320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Mis teid närvi ajab ???

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kui ainult poleks sellist vahvat pretsedenti koondnimega Hispaania gripp...

    Kommentaar


      Algselt postitas Stok
      Sa tahad teada, mitu puud on mets? Ma ei tea isegi seda, palju gripp Eestis tapab, aga ma olen seda (rõhutan, ebaprofessionaalselt) meelt, et koroona on lihtsalt teistsugune gripp, mis tuleb ja läheb. See paanika teeb maailma majandusele oluliselt suuremat kahju kui neist inimestest ilma jäämine, kellele koroona läbipõdemine üle jõu käis/käib. Ja ärge nüüd tooge mu lähisugulasi mängu eks.
      Noh, majanduslikult käidi USAs ühe tüübi poolt välja idee, et majanduskriisi vältimiseks peaksid kõik alla 50sed end koroonaga nakatama, siis nad ei kardaks midagi ja saaksid rahulikult tööl käia. Vanad surevad ära, seega on hea!

      Kui minna küünilisemaks, siis võiks ju teha arvutuse, et kui palju pensionäre peaks lähima kolme kuu jooksul ära surema, et nende ravimisele ja pensionite maksmisele minevad kulutused ülejäänud languse ära kataks.

      Kommentaar


        Stok
        Algselt postitas Stok
        Mis oli 100 aastat tagasi. Teadlikkus on arenenud.
        Samuti Stok
        Algselt postitas Stok
        koroona. Minu arust pole see mitte pandeemia, vaid paanika. Tuuakse küll välja igasuguseid protsente, aga mitte nakatunute protsenti piirkonna elanike arvu suhtes ehk minu arust on tegemist üsna väikese inimgrupiga, mille mõju pushitakse kogu inimkonnale.

        Kommentaar


          Algselt postitas Stok
          Mis oli 100 aastat tagasi. Hügieen, teadlikkus, meditsiin, kõik on arenenud.
          Sa Itaalia olukorraga pole nagu üldse kursis? Mis kasu sellest arengust on kui seda patsientidele lihtsalt EI JÄTKU? Reaalselt tehakse hetkel lahinguvälja meditsiini stiilis otsuseid, see inimene nagunii raskes seisus... masinasse läheb noorem patsient, sest tema tõenäosus on parem!

          Kommentaar


            Stoki aktsiad langevad siin teemas järjest ja järjest.

            ba-dum-tss
            Algselt postitas Plechazunga
            Jones doesn't get injuries. Injuries get Jones.

            Hmm, that didn't really work.

            Kommentaar


              Algselt postitas vendetta Vaata postitust
              Mis kasu sellest arengust on kui seda patsientidele lihtsalt EI JÄTKU?

              eks sama on ju ka näomaskide, antiseptikute jm -
              mis kasu on sul tõdemusest, et mingi asja "tavahind apteegis peaks tegelikult olema 1€", kui partii on läbimüüdud ja seda pole reaalselt saada?

              nõuka-ajal tekkis defitsiit natuke teistel tingimustel, kui kaupa müüdi alla omahinna, mis tähendas, et seda saigi toota ainult piiratud koguse, nii palju, kui riigil oli raha sellele kaubagrupile peale maksta

              Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
              Noh, majanduslikult käidi USAs ühe tüübi poolt välja idee, et majanduskriisi vältimiseks peaksid kõik alla 50sed end koroonaga nakatama


              kui tegu on väga nakkava viirusega, siis puutubki lõpuks sellega 70% inimestest kokku nagu Merkel hoiatab
              GEORGE: No, no, no! Nothing happens /-/ RUSSELL: Well, why am I watching it?
              GEORGE: Because it's on TV RUSSELL: Not yet..
              (Seinfeld, The Pitch)

              Kommentaar


                Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                Noh, majanduslikult käidi USAs ühe tüübi poolt välja idee, et majanduskriisi vältimiseks peaksid kõik alla 50sed end koroonaga nakatama, siis nad ei kardaks midagi ja saaksid rahulikult tööl käia. Vanad surevad ära, seega on hea!

                Kui minna küünilisemaks, siis võiks ju teha arvutuse, et kui palju pensionäre peaks lähima kolme kuu jooksul ära surema, et nende ravimisele ja pensionite maksmisele minevad kulutused ülejäänud languse ära kataks.
                Chris Rockil oli selle kohta hea nali, et kõi peale 70 eluaastat on Natural Causes. Jääd rekka alla, oled liiga aeglane, seega looduslik valik/loomulik põhjus.
                Lootus sureb viimasena, ütles usk ja tappis armastuse.

                My spell checking is second to nine!

                Kommentaar


                  Nuh, pensionile jäänud inimene on ühiskondliku mõistmise järgi ühe jalaga hauas ning ootab, millal sured. Et nuh, need mõtted võib olla tunduvad absurdsed, kuid tegelikult toodame analoogset infot regulaarselt. Lihtsalt teisel kujul.
                  see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                  "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                  "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                  Kommentaar


                    Teemanimi "Viirused (bioloogilised)" tundub miskipärast megaveider. Miks mitte Koroona, Koroona viirus või Koroona (COVID19) vms? Või on pandud igaks juhuks, et oleks ka tuleviku viirustele teema olemas?
                    "Ajakirjaniku eelis on see, et tema saab oma arvamuse avaldamise eest raha, tavainimene aga peksa."

                    Kommentaar


                      Algselt postitas football2u Vaata postitust
                      Teemanimi "Viirused (bioloogilised)" tundub miskipärast megaveider. Miks mitte Koroona, Koroona viirus või Koroona (COVID19) vms? Või on pandud igaks juhuks, et oleks ka tuleviku viirustele teema olemas?
                      Justnimelt!

                      Kommentaar


                        Inimesed, kes endiselt ei oska poes varukasse/salvrätikusse köhida ja pärast näpivad sama targalt puuvilju või muud kaupa edasi.
                        Üks läkastas terve Kolde Selveri täna nii täis, et sinna ma küll niipea ei naase.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Pints Vaata postitust
                          Inimesed, kes endiselt ei oska poes varukasse/salvrätikusse köhida ja pärast näpivad sama targalt puuvilju või muud kaupa edasi.
                          Üks läkastas terve Kolde Selveri täna nii täis, et sinna ma küll niipea ei naase.
                          Jube. Norras mingi piider sõitis rongiga Bergenist Oslosse ja kõndis vagunist vagunisse meelega köhides kõigi peale. Hiljem tuli välja, et tüübil on koroona.

                          Kommentaar


                            Aus ju. Kolde. Selver.
                            see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                            "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                            "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
                              Aus ju. Kolde. Selver.
                              Ei mõista?

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Pints Vaata postitust
                                Ei mõista?
                                Kolle nimetav
                                Kolde omastav
                                Kollet osastav
                                Instagram

                                Twitter

                                Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                                telekavaataja.blogabet.com

                                Kommentaar

                                Working...
                                X