320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Mis teid närvi ajab ???

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    kas kohvimaailmas on jura sama nagu telefonidel apple?

    Kommentaar


      Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
      kas kohvimaailmas on jura sama nagu telefonidel apple?
      Ma ei usu. Ma arvan, et Jura tuleb ikka koos elektrijuhtmega, et ei pea seda eraldi ostma.

      Kommentaar


        Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
        kas kohvimaailmas on jura sama nagu telefonidel apple?
        Mhmh. 10-15 aastat tagasi oli innovatiivne.
        see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

        "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

        "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

        Kommentaar


          Algselt postitas vtp Vaata postitust
          Aga muidu pätikas ftw.
          +1000

          Meil kontoris ka mitme tonnine masin olemas aga neiud käivad ikka iga päev nurumas, et ma neile õpetaksin kuidas head pätikat teha. Muidugi ma mõistan hästi, et see pole iga ühe tass teed... või noh kohvi ja mugavus maksab ka miskit.

          Kommentaar


            Algselt postitas Pints Vaata postitust
            +1000

            Meil kontoris ka mitme tonnine masin olemas aga neiud käivad ikka iga päev nurumas, et ma neile õpetaksin kuidas sama head pätikat teha. Muidugi ma mõistan hästi, et see pole iga ühe tass teed... või noh kohvi.
            suht ulme mõelda tegelt, et mingid naised tulevad, natukene itsitavad ja värki, põsed õhetavad ja paluvad pintsukesele endale päti kohv teha. Ja siis Pints sirge seljaga tatistab lusika peale, pühib selle vastu käist läikima ja hakkab doseerima tassi.

            Ja siis face value Pints arvab, et see ongi see põhjus. Naised samal ajal lootust kaotamas... miks teed neile nii?

            Kommentaar


              Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
              suht ulme mõelda tegelt, et mingid naised tulevad, natukene itsitavad ja värki, põsed õhetavad ja paluvad pintsukesele endale päti kohv teha. Ja siis Pints sirge seljaga tatistab lusika peale, pühib selle vastu käist läikima ja hakkab doseerima tassi.

              Ja siis face value Pints arvab, et see ongi see põhjus. Naised samal ajal lootust kaotamas... miks teed neile nii?
              Kuna Pints on päriselus sama karismaatiline kui keedukartul (kuigi mo vanaema ikka ütles, et ma nägus) siis asi on siiski ilmselt heas kohvis.

              Kommentaar


                Ootan Sambaze kinnitust

                Kommentaar


                  Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
                  Ootan Sambaze kinnitust
                  Kasutaja Sambaz ei tea mo vanaema.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Pints Vaata postitust
                    Kuna Pints on päriselus sama karismaatiline kui keedukartul (kuigi mo vanaema ikka ütles, et ma nägus) siis asi on siiski ilmselt heas kohvis.
                    Kurat, mees. Sinust ja su lugudest siin foorumis on küll jäänud mulje, et sa oled Genka, Daniel Craig ja Barrack Obama ühes isikus.
                    The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                    Kommentaar


                      Pätikas on muide kofeiini-litakas.
                      see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                      "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                      "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
                        Kurat, mees. Sinust ja su lugudest siin foorumis on küll jäänud mulje, et sa oled Genka, Daniel Craig ja Barrack Obama ühes isikus.
                        kas midagi sellist mõtled:

                        Pints foorumikaaslastele



                        Pints töökaaslastele




                        Pints töökaaslastega spordipäeval/Pints foorumikaaslastele



                        Pints kontoris kohvi pakkumas/Pints foorumikaaslastele

                        Kommentaar


                          Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
                          kas midagi sellist mõtled:

                          Pints foorumikaaslastele/Pints kontoris



                          Pints töökaaslastega spordipäeval/Pints foorumikaaslastele



                          Pints kontoris kohvi pakkumas/Pints foorumikaaslastele
                          Krt võttis muigama küll.
                          Well played, sir. Well played, indeed.
                          Hindan seda kõrgelt, et võtsid vaevaks oma aega selle tarvis panustada.

                          Kommentaar


                            russel crowe oma ei läinud alguses läbi. selle üle olen kõige rohkem ise rahul.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
                              russel crowe oma ei läinud alguses läbi. selle üle olen kõige rohkem ise rahul.
                              Kvaliteet kraam, kiidan heaks.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Pints Vaata postitust
                                +1000

                                Meil kontoris ka mitme tonnine masin olemas aga neiud käivad ikka iga päev nurumas, et ma neile õpetaksin kuidas head pätikat teha. Muidugi ma mõistan hästi, et see pole iga ühe tass teed... või noh kohvi ja mugavus maksab ka miskit.
                                Ilus muinasjutt. Selliseid neiusid pole olemas. Kui meil on neiudele ikka sama definitsioon.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X