320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Mis teid närvi ajab ???

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Toetust tahab, aga keelt ei oska....ok siis.

    Kommentaar


      Selliseid teenidajaid võiks rohkem olla, igas asutuses.
      So self aware so full of shit

      Kommentaar


        Tea, kas inglise keelse pöördumise korral oleks teenindatud... ja kas selliste asutuste mõte pole mitte inimesi aidata?

        -e- ma muidugi seda artiklirt ei kavatse lugeda, võibolla on seal mingi sügavam mõte sees. Ma lähtusin puhtalt viimasest kolmest kommentaarist siin teemas.

        Kommentaar


          Eks asi ole ikka selles mis keelt teenindaja mõistab. Ilmselgelt pole seal asutuses nõuet igas keeles teenindada, kuid kui vene keelega hakkama ei saa, näitab see lihtsalt teeninduse taset - keel on lõppude lõpuks lihtsalt vahend suhtlemiseks, pole mõtet jonni ajada. See kui sina suudad teisega tema keeles suhelda näitab vaid su enda tugevust. Samas ma ei süüdistaks ka neid teenindajaid, tihti on nad ise just äsja töötuna arvel olnud ning ilmselt neile mingeid suuri nõudmisi ei esitata. Aga jah, meil on Eesti Vabariik ühe riigikeelega ning just selles keeles ka riiklikes asutustes suheldakse.
          BVB - Vaprus

          Kommentaar


            Algselt postitas Francesco Vaata postitust
            Selliseid teenidajaid võiks rohkem olla, igas asutuses.
            +99999999999999

            e, mind ajab just see närvi, kui mind ei teenindata eesti keeles :@
            THEO HERNANDEZ

            Kommentaar


              Algselt postitas Ericc Vaata postitust
              +99999999999999

              e, mind ajab just see närvi, kui mind ei teenindata eesti keeles :@
              Kas sellist asja juhtub veel Eestis kusagil kui Narva + 50 km selle ümber välja jätta? Ja Maximad.. sest seal ei teenindata üldse.
              BVB - Vaprus

              Kommentaar


                Maxima, balta jaam, lasnamäe. Ma küll oskan enam-vähem vene keelt, aga ikkagi asi on põhimõttes.
                THEO HERNANDEZ

                Kommentaar


                  Algselt postitas Ericc Vaata postitust
                  Maxima, balta jaam, lasnamäe. Ma küll oskan enam-vähem vene keelt, aga ikkagi asi on põhimõttes.
                  Minul on küll sügavalt ükskõik, et mis keelt kaduvväikse palgaga turumutike minuga räägib.

                  Kommentaar


                    Käisime kolleegiga eelmisel nädalal Sillamäel. Külastasime kohalikku Konsumi. Keegi eesti keelt ei rääkinud, aga närvi see meid ei ajanud.
                    Maksime oma ostude eest kõrvuti kassades. Kolleeg sai natuke kiiremini ja kassapidaja oli teinud eesti keele peale suured silmas. Kui järg jõudis minuni, siis eesti keele peale keeras tema kassapidaja ümber ja oli mind vaadanud sellise näoga- Teid on siin koguni kaks
                    Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                    Kommentaar


                      mind ajavad närvi need kalevipojad kes vinguvad kui tuksis omadega Eesti riik ja on kui valed on palgad ja palgad peaks euroopa tasemel olema aga samal ajal nutavad taga neid läti nõukaaegseid ronge ja puupinke. ebakõla kuidagi

                      Kommentaar


                        Algselt postitas erxu Vaata postitust
                        mind ajavad närvi need kalevipojad kes vinguvad kui tuksis omadega Eesti riik ja on kui valed on palgad ja palgad peaks euroopa tasemel olema aga samal ajal nutavad taga neid läti nõukaaegseid ronge ja puupinke. ebakõla kuidagi
                        Enamik kalevipoegi on idioodid ju nagunii, nende suust ei saagi midagi arukat tulla.
                        "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
                        These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

                        Kommentaar


                          See kui inimesed ütlevad "Athletic Bilbao" asemel "Atletico Bilbao".
                          Instagram

                          Twitter

                          Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                          telekavaataja.blogabet.com

                          Kommentaar


                            Tra. Inimesed ei oska enam tänaval käia. Tuterdavad ees ja muudavad täiesti lampi ja ebaloogiliselt trajektoori.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
                              See kui inimesed ütlevad "Athletic Bilbao" asemel "Atletico Bilbao".
                              Sama inetu on mu arust Athletico Madrid, järjepidavalt topitakse seda H-tähte sinna, meedias ka.
                              So self aware so full of shit

                              Kommentaar


                                Algselt postitas ericbana Vaata postitust
                                Tra. Inimesed ei oska enam tänaval käia. Tuterdavad ees ja muudavad täiesti lampi ja ebaloogiliselt trajektoori.
                                kus sul koguaeg kiire on?
                                Inter - ausaim klubi Itaalias.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X