320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Mis teid närvi ajab ???

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kui telekavas on mingi saade ja järgi on kirjutatud "Uus hooaeg". Tegelikult on tegemist on vanema hooaja uuesti näitamisega.

    Kommentaar


      ÕL, nagu ikka.

      "SALASTAMISE ÜLIM TASE: rohepööre tõstab elektri hinda, kuid Eesti Energia ei luba oma süsinikuneutraalsuse plaani isegi kaugelt vaadata. On see üldse olemas?"


      20 LEGEND

      Kommentaar


        Marju Länik meenutab koroonavaktsiini kõrvalmõjusid: „Ma pole elus pidanud kuude kaupa sellist füüsilist valu kannatama.“

        Kah hea klikimagnet. Aga mis hinnaga?

        Kommentaar


          Nii palju lollid inimesed saavad eetriaega, kes teemasid, millest nad räägivad, absoluutselt ei valda. Süüdistada saab ajakirjandust, laiska, pohhuistlikku ajakirjandust, lihtsalt et saaks mingi litaka headline'i panna ja draamat toota ebakompetentse inimese jutu põhjal. See on totaalne saast!

          Kommentaar


            "Kõik on ju viisakad ja täiskasvanud inimesed ning saavad aru, et kevadine kokkulepe oli, et laev läheb selle kai otsa selleks talveks, kes esimesena valmis saab. Ja see ongi ebamugav olukord, kui sa pead varasemalt kokkulepet muutma, ja see oli ebamugav olukord soomlaste jaoks," selgitas Sikkut.
            bljääääääääääääd. Loodetavasti nüüd ikka soomlastel ebamugavustunne üle läinud.
            Täiesti perses, kuidas see riik ei saa kunagi ühtegi otsust tehtud "meie huvid esimesena" vaatevinklist.Täis idikad.
            https://www.err.ee/1608745126/sikkut...ev-tuleb-soome

            Kommentaar


              Ma olen ülimalt rahul oma hambaarstiga. Mingi 8 aastat juba käin ta juures. Korra aastas. Põhiliselt hambakivi eemaldamas. Paar korda midagi parandanud ka. Töökvaliteedi osas küsimusi pole.

              Aga iga kord ma panen aja 8-ks hommikuks, kuna mulle meeldib esimese asjana ära käia. Ma olen alati vähemalt 10 minutit varem kohal. Ma olen alati päeva esimene patsient. Kõik teised Sakala hambakliiniku arstid kutsuvad patsiente sisse täpselt 8.00, Merle Salm ei kutsu kunagi enne 8.10-t. Nii väike asi, aga suht närvi ajab. Kui raske on alustada õigeaegselt.
              Instagram

              Twitter

              Eesti Lokomotiv Moskva fännid

              telekavaataja.blogabet.com

              Kommentaar


                geenius.ee

                omanikud, korraldajad, otsustajad reaalselt retardid. Mis kuardi ärimudel on pakkuda 5x erinevat teenust ühe domeeni/pakkuja raames. Nüüd osteti poisid ära ka... järgmisena õhtuleht paneb erinevad subscribtionid igorr mangi ja nõid nastja horoskoopidele.

                FFS ma maksan selle eest isegi miskit, iga kord kui sinna lehele satun kuskilt viite kaudu (muidu ei viitsi käia) on mingi gemüüse.

                Kommentaar


                  Algselt postitas plastic Vaata postitust
                  geenius.ee
                  Mis kuardi ärimudel on pakkuda 5x erinevat teenust ühe domeeni/pakkuja raames. Nüüd osteti poisid ära ka... järgmisena õhtuleht paneb erinevad subscribtionid igorr mangi ja nõid nastja horoskoopidele.
                  Kahjuks jah paistab allakäigu rada alanud, loobusin kasutamast tasulist. Kunagi oli okei, mõned jaotused.

                  Kommentaar


                    Esmalt, ülimalt tähelepanuväärne ja positiivne on, et Õhtuleht viitsis sellest skeemitajast kuulivesti hanke võitja teema ülesse võtta.

                    Teisalt - ülimalt närvi ajab ja kahju on, et töö on jäänud poolikuks ja sisu asemel keskendutakse välisele kõlale ja vormile. Kaks artiklit sellest, kuidas probleem ja "skeem" on selles, et kasutatakse mitut pakkujat. Tuuakse veel ääriveeri välja, et "kuidas väike pakkuja küll saab sellist lepingumahtu täita.

                    Natukene nagu aru saamata, et tegelik sisu on konkurendi järgnevas lauses: "Konkureeriva firma Eurosec juhi Toomas Villo sõnul ei jõudnud sellesse hankesse ükski nende ettepanek ja nõnda nad otsustasidki loobuda.".

                    Teisisõnu - 4 maaletoojat pakub "BMW-d" ning suurimat probleemi nähakse tinglikult selles, et BMW-l on Eestis neli esindusõigusega osaühingut, kes omavahel on seotud. Samal ajal on tegelik probleem selles, et Mercedese maaletooja näeb hanke koostamisel ära, et Mercedes lihtsalt ei kvalifitseeru hanke tehniliste tingimuste või soovitud parameetrite tõttu.

                    Mis puudutab kuuliveste, siis on seal 1-1le see juhtum ja neid juhtumeid on sitaauguni nii tervishoius kui PPA-s kui ka kaitseväes.

                    ps - närvi ei aja mitte Õhtuleht vaid selliste olukordade eksisteerimine. Õhtuleht veidi ka, sest nende arvates peaksime ajas minema tagasi olukorda, kus on mingi käibeline piirmäär hanketel osalemiseks või mis veelgi hullem, sektori käibeline piirmäär. Siis ei pea hankija tehnilistes dokumentides isegi varjatult skeemitama enam, piisab kui panna kvalifitseerimistingimuseks vastav käibenõue sektoris. Siinkohal meenub üks kliinikumi kunagine hange, kus oli selgelt kirjas - "pakkuja peab olema viimase 3 aasta jooksul müünud konkreetseid tooteid vähemalt hankes tehtava pakkumise ulatuses". Märkuse peale, et konkreetset toodet ostab ainult kliinikum ning seni kehtinud hanke periood oli ka 3 a, saabki pakkuja olla ainult eelmine võitja, saadeti putsi. Õnneks VAKO-s mõni mõistlik avaliku sektori töötaja veel on ning siis tõmmati tuure tagasi ja muudeti tingimusi. Aga milline nuss on vaja läbida, et üldse osaleda, eksole. Ja siis sektorivälised eksperdid näevad avaliku sektori hangetes probleemi, et pakkuja on väike. Putsis case tegelt. Eurosec näe ei viitsinud sellist asja teha, sest teab, et tal on sektoris umbes 2 suurklienti ja paar vanglat lisaks 50 vestiga, puudub upside. Eriti ei tahaks mente närvi ajada, eksole.

                    Kommentaar


                      Tra küll lihtsalt see, et Kaja Kallas ja Keskerakonnda Tšurkad on kuskil tagatoas kokkuleppind, et rahva ajusid Pronksi tänavaga mõnusalt libestita läbi tõmmatakse, siis nüüd kui kannatad seda vandenõu jama ning istud 100 aastat seal Liivalaia ristil, et saaks pöörde äre teha ning närvid jumala läbi juba ja kõiki mõttetes 100x perse saadetud, siis järsku kui jalakäijate valgusfooris süttib roheline tuli tuleb ülikäigurajale mingi kõige odavamate klouniriietega mingi Paul ning hakkab kolme palliga seal žonglöörima (vähemalt ta ise arvas nii) ja kui oli 20 sekundit 3 aastasele sobiliku harjutust teinud võttis oma Ekreliku kaabu peast ja tuli autode vahele ja hakkas raha lunima. Lõi vastu mu esiklaasi ka ja vaatas ülbe näoga otsa. See riik läheb juba üle mõistuse.

                      Kommentaar


                        palju raha andsid?

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
                          Tra küll lihtsalt see, et Kaja Kallas ja Keskerakonnda Tšurkad on kuskil tagatoas kokkuleppind, et rahva ajusid Pronksi tänavaga mõnusalt libestita läbi tõmmatakse, siis nüüd kui kannatad seda vandenõu jama ning istud 100 aastat seal Liivalaia ristil, et saaks pöörde äre teha ning närvid jumala läbi juba ja kõiki mõttetes 100x perse saadetud, siis järsku kui jalakäijate valgusfooris süttib roheline tuli tuleb ülikäigurajale mingi kõige odavamate klouniriietega mingi Paul ning hakkab kolme palliga seal žonglöörima (vähemalt ta ise arvas nii) ja kui oli 20 sekundit 3 aastasele sobiliku harjutust teinud võttis oma Ekreliku kaabu peast ja tuli autode vahele ja hakkas raha lunima. Lõi vastu mu esiklaasi ka ja vaatas ülbe näoga otsa. See riik läheb juba üle mõistuse.
                          Pics or didnt happen

                          Kommentaar


                            https://www.facebook.com/groups/ezdu...5775638942631/

                            Kas see või?

                            Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                            Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                            Kommentaar


                              Nasfalil viharavi vaja kui selline asi närvi ajab

                              Kommentaar


                                See ja täpipealt. Omfg kuidas normaalset inimest selline asi närvi ei aja

                                Kommentaar

                                Working...
                                X