320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Mis teid närvi ajab ???

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Ma mängin ka discgolfi päris tihedalt, aga pole neid mitu aastat enda küljest leidnud. Sääsed ka mind ei armasta. Ma ei tea, mis veregrupp mul on
    The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

    Kommentaar


      Algselt postitas vendetta Vaata postitust
      Puugivaktsiin kestab ju ainult aasta tõhusalt?
      Sai lapsena tehtud ja kui õigesti mäletan, siis sai paar aastat mitu süsti tehtud. Kestvusest ei tea tõesti midagi. Sellegipoolest pole ma kunagi ühtegi putukat ega looma kartnud.

      Maal üles kasvanud poisina, vanaema õpetussõnade järgi, et kui kardad hunti, siis kohtad ka hunti.

      Kommentaar


        Võtsin puhkuse, et sõidan Sansibarile ja värki. Nüüd sain Lufthansast kirja, et kogu lend on käntseldatud ja kui nad kunagi saavad, siis saadvad raha ka tagasi.
        A. v*ttu ma selle puhkusega nüüd teen?
        B. keegi mingit suvalist uut perseauku oskab soovitada, kuhu reisida saaks?

        Kommentaar


          Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
          B. keegi mingit suvalist uut perseauku oskab soovitada, kuhu reisida saaks?
          Rakvere bussijaam
          Once a Gooner, always a Gooner

          Kommentaar


            Algselt postitas mongol Vaata postitust
            Rakvere bussijaam
            Nähtud.

            Kommentaar


              Algselt postitas vendetta Vaata postitust
              Puugivaktsiin kestab ju ainult aasta tõhusalt? Vältimise kohta ei oska öelda, majandan metsas päris tihti ja vahest on vaja päris hullust dzunglist ka otse läbi minna. Aitavad pikad püksid, korralikud saapad ja riiete kontroll iga tunni tagant. Mõnes kohas võib 100 meetri läbimisega 4-5 puuki riietelt leida, aga kinni õnnestub mõnel eriti pisikesel ja kavalal raipel imeda vast kord 10 aasta jooksul. Olles paari entsefaliidi saanud inimese juhtumiga lähedamalt kursis ei ole ükski ettevaatusabinõu minu jaoks liiast.
              Kui on suvisel ajal vana heinamaa üle pea rohuga keset metsa, siis mine parem juba üldse ringiga mööda!
              esimene aasta kuu ajase vahega kaks süsti, siis aasta pärast süst ning järgmine süst viie aasta pärast.

              Kommentaar


                Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                Võtsin puhkuse, et sõidan Sansibarile ja värki. Nüüd sain Lufthansast kirja, et kogu lend on käntseldatud ja kui nad kunagi saavad, siis saadvad raha ka tagasi.
                A. v*ttu ma selle puhkusega nüüd teen?
                B. keegi mingit suvalist uut perseauku oskab soovitada, kuhu reisida saaks?
                Saaremaale jooma
                “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

                Kommentaar


                  Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                  Võtsin puhkuse, et sõidan Sansibarile ja värki. Nüüd sain Lufthansast kirja, et kogu lend on käntseldatud ja kui nad kunagi saavad, siis saadvad raha ka tagasi.
                  A. v*ttu ma selle puhkusega nüüd teen?
                  B. keegi mingit suvalist uut perseauku oskab soovitada, kuhu reisida saaks?
                  Dubai

                  Kommentaar


                    Montenegro ,viirus kõigil naistel rinnahoidjad langetanud .

                    Kommentaar


                      Algselt postitas MALAGA Vaata postitust
                      Montenegro ,viirus kõigil naistel rinnahoidjad langetanud .
                      See selline underrated sihtkoht veel, ei? Kölab päris hästi, peab lähemalt uurima
                      “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

                      Kommentaar


                        dubaisse praegu valge mehena w... kained? 40c

                        Ise kunagi ammu jaanuaris komandeeringu raames käisin, siis oli ka semi kabelimats ja temp ei olnud ligilähedalegi.

                        Muidu Dubai mõnus sihtkoht selles osas, et mingi paari ruutkilomeetri peal näed ära nagu selle kõige-kõigema rikkuse ja kulla ja karra ning selle teise poole.

                        Kommentaar


                          Dubai insta-litside ja dirty gold ärikate sihtkoht ju. Kui rahast kahju, vöib ju minna....
                          “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

                          Kommentaar


                            Algselt postitas kaala Vaata postitust
                            Dubai insta-litside ja dirty gold ärikate sihtkoht ju. Kui rahast kahju, vöib ju minna....
                            saab odavalt ka seal täitsa, aga siis see reis jah pigem õnneliku lõputa

                            Kommentaar


                              Vaatan praegu, et Eestist ei saa isegi kuradi Kreekasse praegu normaalselt lennata. Mingisse neetud Antalyasse ju ometi ei lähe...

                              Eks tuleb täie pasaga jälle Kaubamaja aktsiaid osta.

                              Kommentaar


                                Mis Eestis reisimisel viga on? Lendad Ruhnu näiteks kui just lendamine ka peab olema.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X