320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Mis teid närvi ajab ???

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    uhh, tagasi sõidust ja järelistumiselt rahvaga. Hea vaadata, et nii palju sirge seljaga inimesi on ja asja ikka korralikult läbi hammustanud sellest mis toimub.

    Tegu oli absurdsete piirangute ja inimeste õiguste ära võtmise vastase aktsiooniga.

    Kommentaar


      Kas ma lisandun ka nüüd buumerite seltskonda, aga ma absoluutselt ei teadnud täna mingist meeleavaldusest midagi. Kus see info levis üldse?

      Kommentaar


        Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
        Kas ma lisandun ka nüüd buumerite seltskonda, aga ma absoluutselt ei teadnud täna mingist meeleavaldusest midagi. Kus see info levis üldse?
        Kuna ma ka sain teada siit, siis oled jah buumer nüüd.
        Instagram

        Twitter

        Eesti Lokomotiv Moskva fännid

        telekavaataja.blogabet.com

        Kommentaar


          Algselt postitas purgeenius Vaata postitust
          uhh, tagasi sõidust ja järelistumiselt rahvaga. Hea vaadata, et nii palju sirge seljaga inimesi on ja asja ikka korralikult läbi hammustanud sellest mis toimub.

          Tegu oli absurdsete piirangute ja inimeste õiguste ära võtmise vastase aktsiooniga.
          Kuidas läks siis? Kas saite viirusega ka jutule ja nõustus ta teie nõudmistele järele andma?
          20 LEGEND

          Kommentaar


            Instagram

            Twitter

            Eesti Lokomotiv Moskva fännid

            telekavaataja.blogabet.com

            Kommentaar


              Algselt postitas purgeenius Vaata postitust
              uhh, tagasi sõidust ja järelistumiselt rahvaga. Hea vaadata, et nii palju sirge seljaga inimesi on ja asja ikka korralikult läbi hammustanud sellest mis toimub.

              Tegu oli absurdsete piirangute ja inimeste õiguste ära võtmise vastase aktsiooniga.
              Mis tunne on olla Papaya-Ustaga samal tasemel?
              Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

              Kommentaar


                Algselt postitas purgeenius Vaata postitust
                uhh, tagasi sõidust ja järelistumiselt rahvaga. Hea vaadata, et nii palju sirge seljaga inimesi on ja asja ikka korralikult läbi hammustanud sellest mis toimub.

                Tegu oli absurdsete piirangute ja inimeste õiguste ära võtmise vastase aktsiooniga.

                Inimestel on õigus oma arvamusele ja ka rahumeelselt protestida.

                Kui riik inimesi piirangutega kurnab, siis miks peab rahvast veel lisaks ummikutega kottima?

                Kommentaar


                  Purgeenius on troll, onju?
                  Giggs will tear you appart.

                  Kommentaar


                    Ei imesta, et sildistatakse "Usta-usuliseks", lamemaalaseks ja las see olla.

                    See, kes kahtleb meile esitatavas ebaloogilises juras, on kordades rohkem iseennast harinud sellel teemal, mis hetkel aktuaalne! Näiteks, FB grupi kovidioidid liige on väga rumal kaasamäägija, kelle info tuleb mõnest Eesti korporatiivmeediakanalist või siis ta postuleerib kõige peale "usun oma perearsti". Võimalik, et sinu perearst ja sinu 9 klassis gümnaasiumisse mitte pääsenud kolmeline klassivend on väga sarnased - mõlemal olid edasi viied . Kahtlejad on inimese teinud endale rakutasandini selgeks ja ostnud ehk ka ehk mikroskoobi, et avastada nanokiipe.

                    Aga pole hullu. Mida aeg edasi, seda selgemaks asi saab ka "pimedatele".

                    Kommentaar


                      Miks need marurahvuslased ja õiguse taga ajajad emakeelseid loosungeid ei taha kasutada?
                      Vähemalt lipuvärvid on õiges järjestuses - https://p.ocdn.ee/40/i/2021/3/20/hmnfl2fb.pj1.jpg

                      Kommentaar


                        Algselt postitas purgeenius Vaata postitust
                        See, kes kahtleb meile esitatavas ebaloogilises juras, on kordades rohkem iseennast harinud sellel teemal, mis hetkel aktuaalne!
                        Sry, eelistan kuulata inimesi, kes praktiliselt asjas sees, mitte ei ole ise kuskil netis end “harinud”. Seda enam, et su enda haritud väiteid on saanud siin isegi hobikorras sõelapõhjaks lasta.
                        20 LEGEND

                        Kommentaar


                          Süüdistad teisi sildistamises ja ise sildistad samal ajal ... nice!

                          Kommentaar


                            Ma üldiselt pole pahatahtlik inimene, aga kõik sellel protestil osalejad võiksid küll koroona külge saada ja igasugusest meditsiinilisest abist loobuda, kui selleks vajadus peaks tekkima. Kahju, et selline inimrämps eksisteerib. Võiks mingi suunatud uus viirus tulla, mis idioodid maailmast välja juurib, aga samas siis võib suht igav hakata ja pole kellegi üle naerda enam (ega ka nutta).

                            Kommentaar


                              Algselt postitas krissucool Vaata postitust
                              Purgeenius on troll, onju?
                              troll on jah, selle mikroskoobiga soolas üle, muidu oli päris hea etteaste

                              Kommentaar


                                Algselt postitas purgeenius Vaata postitust
                                Kahtlejad on inimese teinud endale rakutasandini selgeks ja ostnud ehk ka ehk mikroskoobi, et avastada nanokiipe.
                                Jürr kuule, võta see mikroskoop kaasa ja tule vaata, kas nad mulle ka selle nanokiibi ninna panid, kui proovi võtsid?
                                Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X