödapanek arvutamisel jah, aga siiski kõik muud teated tulid, aga maksuvaba tulu lõhki minemisest mitte. Oleks pidanud ise pilgu peale viskama vahepeal ja eks oma vitsad peksavad ja koolirahaks ta läheb.

      Kommentaar


        Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
        Tra mul olid teavitused tellitud ja mitte ühtegi teadet, et maksuvaba tulu oleks lõhki vms ja tegin tuluka ära ja kõmm maksa 550 eurot tagasi riigile, sest maksuvaba tulu lõhki. Normaalne laks.
        Said lihtsalt protsendita laenu. Kuna investeerisid selle, siis on ilmselt kasud sees.

        Kommentaar


          Eesti.ee pealt vaatasid, mul on ka sinna info kinni jäänud kuigi peaks suunatud olema ?
          Felix: Oh, bollocks!
          Elmo: Dog's bollocks?
          Felix: No, just plain fucking bollocks!
          Elmo: No dog involved?

          Kommentaar


            Algselt postitas maanus Vaata postitust
            Eesti.ee pealt vaatasid, mul on ka sinna info kinni jäänud kuigi peaks suunatud olema ?
            Oligi seal Info jah teadetes, aga Emaili polnud jõudnud kuigi teised teated äriregistri kanded, avaldused, töökoha regamised jms tulevad ilusti läbi seega väga weird. Panin Emaili teele neile eks näha, mis vastavad, aga no fakt on see, et maksma ma pean ikka ja kurvaks teebki lihtsalt see, et ma teadsin, et kõik on korras ja uskusin, et kui hakkan riigi raha 0 intressiga omastama, siis küll kohe kõrri karatakse.

            Kommentaar


              Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
              Oligi seal Info jah teadetes, aga Emaili polnud jõudnud kuigi teised teated äriregistri kanded, avaldused, töökoha regamised jms tulevad ilusti läbi seega väga weird. Panin Emaili teele neile eks näha, mis vastavad, aga no fakt on see, et maksma ma pean ikka ja kurvaks teebki lihtsalt see, et ma teadsin, et kõik on korras ja uskusin, et kui hakkan riigi raha 0 intressiga omastama, siis küll kohe kõrri karatakse.
              See tagasimaksetähtaeg on mingi a'la oktoober 2020. Saad veel riigi raha kasutada küll
              May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

              Kommentaar


                Algselt postitas urmar Vaata postitust
                Said lihtsalt protsendita laenu. Kuna investeerisid selle, siis on ilmselt kasud sees.
                Ta ei taha kasudega realisserida. Muidu vaja selle pealt ka tulumaksu maksta.

                Kommentaar


                  Mitmed Kristiine gümnaasiumi õpilased on Delfile rääkinud sama juttu - kooli poolt öeldi, et pole mingit 14 päeva pikkust kodus istumist reisilt tulles. Direktor peab seda väljamõeldiseks ning keeldub üleüldse pikemalt juhtunust rääkimast.



                  "Mitmed õpilased on Delfile kinnitanud, et teadaolevalt vähemalt üks õpilane küsis otse õppealajuhataja Tiina Keremilt, et kui ta käis ohupiirkonnas suusareisil, kas ta võib kaks nädalat kodus olla. Kerem olevat väidetavalt vastanud resoluutselt eitavalt ja pidanud küsimust rumalaks. Maja peal teatati õpilaste seas seetõttu, et pelgalt selles piirkonnas käimine ei tähenda seda, et võiks mõneks ajaks koduõppele jääda."
                  Je suis Nasfal

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Stok
                    Kuna ma pole kunagi peljanud oma rumalust või ignorantsust välja näidata siis:

                    koroona. Minu arust pole see mitte pandeemia, vaid paanika. Tuuakse küll välja igasuguseid protsente, aga mitte nakatunute protsenti piirkonna elanike arvu suhtes ehk minu arust on tegemist üsna väikese inimgrupiga, mille mõju pushitakse kogu inimkonnale.
                    See oli hetkel küll jääpeale minek ilma uiskudeta...

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Stok
                      Kuna ma pole kunagi peljanud oma rumalust või ignorantsust välja näidata siis:

                      koroona. Minu arust pole see mitte pandeemia, vaid paanika. Tuuakse küll välja igasuguseid protsente, aga mitte nakatunute protsenti piirkonna elanike arvu suhtes ehk minu arust on tegemist üsna väikese inimgrupiga, mille mõju pushitakse kogu inimkonnale.
                      Defineeri pandeemia oma sõnadega. Ole aus ja ära googelda. Ei ole norimise pärast küsitud.
                      Lootus sureb viimasena, ütles usk ja tappis armastuse.

                      My spell checking is second to nine!

                      Kommentaar


                        Üks õppealajuhataja mõtles, et "türa, see on paanika" ja käskis õpilasel koolis olla - kool on praegu kinni.
                        Üks spordiklubi juhataja mõtles, et "türa, see on paanika" ja võttis Itaalia volletiimi vastu - nüüd on ise koroonas.
                        Üks lapsevanem mõtles, et "türa, see on paanika" ja saatis lapse pärast Itaaliast tulekut kooli - kool on praegu kinni.
                        Üks ajakirjanik mõtles, et "türa, see on paanika" ja läks pressipeole - nüüd on kõik meediaväljaanded kinni.

                        Kommentaar


                          Asi on pigem selles, et tegelikult pole midagi kinni.
                          see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                          "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                          "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Stok
                            koroona. Minu arust pole see mitte pandeemia, vaid paanika. Tuuakse küll välja igasuguseid protsente, aga mitte nakatunute protsenti piirkonna elanike arvu suhtes ehk minu arust on tegemist üsna väikese inimgrupiga, mille mõju pushitakse kogu inimkonnale.
                            Itaalias levib koroonaviirus sisuliselt ainult Põhja-Itaalias ja ütleme, et see puudutab umbes poolt elanikkonda (pool Itaaliat on umbes 30 miljonit inimest). Haigusesse surnuid on kahe nädalaga ca 850 ehk siis iga 35 000. inimene. Eesti mõistes tähendaks see umbes 40 laipa. Ei ütleks, et see nüüd nii väike inimgrupp on ja seda isegi juhul, kui teeks need arvutused kogu Itaalia elanikkonna peale ehk räägiksime 20 surnust. Suht karm? Ei? Või mitme elaniku pealt sa näiteks Eestis ütleksid, et asi on problemaatiline? 100 laipa? 1000 laipa?

                            Aga eks see kõik on suhtline. Mõnikord saab nt autoõnnetuses neli inimest surma ja ollakse kurvad. Tegelikult võiks vabalt mõelda, et jumalast tühine protsent Eesti elanikest ju ja yolo!

                            Kommentaar


                              Algselt postitas eika Vaata postitust
                              Itaalias levib koroonaviirus sisuliselt ainult Põhja-Itaalias ja ütleme, et see puudutab umbes poolt elanikkonda (pool Itaaliat on umbes 30 miljonit inimest). Haigusesse surnuid on kahe nädalaga ca 850 ehk siis iga 35 000. inimene. Eesti mõistes tähendaks see umbes 40 laipa. Ei ütleks, et see nüüd nii väike inimgrupp on ja seda isegi juhul, kui teeks need arvutused kogu Itaalia elanikkonna peale ehk räägiksime 20 surnust. Suht karm? Ei? Või mitme elaniku pealt sa näiteks eestis ütleskid, et asi on problemaatiline? 100 laipa? 1000 laipa?
                              Ega see tuleb praegugi igaltpoolt välja, et

                              Tavainimeste jaoks kehtib jätkuvalt see vanasõna, et ,,Üks surm on tragöödia, miljon surma on stastistika''

                              Kommentaar


                                Algselt postitas eika Vaata postitust
                                Itaalias levib koroonaviirus sisuliselt ainult Põhja-Itaalias ja ütleme, et see puudutab umbes poolt elanikkonda (pool Itaaliat on umbes 30 miljonit inimest). Haigusesse surnuid on kahe nädalaga ca 850 ehk siis iga 35 000. inimene. Eesti mõistes tähendaks see umbes 40 laipa. Ei ütleks, et see nüüd nii väike inimgrupp on ja seda isegi juhul, kui teeks need arvutused kogu Itaalia elanikkonna peale ehk räägiksime 20 surnust. Suht karm? Ei? Või mitme elaniku pealt sa näiteks Eestis ütleksid, et asi on problemaatiline? 100 laipa? 1000 laipa?

                                Aga eks see kõik on suhtline. Mõnikord saab nt autoõnnetuses neli inimest surma ja ollakse kurvad. Tegelikult võiks vabalt mõelda, et jumalast tühine protsent Eesti elanikest ju ja yolo!
                                Jah, pohhui see purjus Saaremaa roolijoodik, gripp tapab rohkem!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X