320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Mis teid närvi ajab ???

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas yheksa Vaata postitust
    Ma ei saa aru, mis bussidega te söidate? Ma ei söida küll ühistranspordiga üleliia tihedalt, aga mu meelest pole (Tal)linnaliiklusel midagi viga. Tuled bussi, kui võimalus istud, kui pole võimalust, siis seisad (kah asi). Ei pea laskma end kaaskodanikest häirida, igaühel omad veidrused. Üldiselt on linnaliiklus ka enam-vähem graafikus. Milles probleem? Üldse ei saa aru.

    Talvel, kui rattaga liigelda ei taha, on ühistransport väga mönus liiklusvahend. Kuus paar korda olen sunnitud autoga tööle tulema, hirmus tüütu.
    No 23 on liiga täis pakitud. Muude bussidega, millega sõitnud olen, erilist probleemi pole.

    Jah, enamus kellaaegadel pääseb rahulikult seisma, harval juhusel võid isegi istuda.

    Aga õhtul neljast kuni umbes seitsmeni on katastroof. Kui kolm minutit hiljaks jääb, on Taksopargi peatuses pea 10 inimest lisaks tekkinud ning kui buss on juba niigi täis, siis pead reaalselt inimesi bussi lükkama enda eest, et peale mahtuda. Ning nagu ma mainisin... jutt käib Vabakast kuni Tondini (eriti hull Taksopargist kuni Marsini), enne ja pärast saab isegi istuma.
    sigpic

    Kommentaar


      Algselt postitas eika Vaata postitust
      Okei. Nüüd astusin parklas ise auto ette. Friiki.

      Õhtuse CL mängu ärevus#dr.orbitaaljaam

      Kommentaar


        tra nah täiskasvanud inimene ära osta toidupoest asju, ära suuda kõiki asju kaasa võtta. vahva debiil lihtsalt. äge vend olen.
        see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

        "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

        "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

        Kommentaar


          uuenenud youtube. no ikka mitte midagi ei saa sealt aru

          Kommentaar


            Algselt postitas Meintz Vaata postitust
            uuenenud youtube. no ikka mitte midagi ei saa sealt aru
            peale seda uuendust on see värk ka mõnuga hakkima hakanud.vähemalt minul on nii
            Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
            Ott Järvela

            Kommentaar


              Nutan ette:

              Kõigest poolteist nädalat veel ja maailmalõpujutt võtab täistuurid sisse.
              sigpic

              Kommentaar


                Aju: "Tahad magama jääda? Nüüd on õige aeg arutada maailma probleeme!" umbes neli kuud järjest iga õhtu.
                sigpic

                Kommentaar


                  Tartu "liiklusspetsialistid". Kevadel muudeti Tartus Tähe tänav kahesuunaliseks. Siis juba kohalikud elanikud ütlesid, "the fuck te teete. Siia ei mahu ju sõitma. Mis veel talvel olema hakkab?" Ei kuulatud ja inimesed harjusid ära, et mööda Tähte saab ukerdada mõlemal suunal. Nüüd kui lumi maha tuli said vennad aru, et "oi raisk, vist ikka ei mahu. Aga teeme liikluskorralduse selliseks, et päeval on ühesuunaline ja õhtul ja öösel jälle kahesuunaline. Liiklusmärgid peaks ka nii panema, et need oleks võimalikult mittenähtavad ja inimesi ei pea ka sellest informeerima". Nüüd lubasid veel, et Karlovas hakatakse parkimist korraldama (loe: piirama). Praegugi pole kuhugi parkida ja tänavad on täis pargitud. Ja vastus, et pange hoovi autod ei päde, kuna Karlovas pole see enamikel juhtudel lihtsalt võimalik. Idioodid ma ütlen.

                  Kommentaar


                    Sellised asjad: http://www.delfi.ee/news/paevauudise....d?id=65391408

                    Ma usun, et Euroopa Liit peaks kehtestama kvoodid...igal iludusvõistlusel peab olema esindatud järgnevatest igast ühest vähemalt üks: valge naine, must naine, pool-must naine, lesbi, soovahetuse läbinud "naine", ülekaaluline naine, "nälginud" naine, asiaadist naine jne. Taipohh kui valge naine võitma peaks...nagu näha on see järjekordselt neegrite diskrimineerimine ja seega ei tohi valge naine iludusvõistlust võita.

                    Kommentaar


                      Arsenal FC, sest juba mitmed korda järjest suudab see klubi mu suured triobeti combod perse keerata.

                      Kommentaar


                        Tore, et kohvikud pakuvad internetti, aga raisk see nii aeglane peab olema, et segab kasutamist. zelee@Saue Loft kohvikus

                        Kommentaar


                          See kuidas Tallinn oma tänavaid lumest puhastab, kitsamatel tänavatel. Lükatakse ainult keskelt ja kogu see keskelt tulev lumi lükatakse tänava ääres puhastele parkimiskohtadele. Mille on elanikud oma maja eest autodele parkimiseks puhastanud.
                          Munnid!!!

                          Edit: lähen toon poest mõned õlled ja siis kirjutan Edgarile. Küsin, et kas paari nädala pärast lasteaia avamisel on ka tänav selline? Meil siin remonditakse lasteaeda ja küll ka linnapea tuleb avamisele, koos hunniku ajakirjanikega. Teen homme pilti ka ja avamispäeval samuti. Kaks tilika vett teemasse seda ilmselt postitada ei saa.
                          Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                          Kommentaar


                            Njah. Pead tegema uue teema - kaks tilka tõrva.
                            see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                            "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                            "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                            Kommentaar


                              Üritasin kingadega lumel käia.....
                              sigpic

                              Kommentaar


                                Saatsin kirja ära
                                Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X