320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Mis teid närvi ajab ???

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Never go full retard aga mis tra nendel leverkuseni vittudel viga on? 2 meest vigastavad ära ja siis kolmandale hüppega jalad ees sisse, õigust jääb ülegi. Kuradi trad!
    sigpic

    Kommentaar


      Algselt postitas sanderos Vaata postitust
      Never go full retard aga mis tra nendel leverkuseni vittudel viga on? 2 meest vigastavad ära ja siis kolmandale hüppega jalad ees sisse, õigust jääb ülegi. Kuradi trad!
      No ma räägin. Lisaks sellele on Robbie Kruse täielik m**n

      Kommentaar


        Miks on kuradima raske mõnele muulasele selgitada,et ka peale Mõigut elavad inimesed ja seda kõike kutsutakse eestimaaks!
        Ühele selgitasin kus asub Paide,aga no ta ei teadnud isegi seda,et selline koht üldse olemas on! Lõpuks lõin käega ja lähen mingi päev ise Tallinna asjadele järgi
        Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
        Ott Järvela

        Kommentaar


          kui ärkad spetsiaalselt varem ülesse, et varem tööle minna, sest sitaks palju asju vaja enne nädalavahetust ära õiendada


          ja siis avastad, et tuul või mingi türastund jorss on autol veljed ära varastanud.

          mõnus pask

          Kommentaar


            Tondid. Kandke helkurit, r***k!

            Kommentaar


              Kuradi suure mersu juht kes mind täna oleks alla ajanud. Läksin ISKU maja eest üle tee, esimesed 2 rida autosi seisavad ilusti ja jõuan poolenisti kolmandale reale, kui järsku tulistab sealt mingi must mersu maastur läbi. Allajäämisest jäi hea 10cm puudu vast. Ja oi perse kui mu uued Pulsi klaasid oleks selles avariis katki läinud...
              Pane põlema ennast, aitäh.

              E: tegu oli falgusfooriga.

              Kommentaar


                Kuradima Ülemiste keskuse majajuht. Paneb lausa eksistentsis ja ajas ja ruumis kahtlema.

                Olen mina II korrusel, vaatan II korruse plaani, legendis on märgitud punane täpp = Sa oled siin. JA KOGU KURADI KORRUSE PLAANI PEAL EI OLNUD SEDA PUNAST TÄPPI. Kas mind ei olnud siis seal ? Kas ma olin kusagil mujal? Kas mind üldse polegi ? aga kui mind ei ole, siis kuidas ma siia kirjutada saan. Kirjutan, järelikult ikka olen.

                Aganotõesti ei leia sealt suurest kolakast väikest poeboksi üles ju !

                Kommentaar


                  Mul on teistmoodi helkuriprobleem. Nimelt ei saa ma aru, et miks helkuritega kaasa antav haaknõel on justkui kalaluust tehtud. Pidevalt kaob ära, läheb katki ja jumal teab, et mis hädad veel.

                  Kommentaar


                    Mis sa sellest haaknõelast üldse topid. Tasku luku külge umbsõlmega. Kui lukku pole siis mõne aasa ikka leiad kuhu kinnitada saab.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas cbulls13 Vaata postitust
                      Tondid. Kandke helkurit, r***k!
                      Ära kanna helkurit, kanna musta riietust ja mine suvalises valgustamata kohas üle tee. Põnevust nii sulle kui ka autojuhtidele.

                      Kommentaar


                        *Klienditeenindajana enne jõule toimuv hullumaja
                        *Ülikool
                        *Venemaa pole viisavaba
                        sigpic

                        Kommentaar


                          Algselt postitas sanderos Vaata postitust
                          Venemaa pole viisavaba
                          No see on küll üdini positiivne asi. Teisiti poleks isegi mõeldav.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas ericbana Vaata postitust
                            No see on küll üdini positiivne asi. Teisiti poleks isegi mõeldav.
                            Nojah, selle peale nagu kohe ei tulnudki
                            sigpic

                            Kommentaar


                              See kui gamblid ja õnne nii mis jube ja siis ei oska õigel ajal ära lõpetada.

                              Kommentaar


                                Siuksed asjalood-> http://m.rollingstone.com/politics/b...213?print=true
                                Legend has it that when N'Golo Kante lost his virginity, he immediately won it back again.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X