320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Mis teid närvi ajab ???

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
    AdBlock muidu tore asi, aga olge head, öelge mulle - miks ta seda jalgpalli huligaanide reklaami ära ei blokeeri?
    millest sa räägid? foorum, portaal? linki või midagi.

    E: screenshoti võiksid tegelt teha

    Kommentaar


      Algselt postitas cannuman Vaata postitust
      millest sa räägid? foorum, portaal? linki või midagi.

      E: screenshoti võiksid tegelt teha
      Aga palun- Kännu-männu.jpg
      Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

      Kommentaar


        Mul õnneks jooksevad postitused ülevalt alla kronoloogilises järjekorras, uuemast alates.

        Kommentaar


          Mul ka adblock peal aga osasi reklaame näitab ikka...vist on leiutatud mingi moodus kuidas sellest adblockist mööda minna..
          Ela ja tunne, et elad
          see on kõige lihtsam
          filosoofia, mis toimib
          sule silmad ära vaata
          tagasi, hinga sügavalt ja
          hüppa üle iseenda varju
          tule koos minuga.

          Kommentaar


            Algselt postitas Rein Vaata postitust
            Aga palun- [ATTACH=CONFIG]2628[/ATTACH]
            Mul seda ei näita

            Algselt postitas Iceman Vaata postitust
            Mul ka adblock peal aga osasi reklaame näitab ikka...vist on leiutatud mingi moodus kuidas sellest adblockist mööda minna..
            pilti!

            Te ju ikka saate aru et adblock ei peida automaatselt ise maailma kõiki reklaame, vaid seda peab seadistama?!

            Kommentaar


              On samuti adblock peal ja tuli ette sama reklaam mis Reinul. Kui panin eraldi sellele reklaamile peale, juhtus selline asi:

              Untitled.jpg

              Kommentaar


                Otsi adblocki sätetest lisatud reegel ja kustuta ning siis tule tagasi foorumisse ja blokeeri uuesti, kuid tõsta keskmises kastis olev linnukene esimesse.
                see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                Kommentaar


                  Reaalselt ajab närvi see,et maaklerid, kelle tööks on korterite vahendamine, ei suuda su e-mailidele vastata. Võiks eeldada,et sellisel kohal töötav inimene on mobiilne ja vähemalt tööajal kätte saadav.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Shaq Vaata postitust
                    Reaalselt ajab närvi see,et maaklerid, kelle tööks on korterite vahendamine, ei suuda su e-mailidele vastata. Võiks eeldada,et sellisel kohal töötav inimene on mobiilne ja vähemalt tööajal kätte saadav.
                    Mõni maakler toru vastu ei võta ning meilile vastab 3+ päeva pärast, mõni vastab kuu aja pärast.
                    Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                    Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Shaq Vaata postitust
                      Reaalselt ajab närvi see,et maaklerid, kelle tööks on korterite vahendamine, ei suuda su e-mailidele vastata. Võiks eeldada,et sellisel kohal töötav inimene on mobiilne ja vähemalt tööajal kätte saadav.
                      Nad ju põhi muidusööjad. Tuleb meelde hea moment, kui sõber mõned aastad tagasi Pelgu puumajja korterit vaatama läks ja pidi seal maakleri ja omanikuga vestlema. Algul läks välisukse ette, vaatas et seal ees passib mingi suvaline vend (tegelt maakler, kes ootas väljas), ei teind temast väljagi ja astus sisse. Tegi siis omanikuga toas diili ära ja mõlemad rahul :P
                      ★★★★★★

                      Kommentaar


                        Isegi niimoodi pelgus korterit üürinud. Sama korter oli ühes portaalis omaniku kontaktandmetega, teises maakleri omaga. Võtsin omanikuga ühendust ja saime omavahel kaubale.

                        Paar päeva hiljem helistasin pulli pärast sellele "maaklerile". Ühest küljest tahtsin öelda, et koristagu üürikuulutus portaalist ära. Teisalt oli uudishimu, et mis mehike ta üldse selline on kui omanikuga paralleelselt kuulutavad portaalides. Esmalt läks tal minut-kaks arusaamiseks, millest ma räägin. Seejärel lubas tagasi helistada. Helistaski poole minuti pärast. Aga arvas, et räägib korteriomanikuga ja ajas kohe sihukese iba kokku, et siga ka ei söö. Et mul on nüüd klient, ja ma olen kõva mees ja palju maakleritasu peaks nöörima

                        Ma viisakalt vabandasin, et sa räägid ikkagi potentsiaalse üürnikuga, peale mida oli vaikus ja kõne lõpp. Ei kuku lihtne raha alati kõigile sülle
                        308

                        Kommentaar


                          Tallinna linnavalitsus korraldas täna Vabaduse väljakul laser-show’ga sügispeo, kus linnapea Edgar Savisaar esitas ka oma hiti «Kaunis maa». Peo eelarve on linnapea nõuniku Meelis Pai sõnul kusagil 35 000 euro kandis.

                          "Peo eelarve on linnapea nõuniku Meelis Pai sõnul kusagil 35 000 euro kandis." Ja hommikul lasti umbes sama summa tuulde, et mingi peletis saaks ülemiste avada.

                          Pohhui lennutame seda raha igasuguste pidude ja lolluste peale aga samalajal lasteaias kohti pole, teed on nii perses kui veel olla saab, tänavad on pimedad ja koledad, ühistransporditaristu on täiesti vene ajast. täiesti perses mis toimub.

                          // lisaks enne õhtust pidu aetakse kari ajupestud pensionäre toompeale tasuta raadiot haarama, et mässata seal oma plakatitega mille tähendust nad isegi ei tea. ja ongi ilusti 1 päevaga miljon krooni ja rohkem veel tuulde lastud. Well done!

                          Kommentaar


                            Vabaduse väljakul peeti lõikuspidu, kus paukus ilutulestik ja laulis Savisaar.

                            Küll mõnel raisal on ikka hea elu. Tropp raisk

                            Kommentaar


                              Vabariiklased.

                              Kommentaar


                                Kuidas on võimalik, et kell 7 magama minnes on kell 10 uni läinud???
                                sigpic

                                Kommentaar

                                Working...
                                X