320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Mis teid närvi ajab ???

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Türa, see tätoveeritud eestlasest vanamehenässist bussijuht Loksa liinil, vittu selle munniga on mul alati probleemid, alati ja mitte ainult mul. Sel vituaurul on alati midagi möliseda. Ma olen rahulik inimene, aga kui ma kedagi näkku tahaks pussitada, on see tema.

    Kommentaar


      Pensionärid. Alguses oli kummaline, aga veidi hakkab kettasse ajama. Miks, kurat, on kell kolm/neli 90% väljas ja poes ja igalpool olevatest inimestest vanainimesed? Mu meelest on olemas (vaikiv?) kokkulepe, et omad asjad tehakse hommikul ära. Kui üldse. Aga ikka on vaja õhtuni väljas töllerdada. Milleks? Nad ikka saavad aru, et kõik see isolatsioon ja 2+2 ja kõik on peamisel nende huvides?

      Kommentaar


        Algselt postitas eika Vaata postitust
        Pensionärid. Alguses oli kummaline, aga veidi hakkab kettasse ajama. Miks, kurat, on kell kolm/neli 90% väljas ja poes ja igalpool olevatest inimestest vanainimesed? Mu meelest on olemas (vaikiv?) kokkulepe, et omad asjad tehakse hommikul ära. Kui üldse. Aga ikka on vaja õhtuni väljas töllerdada. Milleks? Nad ikka saavad aru, et kõik see isolatsioon ja 2+2 ja kõik on peamisel nende huvides?
        Ma ütleks, et kui oled ise vana, siis sul on pohh, sest YOLO. Või siis ühe mu tuttava inimese isa, kellel on viimased aastakümned olnud igahommikune rituaal kõndida paar tundi, kuna see hoiab heas vormis. Ta on 86 ja tal pole enam mälu see, mistõttu unustab ta alati hommikul ära, et ta pidi ju kodus olema.

        Pluss, et miks peaksid vanainimesed just hommikul käima? Äkki võiksid noored hommikul käia, on siis vaja õhtuni töllerdada?

        Ja nemad käivad üksinda, mitte kahekesi või kambakesi. Kambas käivad ikkagi teismelised, äkki võiksid nemad enda asjad hommikul ära teha?

        Ja tegelikult öeldes, siis nõuka aja inimestel ongi üsna lõtv suhtumine. Nemad elavad oma elu, on juba kannatanud piisavalt ja mis seal ikka. Kuigi täna nägin mingit vanamutti, kes hakkas keset kõndimist ninast tatti välja nuuskama. Ikka sellisel mõnusal üks ninapool kinni ja siis mõlemad lõõrid puhtaks. Siis oli küll korraks ketas.

        P.S. Ja mul on see vanainimeste argument isiklikult väga poogen, kuna mul vanu sugulasi pole. Kui ta käib, las ta käib. Kui ma ise sellest haigeks jään, siis, noh, samuti YOLO!

        P.P.S. Ja kui meie töökaaslastest rääkides, siis ilmselt kõige rohkem võtab reide läbi linna toimetusse ette meie korruse kõige vanem inimene. Sest neile on liikumine ka oluline. Ja mis sa ikka seal kodus istud, kui veel liikuda saad, sest mis see elu koju voodisse jäädes ikka oleks. Sest YOLO!

        Kommentaar


          Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
          Pluss, et miks peaksid vanainimesed just hommikul käima? Äkki võiksid noored hommikul käia, on siis vaja õhtuni töllerdada?*
          Poodides (nr Magistralis) on sildid, et oleme varem lahti, et vanainimesed ja riksigrupp saaksid oma asjad hommikul ära aetud ja ärgu tavainimesed siis tulgu. Noh, ma ei tea, ideeliselt ju okei? Riskigrupp käib varem poes ja siis minusugused lähevad õhtul tobi ostma. Peaks nagu win-win olema. Aga üldiselt muidugi savi. Kui inimesed elust savi, siis tehku, mis tahab.

          Kommentaar


            Algselt postitas eika Vaata postitust
            Poodides (nr Rimis) on sildid, et oleme varem lahti, et vanainimesed ja riksigrupp saaksid oma asjad hommikul ära aetud ja ärgu tavainimesed siis tulgu. Noh, ma ei tea, ideeliselt ju okei? Riskigrupp käib varem poes ja siis minusugused lähevad õhtul tobi ostma. Peaks nagu win-win olema. Aga üldiselt muidugi savi. Kui inimesed elust savi, siis tehku, mis tahab.
            A kuskohast pensionärid enda veini ostavad? Mis sa üldse sinna poodi lähed? Sa ju oskad seda e-värki, telli e-poest!

            Kommentaar


              Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
              A kuskohast pensionärid enda veini ostavad? Mis sa üldse sinna poodi lähed? Sa ju oskad seda e-värki, telli e-poest!
              Ma kuuga 10 kilo juurde võtnud. Et ma nüüd liigun kõik liikumised ise!

              Kommentaar


                Algselt postitas eika Vaata postitust
                Pensionärid. Alguses oli kummaline, aga veidi hakkab kettasse ajama. Miks, kurat, on kell kolm/neli 90% väljas ja poes ja igalpool olevatest inimestest vanainimesed? Mu meelest on olemas (vaikiv?) kokkulepe, et omad asjad tehakse hommikul ära. Kui üldse. Aga ikka on vaja õhtuni väljas töllerdada. Milleks? Nad ikka saavad aru, et kõik see isolatsioon ja 2+2 ja kõik on peamisel nende huvides?
                Külab nagu Mustamäe. Samas tasakaaluks oli eile öösel mingi politseireid Männi pargi juures, kus mingi karja alakatega juttu aeti. Osad muidugi põgenesid politseid nähes.
                "Ajakirjaniku eelis on see, et tema saab oma arvamuse avaldamise eest raha, tavainimene aga peksa."

                Kommentaar


                  Algselt postitas football2u Vaata postitust
                  Külab nagu Mustamäe. Samas tasakaaluks oli eile öösel mingi politseireid Männi pargi juures, kus mingi karja alakatega juttu aeti. Osad muidugi põgenesid politseid nähes.
                  Tegelikult jalutanud siin paaril päeval ja üle Tallinna silma jäänud. AGA Mustamäel mingis pargis oli küll pull pilt täna, kui kolm politsemasinat kruusisid üheaegselt üliväikeses pargis ja otsisid enam kui 2 inimesega kampu. Kurb näha, et neil tööd kohe üldse pole.

                  Kommentaar


                    Kuulge, olge ausad, kas teie emad oleks suutnud teid 13-18aasta vanuses kinni hoida, kui kevad jõudis kätte, veidi meeldiv mimm paraleelist andis kahtlaseid vihjeid (mis tagantjärgi olid väga kindlad vihjed) ja sõbrad olid ka lahedad?

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                      Kuulge, olge ausad, kas teie emad oleks suutnud teid 13-18aasta vanuses kinni hoida
                      selleks on ema vaja?

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Sihvakas murukarikas Vaata postitust
                        selleks on ema vaja?
                        Sa oleksid ise enda vanematega siis toas istunud? Ausalt?
                        See on ju reaalselt kõige yolom periood elus. Hüppad suvakohtadest alla, et olla lahe jne. Periood, kus kasvatusteooriates ollakse kõige rohkem enda vanematele vastu. Ehk kui ikka väljas on kutse, siis ka minnakse.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                          Sa oleksid ise enda vanematega siis toas istunud? Ausalt?
                          See on ju reaalselt kõige yolom periood elus. Hüppad suvakohtadest alla, et olla lahe jne. Periood, kus kasvatusteooriates ollakse kõige rohkem enda vanematele vastu. Ehk kui ikka väljas on kutse, siis ka minnakse.
                          ma ei näe, kuidas vanemad siin üldse asjasse puutuvad, 13-aastaselt oli mul juba endal mõistus peas. sa kirjeldaksid siin nagu mingi primaadi käitumist.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Sihvakas murukarikas Vaata postitust
                            ma ei näe, kuidas vanemad siin üldse asjasse puutuvad, 13-aastaselt oli mul juba endal mõistus peas. sa kirjeldaksid siin nagu mingi primaadi käitumist.
                            Ma pigem ütlen seda, et kui noor tahab välja minna, siis ta ka läheb. Seda pole võimalik takistada. Ma võtaks näiteks enda näite, elada emaga mingis 30-ruuduses korteris, mitu nädalat koos? Teismelisena? Ei sekunditki. Lisaks kogu retoorika, et noortele on see savi, vanad surevad. Mul polnud juba teismelisena ühtegi vanemat lähedast sugulast. Ma oleks mänginud kogu selle aja korvpalli. Seetõttu ma ei hakka ka praegu noori ja nende vanemaid elutargalt kritiseerima. Ja ma arvan, et ka sa ise valetad, kui sa ütled, et sa oleksid olnud noorena neli nädalat koduseinte vahel valmis (toona ilma arvuti, interneti ja korraliku teleprogrammita) koos vanematega nelja seina vahel istuma.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                              Ma oleks mänginud kogu selle aja korvpalli.
                              Oli's nüüd seda pilti mällu vaja.
                              see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                              "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                              "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                                Ma pigem ütlen seda, et kui noor tahab välja minna, siis ta ka läheb. Seda pole võimalik takistada. Ma võtaks näiteks enda näite, elada emaga mingis 30-ruuduses korteris, mitu nädalat koos? Teismelisena? Ei sekunditki. Lisaks kogu retoorika, et noortele on see savi, vanad surevad. Mul polnud juba teismelisena ühtegi vanemat lähedast sugulast. Ma oleks mänginud kogu selle aja korvpalli. Seetõttu ma ei hakka ka praegu noori ja nende vanemaid elutargalt kritiseerima. Ja ma arvan, et ka sa ise valetad, kui sa ütled, et sa oleksid olnud noorena neli nädalat koduseinte vahel valmis (toona ilma arvuti, interneti ja korraliku teleprogrammita) koos vanematega nelja seina vahel istuma.
                                1) kõik noored ei ela emaga kahekesi 30-ruuduses korteris;
                                2) kõigil noortel ei ole vastupandamatut tungi pidevalt kambakesi ringi jõlkuda;
                                3) kõik noored ei ole nii impulsiivsed, et ei suudaks end tagasi hoida, kui teavad, et asi pole õige;
                                4) neti ja arvutite osas enam erilist ikaldust pole.

                                eks ise üldistasin samamoodi – inimesed ja olukorrad on mõistagi erinevad. ainult vanusega siiski palju välja ei vabanda.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X