320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Mis teid närvi ajab ???

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Shaq Vaata postitust
    KRA!!! Potsi küll, ise tahad,et noored tuleks aega teenima, õppiks ordnungit,distsipliini, meeskonnatööd ja kõige muud paska. Aga mis endal on? Kurat ma olin 8h arstlikus komisjonis, millest 6h ootasin lihtsalt otsust. Võiksid enda süsteem vähe asisemalt korraldada.
    endal ootab see kohe ees. vaja mobla laadija kaasa võtta, muidu üle ei ela.

    Kommentaar


      Mina sain tänu KRA pasale 1 kuu ajateenistustki nautida, kuid siis jõuti järeldusele siiski, et olen teenistuseks mittekõlblik ja saadeti koju tagasi. Selline ühekuuline spordilaager riigi kulul siis.

      Kommentaar


        Algselt postitas ericbana Vaata postitust
        endal ootab see kohe ees. vaja mobla laadija kaasa võtta, muidu üle ei ela.
        Pigem tasub esimesena kohal olla. Siis on lootust juba paari tunniga minema saada.

        Kommentaar


          Kuskil netis oli asjakohane miim, et why are there commercials for toilet paper, who doesnt buy THAT?
          Legend has it that when N'Golo Kante lost his virginity, he immediately won it back again.

          Kommentaar


            Algselt postitas wordprez Vaata postitust
            Kuskil netis oli asjakohane miim, et why are there commercials for toilet paper, who doesnt buy THAT?
            Ilmselt pool aasiat ja pool aafrikat. Aga ilmselt ei jõua reklaam nendeni kah.

            Kommentaar


              Algselt postitas Crackerz Vaata postitust
              Pigem tasub esimesena kohal olla. Siis on lootust juba paari tunniga minema saada.
              Ei vasta tõele. Sain teisena sisse, saadeti Gildisse, tagasi tulles sain kõik ruumid kuskil tunniga käidud ja siis lihtsalt passisin, ning sain viimasena otsuse teada. Samuti ei saanud asi analüüside taga olla, kuna sõber käis minuga samas tempos(ka gildis) ning tema sai juba 12 ajal otsuse kätte.
              Eks ta paras loto ole.

              Kommentaar


                VENEMAA - küll neile ei kõlba, et me NATOs oleme ja Euroopa liidus siis tülitavad meie KAPO töötajaid et me oma kuradi saladusi neile avaldaks ja siis veel mingi imbetsillist venelane juhib seda Tallinna linna ja ei ole näha, et ta sealt kuhugi kaduma ka peaks..

                Kommentaar


                  Vene keelt kõnelevad isikud, kes tuled rääkima vene keeles. Ja kui neile ütled, et ma ei saa aru siis teevad suured silmad ja jahuvad ikka enda ugri mugri keelt edasi, nagu ma oleks selle viimase viie sekundiga järsku selgeks saanud. Tramaeivõi.
                  Gunner since 97

                  Kommentaar


                    Algselt postitas erxu Vaata postitust
                    VENEMAA - küll neile ei kõlba, et me NATOs oleme ja Euroopa liidus siis tülitavad meie KAPO töötajaid et me oma kuradi saladusi neile avaldaks ja siis veel mingi imbetsillist venelane juhib seda Tallinna linna ja ei ole näha, et ta sealt kuhugi kaduma ka peaks..
                    Algselt postitas manni Vaata postitust
                    Vene keelt kõnelevad isikud, kes tuled rääkima vene keeles. Ja kui neile ütled, et ma ei saa aru siis teevad suured silmad ja jahuvad ikka enda ugri mugri keelt edasi, nagu ma oleks selle viimase viie sekundiga järsku selgeks saanud. Tramaeivõi.

                    Kommentaar


                      Liigne jooksualade eelistamine kergejõustiku ülekannetes. Eeljooksud ei ole tähtsamad kui 10ne võistlus!

                      Kommentaar


                        Algselt postitas manni Vaata postitust
                        Vene keelt kõnelevad isikud, kes tuled rääkima vene keeles. Ja kui neile ütled, et ma ei saa aru siis teevad suured silmad ja jahuvad ikka enda ugri mugri keelt edasi, nagu ma oleks selle viimase viie sekundiga järsku selgeks saanud. Tramaeivõi.
                        Niipalju võiks ikka teada, et ugride keelt räägid sina ja vene keel kuulub slaavi keelte gruppi. Aga jah, ma ei saa sellest aru, miks vene keele oskust ei osata hinnata.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust
                          Niipalju võiks ikka teada, et ugride keelt räägid sina ja vene keel kuulub slaavi keelte gruppi. Aga jah, ma ei saa sellest aru, miks vene keele oskust ei osata hinnata.
                          Ma pigem ei saa sellest aru, miks tiblad ei oska Eesti keele oskust hinnata kui nad seal elavad?
                          So self aware so full of shit

                          Kommentaar


                            Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust
                            Niipalju võiks ikka teada, et ugride keelt räägid sina ja vene keel kuulub slaavi keelte gruppi. Aga jah, ma ei saa sellest aru, miks vene keele oskust ei osata hinnata.
                            Algselt postitas Francesco Vaata postitust
                            Ma pigem ei saa sellest aru, miks tiblad ei oska Eesti keele oskust hinnata kui nad seal elavad?
                            Suurrahvaste värk. Prantslastel, itaallastel, hispaanlastel ja muudel suurrahvastel täiesti kama, mis keelt teised räägivad, sest nemad räägivad nendega vaid oma keelt.
                            Sama suhtumisega on loomulikult ka venelased ja kurb, et suur osa neist arvab isegi mitte enda kodumaal, et tuleb rääkida nende keeles.
                            May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Maarek Vaata postitust
                              Suurrahvaste värk. Prantslastel, itaallastel, hispaanlastel ja muudel suurrahvastel täiesti kama, mis keelt teised räägivad, sest nemad räägivad nendega vaid oma keelt.
                              Sama suhtumisega on loomulikult ka venelased ja kurb, et suur osa neist arvab isegi mitte enda kodumaal, et tuleb rääkida nende keeles.
                              No kui Itaallased, Prantslased ja Hispaanlased võõras riigis on siis nad ikka ei räägi tuimalt oma keeles oodates et see peaks loomulik olema, et neist aru saadaks ja neile nende enda keeles vastatakse. Eriti kui nad seal riigis elavad.
                              So self aware so full of shit

                              Kommentaar


                                Tubli orbitaaljaam, jälle targem. Sibulad, kellel puudub austus eestlastesse ajavad närvi edasi. Siin ei aita ka sinu targad soovitused
                                Gunner since 97

                                Kommentaar

                                Working...
                                X