320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Mis teid närvi ajab ???

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas wordprez Vaata postitust
    See, kui inimesed on messengerides online, näevad mu mitmeid lihtsaid ent vajalikke küsimusi, kuid ei vasta mitte midagi. Ei asjalikku, ei 'sorry, olen praegu hõivatud, räägime hiljem' stiilis. On lihtsalt online. Trükin. Ilmub linnuke, et nad on seda näinud. Ja lihtsalt ei vasta. Tra sul viga on?
    Tulemüür. Sulle näib, et online, tegelt kontaktini sõnumid ei jõua. Juhul, kui nt riigitööl.
    "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

    Kommentaar


      Algselt postitas rixxer Vaata postitust
      Tulemüür. Sulle näib, et online, tegelt kontaktini sõnumid ei jõua. Juhul, kui nt riigitööl.
      Nohjah. Paraku veel ükski minu tuttavatest riigitööl pole. Veel. Aga siin ongi võti see linnuke, mis nt fb messengeri ilmub, kui teine pool su teksti on näinud (sellest saab ka muidugi ümber hiilida).

      Ja Jasperile nii palju, et üldiselt on mingi kindel punt inimesi, kellega alustan samamoodi. Mingid 24/7 onlainerid või legit teadaolevalt hõivatud inimesed. Aga närvi ajab see, kui suvalised inimesed seda teevad. Ja mis ajendas postitama, et ühe olulisi teemasid puudutava vestluse käigus hakkas teine pool lihtsalt lampi mingi hetk ignoma. Ehk siis keset vestlust. Mitte algusest. Nagu eesmärk olekski vestluspartner närvi ajada.


      Fakit, ma lähen linna. Luban, et öösel ei postita.
      Legend has it that when N'Golo Kante lost his virginity, he immediately won it back again.

      Kommentaar


        A noh wordprezi jutus on point. Teinekord saadad mõne tähtsa sõnumi teele ja vastust ei tulegi. Ootad mitu nädalat. Viimaks hakkad mingit vimmapidamist kahtlustama. Muidugi siis saad aru, et see on liigne ja ebaratsionaalne emotsionaalsus, kuid kahtluseuss jääb hinge.

        Kommentaar


          Miks Sa siis suvalistele inimestele küsimusi esitad ja/või miks Sul on suvalised isikud kontaktideks?
          Algselt postitas wordprez Vaata postitust
          Nohjah. Paraku veel ükski minu tuttavatest riigitööl pole. Veel. Aga siin ongi võti see linnuke, mis nt fb messengeri ilmub, kui teine pool su teksti on näinud (sellest saab ka muidugi ümber hiilida).

          Ja Jasperile nii palju, et üldiselt on mingi kindel punt inimesi, kellega alustan samamoodi. Mingid 24/7 onlainerid või legit teadaolevalt hõivatud inimesed. Aga närvi ajab see, kui suvalised inimesed seda teevad. Ja mis ajendas postitama, et ühe olulisi teemasid puudutava vestluse käigus hakkas teine pool lihtsalt lampi mingi hetk ignoma. Ehk siis keset vestlust. Mitte algusest. Nagu eesmärk olekski vestluspartner närvi ajada.


          Fakit, ma lähen linna. Luban, et öösel ei postita.
          Tundmatu - ehk mida mina ka tean

          Kommentaar


            Algselt postitas Tundmatu Vaata postitust
            Miks Sa siis suvalistele inimestele küsimusi esitad ja/või miks Sul on suvalised isikud kontaktideks?
            Suvalised as in mitte eelnevalt teadaolevad kroonilised onlainis-kuid-eemal/hõivatud inimesed.
            Legend has it that when N'Golo Kante lost his virginity, he immediately won it back again.

            Kommentaar


              Turvapedede kamp "Meeskond"! Sinna vist võetakse tööle vaid selliseid,kes vihkavad inimesi! Põlegu värdjad põrgukatlas!
              Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
              Ott Järvela

              Kommentaar


                Algselt postitas budulojus Vaata postitust
                Turvapedede kamp "Meeskond"! Sinna vist võetakse tööle vaid selliseid,kes vihkavad inimesi! Põlegu värdjad põrgukatlas!
                Ah, jäta järele, Janno. Küllap sa olid ise nats, fašist, provotseerisid, sõimasid ja olid ülepea turvarisk.

                Kommentaar


                  Algselt postitas markofkin Vaata postitust
                  Ah, jäta järele, Janno. Küllap sa olid ise nats, fašist, provotseerisid, sõimasid ja olid ülepea turvarisk.

                  No eks ma olin jaa vähe ohtlik koos oma perega! Lõpuks lihtsalt soovitasin neil omale PÄRIS töö otsida!
                  Kõik jama hakkas pihta tavaliselt fotokaamerast. Oleks siis keegi viisakalt selgitanud midagi,aga neil oli vaja kohe laiama ja ülbitsema hakata.
                  Ja ma olin täitsa kaine seal.
                  Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                  Ott Järvela

                  Kommentaar


                    Algselt postitas budulojus Vaata postitust
                    No eks ma olin jaa vähe ohtlik koos oma perega! Lõpuks lihtsalt soovitasin neil omale PÄRIS töö otsida!
                    Kõik jama hakkas pihta tavaliselt fotokaamerast. Oleks siis keegi viisakalt selgitanud midagi,aga neil oli vaja kohe laiama ja ülbitsema hakata.
                    Ja ma olin täitsa kaine seal.
                    Rääkige lähemalt ka siis kui te siin laiate?

                    Eestis ei tohi olla fotkat mängul kaasas või mis asi?
                    So self aware so full of shit

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Francesco Vaata postitust
                      Rääkige lähemalt ka siis kui te siin laiate?

                      Eestis ei tohi olla fotkat mängul kaasas või mis asi?
                      Ma arvan, et Meeskonna "töötajad" läksid kadedaks, sest nende juhutöö palgast ei jätku pildiaparaadi ostmiseks.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Francesco Vaata postitust
                        Rääkige lähemalt ka siis kui te siin laiate?

                        Eestis ei tohi olla fotkat mängul kaasas või mis asi?
                        Eile õhtu läksin perega Õllesummerile ja seal väravas siis see kõik alguse sai. Ja mitte kuskilt ei saanud mina infot,et ei tohi objektiiviga fotokat kaasas olla. Soovitati koju kaamera viia. Küsisin,et kas tegelased on nõus siis ka minu taksosõidu kinni maksma,aga no ei olnud vist neil nii palju pappi.
                        Aga no miks ei võiks asju inimlikult selgitada, aga ikka vaja olla n.ö maailma kõige parema ameti tegelased!
                        Nüüd ma siis tean miks kesa&co neid ei seedi
                        Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                        Ott Järvela

                        Kommentaar


                          Oot, et mitte kuskil polnud siis kirjas mida tohib sisse viia ja mida mitte? Raske uskuda.
                          Victoria Concordia Crescit

                          Kommentaar


                            Algselt postitas marv3llous Vaata postitust
                            Oot, et mitte kuskil polnud siis kirjas mida tohib sisse viia ja mida mitte? Raske uskuda.
                            Video- ja fotokaamerad Õllesummeril
                            Tähelepanuks kõigile külastajatele: festivali territooriumil on keelatud kõik käsivideokaamerad. Samuti ei saa sisse professionaalselte fotoaaparaatidega, milleks loetakse kõik aparaadid, millel on eemaldatav objektiiv.
                            Kõik tavafotoaparaadid (nn seebikad) on lubatud.


                            Täitsa olemas.
                            FC Bayern München!

                            Kommentaar


                              Nii ... ja milles on süüdi siis Meeskonna töötajad?
                              Victoria Concordia Crescit

                              Kommentaar


                                Algselt postitas budulojus Vaata postitust
                                Eile õhtu läksin perega Õllesummerile ja seal väravas siis see kõik alguse sai. Ja mitte kuskilt ei saanud mina infot,et ei tohi objektiiviga fotokat kaasas olla. Soovitati koju kaamera viia. Küsisin,et kas tegelased on nõus siis ka minu taksosõidu kinni maksma,aga no ei olnud vist neil nii palju pappi.
                                Aga no miks ei võiks asju inimlikult selgitada, aga ikka vaja olla n.ö maailma kõige parema ameti tegelased!
                                Nüüd ma siis tean miks kesa&co neid ei seedi
                                Näiteks Sky Plusi eetris loeti korduvalt ette fotokaameratega seotud piiranguid. Ei saa öelda, et avalikust ei ole informeeritud.
                                "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
                                These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

                                Kommentaar

                                Working...
                                X