320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Mis teid närvi ajab ???

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Selle point on see, et inimesed ei tea milleks maksud lähevad(miks neid vaja on).

    Kommentaar


      No okei. Inimesed ei saa aru, et see sotsmaks läheb peale tervishoiu veel pensionite ja igasuguste toetuste maksmiseks. Aga muusosas ma saan aru, et sa pole kunagi vist mingi kroonilise haigusega arsti juures käinud. Vähemalt lähiminevikus.
      Hello! I´m mentaly ill.

      Kommentaar


        Algselt postitas boobek Vaata postitust
        No okei. Inimesed ei saa aru, et see sotsmaks läheb peale tervishoiu veel pensionite ja igasuguste toetuste maksmiseks. Aga muusosas ma saan aru, et sa pole kunagi vist mingi kroonilise haigusega arsti juures käinud. Vähemalt lähiminevikus.
        On ikka tulnud ette...
        Aga see 5 euro teema seal alguses oli nagu üldisema sisu osas üsna irrelevantne, mis mind häiris oli see üldine mõte...

        Kommentaar


          Budulojuse (võlts?) viha "vesti" vastu

          Kommentaar


            Algselt postitas fitti Vaata postitust
            Ma ei saa aru, millest sa aru ei saa.
            Elu käib ka väljaspool asulaid. Aga kui asulavälisel teel on pärisuunavööndis mitu tähistatud sõidurada, siis tohib vasakpoolseid radasid kasutada ainult juhul, kui parempoolsed on hõivatud. Samas möödasõitu ei tohi jälle teha paremalt poolt. Seega, kui keegi sõidab Peterburi maanteel vasakpoolses rajas 110 alal 100ga näitamata kavatsustki rada vahetada, ja mina tahaksin temast seadusekuulekalt mööduda, et aita muud, kui võtta sisse 10 cm pikivahe ja panna kaugtuled blingbling režiimi.
            See Peterburi tee algus asub vist pideva täiskuu vööndis vms. Igal juhul hakkavad inimesed kusagil Iru sillast alates väga veidralt üle kõigi kolme raja paiknema ja võtavad mõistuse pähe kusagil prügila mahasõidu kandis. Sinnamaani kiputakse massiliselt unustama fakti, et sõita tuleb kõige parempoolsemas vabas reas ja et kiirem auto ei tohi mööduda paremalt. Erinevalt fittist kasutan mina vasakut suunatuld.

            Ja mis teie lubatud sõidukiiruste vaidlust puudutab, siis "vanasti", kui mina eksamiks õppisin, oli LE-s mõiste "põhjendamatult aeglane sõit" vms. Minu arust on LE-s isegi märk "minimaalne lubatud sõidukiirus", mida ilmselt Eestis ühtki püsti ei ole. Mõeldud nt tunnelis kasutamiseks. Millegipärast arvan ma siiski, et kui sõita meelega liiklust takistavalt (nt mingi protestiaktsiooni käigus), siis saab selle eest mingi paragrahvi väänata. Täpsemalt küsige aga Billylt, tema on jurist.
            «Kuule, konn, kas vesi on soe?»
            «Mina istun siin, muide, nagu konn, aga mitte nagu termomeeter!»

            Kommentaar


              § 45. Sõiduki asukoht sõites
              (8) Kui asulavälisel teel on pärisuunavööndis mitu tähistatud sõidurada, siis tohib vasakpoolseid radasid kasutada ainult juhul, kui parempoolsed on hõivatud. Vastassuunavööndis sõitmine on sel juhul keelatud.

              kas keegi sanktsioonid leiab kuskilt?
              Ehk millised siis on karistused?

              Kommentaar


                Siinkohal saadan enda palavad tervitused nendele liikluspolitseinikele, kes rahumeeli ise liikluses reegleid eiravad ja kitsaskohtadel autosid maha võtavad ega vaevu ennast liigutama, et liiklus sujuvamalt toimiks. Nummid icc, föönitarid. xoxo.
                see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                Kommentaar


                  ise vastan:

                  § 230. Möödasõidunõuete rikkumine
                  (1) Mootorsõidukijuhi poolt möödasõidunõuete rikkumise eest –
                  karistatakse rahatrahviga kuni 100 trahviühikut.
                  (2) Sama teo eest, kui sellega on tekitatud liiklusoht, –
                  karistatakse rahatrahviga kuni 200 trahviühikut või sõiduki juhtimisõiguse äravõtmisega kuni kaheteistkümne kuuni.
                  (3) Kohus või kohtuväline menetleja võib kohaldada käesoleva paragrahvi lõikes 2 sätestatud süüteo eest lisakaristusena sõiduki juhtimisõiguse äravõtmist ühest kuust kuni kuue kuuni.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Meintz Vaata postitust
                    Budulojuse (võlts?) viha "vesti" vastu
                    mis asja? mis võlts?
                    Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                    Ott Järvela

                    Kommentaar


                      Algselt postitas rohelineKonn Vaata postitust
                      Minu arust on LE-s isegi märk "minimaalne lubatud sõidukiirus", mida ilmselt Eestis ühtki püsti ei ole. Mõeldud nt tunnelis kasutamiseks.
                      Mõned aastad tagasi suunaga Viitnalt Tallinna oli selline märk ühe silla peal. Ei mäleta, kas Loobu jõe või Valgejõe silla peal. Silla alguses ja lõpus olid üle risti üle tee julmad muhud/lohud. Kiirus mis seal minimaalne pidi olema oli vist 70 km/h
                      Ja teine selline märk (kui ma nüüd õigesti mäletan) oli sama Peterburi tee peal, Kuusalu viadukti ühel peale/mahasõidul. 30 km/h.

                      Kommentaar


                        Pigem arvan et seal oli soovitusliku sõidukiiruse märgid. Valge number sinisel taustal.

                        E: Neljakandiline sinisel taustal.
                        Last edited by zelee; 20.11.12, 09:15. Põhjus: nõmedad kirjavead

                        Kommentaar


                          "Vähim lubatud kiirus" märk on valge number sinisel taustal, ümmargune, kohustusmärkide gruppi kuuluv. Viimati nägin sügaval vene ajal sellist märki päriselt püsti kusagil tee ääres...

                          -e-
                          Kiire google andis märgi numbriks 451. Keegi võiks edasi viitsida ja otsida märgi täpse deffi liiklusseadusest.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas zelee Vaata postitust
                            Pigem arvan et seal oli soovitusliku sõidukiiruse märgid. Valge number sinisel taustal.

                            E: Neljakandiline sinisel taustal.
                            Hetkel on peale Viitnat soovitusliku kiiruse märk 70km/h. Ja sild on korda tehtud. Millegi pärast on mulle meelde jäänud, et sillal oli ümmargune märk (ehk vähim lubatud sõidukiirus).

                            Kommentaar


                              Algselt postitas markofkin Vaata postitust
                              Kiire google andis märgi numbriks 451. Keegi võiks edasi viitsida ja otsida märgi täpse deffi liiklusseadusest.
                              Ega siin muud lisada olegi, kui, et märk kohustab sõitma ainult märgil näidatud või sellest suurema kiirusega (km/h). Märki kasutatakse teel või üksikul sõidurajal vähima kiiruse kehtestamiseks.

                              Sõiduraja kohale pandud märk 451 koos tahvliga 882 (valge ristküülik musta noolega sees) kohustab märgil näidatud või sellest suurema kiirusega liikuma ainult sellel rajal.

                              + veel jutt sellest, et kehtib ristmikuni ja peale ristmikut korratakse jne.

                              Kommentaar


                                Kommentaar

                                Working...
                                X