320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Mis teid närvi ajab ???

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Endomondo!
    Jooksin maratoni ning app töötas. äitas kenasti distantsi ja aega jooksu ajal aga nüüd on maagiliselt mobiilist kadunud ning ülesse ka ei laadinud tulemust.

    Kommentaar


      Ei aja närvi, aga:

      Ma olen poliitikast üsna võõrandanud, aga kõik need valimiskampaaniad jätavad väljaspoolt ikka totaalselt haleda mulje. Kas see tõesti töötab nii? Pole ime, et inimesed ei käi valimas.
      sigpic

      Kommentaar


        Algselt postitas Tanel Vaata postitust
        Kas see tõesti töötab nii?
        Newton Heath 1878

        Kommentaar


          Ma ei jõua ära imestada et kõik need keskerakondlased töötavad
          ★★★★★★

          Kommentaar


            Algselt postitas Katk Vaata postitust
            Endomondo!
            Jooksin maratoni ning app töötas. äitas kenasti distantsi ja aega jooksu ajal aga nüüd on maagiliselt mobiilist kadunud ning ülesse ka ei laadinud tulemust.
            Ka Endomondo peksab vahepeal segast.
            Mul on paar korda nii olnud, et lõpetasin treeningu ja panin "stop", aga ta ei kinnitanud seda ära kuna internetiühendus väidetavalt puudu, aga tookord oli telefonis vähemalt kirjas treening kuni signaali kadumise momendini.

            Kasuta kellegi suvalist tracki, muuda aeg enda omaks ja saadki vähemalt enda "treeningpäevikusse" info kirja. Erinevate kilomeetrite läbimise aja võtab küll keskmise, aga parem ikka ilma distantsita "treening".
            May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

            Kommentaar


              Jeedik, ikka Jeedik

              Et kui peab rahvale hakkama reklaami tegema, et vot tegin enda elementaarset tööd peab pasundama kukkuma? Kas see tähendab, et õnnestunud tööpäeva puhul pean ka mina hakkama firma kulul nt flaiereid töö juures jagama, et vot kui kõva mees olen.
              Või olid need remonditööd nii s'talt tehtud, et muud moodi ei märkagi et seal midagi oleks tehtud?

              Lambakari juhib meie pealinna ikka.

              Kommentaar


                Närvihaiged.
                So self aware so full of shit

                Kommentaar


                  inimesed, kes keset eskalaatorit seisavad.. ole siis ühel või teisel pool aga ära seisa täpselt keskel

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Joks Vaata postitust
                    inimesed, kes keset eskalaatorit seisavad.. ole siis ühel või teisel pool aga ära seisa täpselt keskel
                    normaalne eskalaatori-kultuur on leivinud ainult riikides, kus on metroo.

                    Kommentaar


                      Need kuradi soomlased, kellel on mingi haige fetiš käia siseruumis noka(või mis veel hullem talve)mütsiga !! No ei ole väga "ägedam" või "stiilsem" kui pükste poole pe*** peal kandmine, tuntud ka kui "swag" !

                      Kommentaar


                        soomlased? kõik kohad selliseid eestlaseidki täis ju.
                        BVB - Vaprus

                        Kommentaar


                          Algselt postitas elx Vaata postitust
                          soomlased? kõik kohad selliseid eestlaseidki täis ju.
                          Ei ole täheldanud küll sisuliselt ühtegi. Vähemalt TTÜs on küll siseruumides mütsi kandmine üsna ühene märk, et tegemist on soomlasega.

                          Kommentaar


                            Kui kaks või enam mängu on korraga ja siis ühte neist vaadates (üleejäänuid salvestades, et hiljem vaadata), telekommentaatorid pidevalt samal ajal kõikide käivate mängude skoore ette laulavad.

                            Kommentaar


                              1. skype.
                              Kui seda sõnnikut mitmes erinevas arvutis (seadmes) kasutada, siis on osad sõnumid topelt ja osad lähevad kaotsi. Teinud enne korda oma käkk kui messengeri kinni panid.


                              2. Samamoodi viskab mu telefon aegajalt 200 Facebooki sõnumit ette, mis ma ammu läbi lugenud olen.


                              Tra sellised massid ja rahad on taga, aga mõistliku lahendust teha ei suudeta. Puts kui piinlik.

                              Kommentaar


                                Kuradi Pokerstars - turnal on sitt seis ja oleks ruttu vaja enamvähem kätt, et all inni minna ja saan kolm korda järjest 10-2, mõnus

                                Õnneks lõpuks sain finaallauda ja kui midagi totaalselt persse ei keera sisi võidan ära ka.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X