320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Mis teid närvi ajab ???

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Ei nohh, kui jalkamäng käib ja sa otsustad lapsega jalkavärava taha minna ja siis hakata sõimama, et mis te teete, ning kui viisakalt soovitatakse lahkuda, siis öeldakse, et meie ei tohi palli mängida. Pole ju normaalne või mis!?

    Sellessuhte, et kui sa ise nii tainas oled ja tahad seal värava taga seista, siis lase käia, aga keegi ju ei taha palliga kogemata sind või su last lüüa, et jätaks lapse vähemalt mängust välja.

    Kommentaar


      Algselt postitas Lambimees Vaata postitust
      Ei nohh, kui jalkamäng käib ja sa otsustad lapsega jalkavärava taha minna ja siis hakata sõimama, et mis te teete, ning kui viisakalt soovitatakse lahkuda, siis öeldakse, et meie ei tohi palli mängida. Pole ju normaalne või mis!?

      Sellessuhte, et kui sa ise nii tainas oled ja tahad seal värava taga seista, siis lase käia, aga keegi ju ei taha palliga kogemata sind või su last lüüa, et jätaks lapse vähemalt mängust välja.
      Aa. Ma sain aru, et nad juba lebotavad seal kui teie otsustate mängima hakata. Mitte vice versa. Sel juhul mõistan.

      Kommentaar


        Matsutamine ja luristamine

        Kommentaar


          USA valgenahaliste osakaal alla viieaastaste laste seas langes esmakordselt alla 50 protsendi
          How dare you? You have stolen my dreams, my childhood.

          Banging your head against a wall, burns 150 calories an hour

          Kommentaar


            Algselt postitas katherinv Vaata postitust
            Matsutamine ja luristamine
            ma kuskil mujal ei tegele selliste asjadega (väljaspool kodu) aga üksi kodus olles on kuuma teed või suppi küll päris mõnna luristada ja matsutamine ka mugav

            Kommentaar


              Ehk sa oled rassist või sa arvad, et valged on õiged Ameeriklased? kas mitte indiaanlased pole õiged? ja ülejäänud koerad - punased iirlased, sakslased, inglased, prantslased mitte sissetungijad pole?

              Kommentaar


                lol. kumb meist rassist on? koer.
                How dare you? You have stolen my dreams, my childhood.

                Banging your head against a wall, burns 150 calories an hour

                Kommentaar


                  mind ajavad närvi teiesugused kloundid, kes arvavad et rassist on sõimusõna või et rassist on kuidagi halb või piinlik olla.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                    mind ajavad närvi teiesugused kloundid, kes arvavad et rassist on sõimusõna või et rassist on kuidagi halb või piinlik olla.
                    No seleta natuke rohkem sellest, kes ja mis rassist on siis Kes see on, kes mustanahalist banaaniga viskab ja teda endast-valgetest halvemaks peab? kas ta on rassist või kas see on normaalne niimodi teha?

                    Kommentaar


                      Rassism on mõtteviis või ideoloogia, mille järgi erinevused inimeste iseloomus ja võimetes on otseses sõltuvuses nende rassist. Rassismile on iseloomulik püüd määratleda inimeste õigusi ja rolli ühiskonnas eelkõige rassiliste, aga ka rahvuslike ja etniliste tunnuste, sh nahavärvi ja päritolu alusel.

                      Inimest või looma banaaniga visata pole ilus ja selline käitumine on kindlasti ebanormaalne.

                      Kommentaar


                        Uuel asfalteeritud teel ei suudeta ka kaevuluuke muu teega tasapinaliseks ajada.

                        Kommentaar


                          Täna situatsioon bensiinijaamas. Kõik tankurid hõivatud ja võtan järjekorda. Minu ees seisis üks Volvo XC90. Kuna ta varjas tunduvalt mu vaatevälja ei näinud, ei näinud ma ta ette. 2 tankurit vabanesid ja mis tunduks teile loogiline tegevus? Kas sõita 1 tankuri võrra edasi, et teised ka saaks tankida või võtta esimene ettejuhtuv? Otseloomulikult võttis ta esimese ettejuhtuva. Kuna tagumine nägi, et esimene oli tühi siis põikas ta ümber ja asus esimeses tankima. Mütlesin, ok. Kiiret pole. Tuli näkk välja kõrvalistmelt ja hakkas tankima. (Tegu oli Statoili jaamaga, kus on olemas ka automaattankla osa). Tankisid paagi täis. Tuli tsikil idee, et tahaks jaamas sees käia. Mis tunduks nüüd normaalne tegevus kui paak täis tangitud. Kas jätad auto sinna või ajad 20m eemale, et teised tankida saaks? Auto jäeti paika ja tsikk läks sisse. Veetis ta seal umbes 5 min ning väljatulles polnud ta ostnud mitte midagi. Istus autosse ja sõitsid minema. Samal ajal vabanes ka esimene tankud ja sõitsin sinna. Ja samal ajal toimus umbes samasugune tegevus teisel pool.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas zelee Vaata postitust
                            Täna situatsioon bensiinijaamas. Kõik tankurid hõivatud ja võtan järjekorda. Minu ees seisis üks Volvo XC90. Kuna ta varjas tunduvalt mu vaatevälja ei näinud, ei näinud ma ta ette. 2 tankurit vabanesid ja mis tunduks teile loogiline tegevus? Kas sõita 1 tankuri võrra edasi, et teised ka saaks tankida või võtta esimene ettejuhtuv? Otseloomulikult võttis ta esimese ettejuhtuva. Kuna tagumine nägi, et esimene oli tühi siis põikas ta ümber ja asus esimeses tankima. Mütlesin, ok. Kiiret pole. Tuli näkk välja kõrvalistmelt ja hakkas tankima. (Tegu oli Statoili jaamaga, kus on olemas ka automaattankla osa). Tankisid paagi täis. Tuli tsikil idee, et tahaks jaamas sees käia. Mis tunduks nüüd normaalne tegevus kui paak täis tangitud. Kas jätad auto sinna või ajad 20m eemale, et teised tankida saaks? Auto jäeti paika ja tsikk läks sisse. Veetis ta seal umbes 5 min ning väljatulles polnud ta ostnud mitte midagi. Istus autosse ja sõitsid minema. Samal ajal vabanes ka esimene tankud ja sõitsin sinna. Ja samal ajal toimus umbes samasugune tegevus teisel pool.
                            Kui ma nüüd su mõttest sain õigesti aru, siis minu teada saab Statoili ka automaattanklas valida, kas maksad poes või automaadis.

                            Kommentaar


                              Maksis automaattanklas ja pärast läks sisse tsillima.

                              Kommentaar


                                Tahan ületada sõiduteed ja ootan sebra juures rohelise tule süttimist. Seisma jään umbes 1m enne sõiduteed, et autod mul üle varvaste ei sõidaks. Ja siis mõne hetke pärast trügib mingi vanamutt mööda ja "pargib" ennast sinna vabale meetrile minu ette. Süttib roheline ja pean vanamutist mööduma, kuna tema tempo on teadagi milline.

                                Ja selline asi juhtub pidevalt. Mitte et see mind väga närvi ajaks, aga no milleks mammid nii tõmblema peavad.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X