320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Mis teid närvi ajab ???

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    lauluväljakul sünna korraldamine on op

    Kommentaar


      Ehk nüüd mõeldakse, et kas oli vaja seda tüüpi peatada, kes mingi aeg tagasi tahtis laululava põlema panna ja võttis ise ka natuke tuld.

      Kommentaar


        Kasemahl viinaga? Ons keegi proovinud? Lihtsalt uitmõte...
        Invest In Africa

        Kommentaar


          Algselt postitas maamesilane Vaata postitust
          Kasemahl viinaga? Ons keegi proovinud? Lihtsalt uitmõte...
          Segamini ei ole, aga kunagi noorena peol olles mingi vend öösel pealekaks käis toomas ja kõlbas küll. Hommikul pohma kindlasti kergem.

          Kommentaar


            On see Lanno, mis on, aga see on reaalne teema siiski. Need kuradima türastanud ajudega autorongkäigu tegelased sõitku ilusti putsi. Päriselt ka. Tegelt ajab juba reaalselt kettasse sellised vanad.

            "Oleme võimelised mõnda aega 700 COVID-patsiendi tasemel vastu pidama, aga mitte kaua," tunnistas tervise- ja tööminister Tanel Kiik reedel. Terviseameti juht Üllar Lanno ütles samal ajal, et suvi jääb ära, kui nakkuskordaja ei lange maikuuks 0,85 peale. Täna on see 1,05."

            Kommentaar


              Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
              On see Lanno, mis on, aga see on reaalne teema siiski. Need kuradima türastanud ajudega autorongkäigu tegelased sõitku ilusti putsi. Päriselt ka. Tegelt ajab juba reaalselt kettasse sellised vanad.

              "Oleme võimelised mõnda aega 700 COVID-patsiendi tasemel vastu pidama, aga mitte kaua," tunnistas tervise- ja tööminister Tanel Kiik reedel. Terviseameti juht Üllar Lanno ütles samal ajal, et suvi jääb ära, kui nakkuskordaja ei lange maikuuks 0,85 peale. Täna on see 1,05."
              See autrongkäik on debiilne igast otsast ja seda näitasid ilmekalt ka pildid Taavi Ustast pöidlad püsti. Aga nooo hakata Märtsi kuus juba ähvardama ja ajusid keppima, et suvi jääb ära tekitabki inimestes vastureaktsiooni. See on täiesti debiilne asi, mida hetkel läbi meedia peale suruda. Jah ilmselgelt on see võimalus kui asi nii jätkub, aga no hetkel selline asi ei aita mitte kedagi.

              Kommentaar


                Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
                See autrongkäik on debiilne igast otsast ja seda näitasid ilmekalt ka pildid Taavi Ustast pöidlad püsti. Aga nooo hakata Märtsi kuus juba ähvardama ja ajusid keppima, et suvi jääb ära tekitabki inimestes vastureaktsiooni. See on täiesti debiilne asi, mida hetkel läbi meedia peale suruda. Jah ilmselgelt on see võimalus kui asi nii jätkub, aga no hetkel selline asi ei aita mitte kedagi.
                Seda küll, see hirmutamine töötas eelmine kevad, praegu pigem tekitab vastureaktsiooni.

                Kommentaar


                  Võiks eeldada, et antud inimestest suurem osa on antikehadega?
                  see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                  "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                  "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                  Kommentaar


                    Algselt postitas LeeRomeno Vaata postitust
                    Seda küll, see hirmutamine töötas eelmine kevad, praegu pigem tekitab vastureaktsiooni.
                    Kas sinus tekitab see vastureaktsiooni? Minus küll ei tekita. Missugusest abstraktsest inimloomast me räägime?

                    Milles ja kuidas see vastureaktsioon väljendub? Mäeme, et haiglad on täna nüüd täis, ühiskond on suletud ning kui Lanno ütleb, et "nii edasi minnes jääb suvi ära", siis mõeldakse ja hüütakse "mida vittu Lanno!" ja võetakse Rimis "vastureaktsioonina" mask eest ära ja köhitakse kassapidajale näkku? Või kuidas?

                    Kommentaar


                      Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
                      Kas sinus tekitab see vastureaktsiooni? Minus küll ei tekita. Missugusest abstraktsest inimloomast me räägime?

                      Milles ja kuidas see vastureaktsioon väljendub? Mäeme, et haiglad on täna nüüd täis, ühiskond on suletud ning kui Lanno ütleb, et "nii edasi minnes jääb suvi ära", siis mõeldakse ja hüütakse "mida vittu Lanno!" ja võetakse Rimis "vastureaktsioonina" mask eest ära ja köhitakse kassapidajale näkku? Või kuidas?
                      On sul hetkel tunne, et see läheks vastupidi?
                      Lootus sureb viimasena, ütles usk ja tappis armastuse.

                      My spell checking is second to nine!

                      Kommentaar


                        +1 plasticule.

                        Tüdimus ja protestid on kõikjal maailmas, aga oleme ju ise ka valusalt kogenud, et ninnu-nännu kommunikatsioon ja sellega kaasnev ohutunde kadumine toob oluliselt rohkem jama kui sõnum, et kõik on puha perses.

                        Usta tüüpi kontingent protestib nii ehk naa, olenemata meetmetest või sõnumitest.
                        20 LEGEND

                        Kommentaar


                          Algselt postitas vtp Vaata postitust

                          Tüdimus ja protestid on kõikjal maailmas, aga oleme ju ise ka valusalt kogenud, et ninnu-nännu kommunikatsioon ja sellega kaasnev ohutunde kadumine toob oluliselt rohkem jama kui sõnum, et kõik on puha perses.
                          Aaaaa okei nüüd me siis nagu üks meeskond hoiame igalpool 5m vahemaad ja ühtegi uut kontakti ei loo ning kõik normaalsed inimesed pingutavad ühiselt, et me ikka suve saaks. Are you serious?

                          Kommentaar


                            point oli ikka see, et kes oli enne torbik, on nüüd ka edasi. Aga see sõnum ei pane normaalseid inimesi Rimis köhima.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas futbolidipaul Vaata postitust
                              On sul hetkel tunne, et see läheks vastupidi?
                              Mul on tunne, et me oleme juba üle aasta aja selle viiruse keskel elanud ning selle ajaga võiks olla (ja ilmselt ongi) tekkinud piisav kogemus ja hoiak, et konkreetses olukorras ausast kommunikatsioonist võiks piisata.

                              Eriti olukorras, kus kogu taustsüsteem (täis olevad haiglad, nakatumiskordajad, piiratud ühskond) seda konkreetsust ka toetab. Kui see osadel tekkinud ei ole ning ollakse jätkuvalt "kommunikatsiooni meelevallas kussununnutamist vajavad", siis vaevalt see neil kunagi ka tekib.

                              Ehk mu küsimus oligi tegelikult aus - kas kedagi tegelikult teist ka see sõnum nüüd hirmutas? Tekitas vastureaktsiooni? Ja kui tekitas, siis milles see väljendub?

                              Kommentaar


                                Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
                                Mul on tunne, et me oleme juba üle aasta aja selle viiruse keskel elanud ning selle ajaga võiks olla (ja ilmselt ongi) tekkinud piisav kogemus ja hoiak, et konkreetses olukorras ausast kommunikatsioonist võiks piisata.

                                Eriti olukorras, kus kogu taustsüsteem (täis olevad haiglad, nakatumiskordajad, piiratud ühskond) seda konkreetsust ka toetab. Kui see osadel tekkinud ei ole ning ollakse jätkuvalt "kommunikatsiooni meelevallas kussununnutamist vajavad", siis vaevalt see neil kunagi ka tekib.

                                Ehk mu küsimus oligi tegelikult aus - kas kedagi tegelikult teist ka see sõnum nüüd hirmutas? Tekitas vastureaktsiooni? Ja kui tekitas, siis milles see väljendub?

                                Ma vastaks sellele nii, et minus tekitas negatiivset emotsiooni ja just stiilis, et ma ise olen korralik ja tubli, kogu mu ümbruskond on ja üleüldse kui jalutan Tallinnas ringi tunduvad ka 99% teisi inimesi olevat. Justkui teeme kõike mis vaja aga mitte sittagi paremaks ei lähe. Siis tuleb keegi Lanno ja hakkab veel edasi ähvardama. Et mida vittu me siis tavainimestena tegema peaksime, et üks hetk normaalse elu poole liikuma hakata.

                                (Rõhutan, et tegu on puhtalt emotsionaalse reaktsiooniga ja mitte ratsionaalse hinnanguga. Ratsionaalselt ma saan väga hästi aru, aga tuleb ka aru saada et väga suur osa elanikonnast lähtub eelkõige just emotsionaalselt reaktsioonist)

                                Minu puhul ei ole muret, minusugusel võib veidi vaimsele tervisele hakata ja frustratsiooni tekitada, aga ega ma oma käitumist ei muuda. Olen vastutustundlik ja kannan maski edasi - sest tean et muud varianti pole.

                                Aga ma mõtlen sellisest vaatevinklist, et kui see minule juba nii mõjub, siis mis veel neile kelle ärid on kinni, töö kaotanud või kaotamas või kes on natuke rohkem pohhuistid, nõrgema mentaalse seisundiga ja üha rohkem vaatavad sinna vandenõuteoreetikute poole.

                                Ratsionaalses vaates ei võta seisukohta, kas sellised väljaütlemised on vajalikud või mitte. Ei tunne end piisavalt pädevalt et seda hinnata. Vastan lihtsalt Plasticu küsimusele, et see väljaütlemine isiklikult häiris mind ja kujutan ette et kui juba mind häiris, siis pidades ennast pigem osaks progressiivsemast ühiskonnakihist, siis võib ainult eeldada kuidas see veel paljusid häirib.
                                Giggs will tear you appart.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X