320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Mis teid närvi ajab ???

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
    Kas suurema koguse puhul poleks mõistlik leida midagi huvitavat Ülemistes ning viia tollesse taaraautomaati, kus saab kotid tühjaks kallata, ega pea ükshaaval taarata automaati toppima?
    Ainult ühistranspordiga liikleva tudengi jaoks pole see just ilmselt parim mõte .
    Või kujutaksid Sa ette kedagi seitsme kilekotiga kõigepealt nr 3 trolliga kesklinna ja sealt siis trammiga edasi Ülemistele sõitmas ?

    Kommentaar


      Mis krdi trolliga, eks ikka taksoga nah - jätad telefoni või ID-kaardi taksojuhi kätte ja ütled, et lähed raha hankima

      Ma muidu eeldasin, et kui jutt käib mitmest kotist, siis on auto asjasse segatud... aga tundub, et te olete tublid.
      see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

      "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

      "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

      Kommentaar


        Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
        Kas suurema koguse puhul poleks mõistlik leida midagi huvitavat Ülemistes ning viia tollesse taaraautomaati, kus saab kotid tühjaks kallata, ega pea ükshaaval taarata automaati toppima?
        Tegelikult mitte. Elu on õpetanud, et sinna võib küll korraga rohkem sisse kallata neid pudeleid, kuid loeb ta neid ikka ühekaupa. Enamus pudeleid jäävad sinna tühja keerlema ja minu meelest viskab seal oluliselt tihedamini errorit ette. Seal ühese automaadi juures hea rütmiga pudeleid sisestades ei ole mul errorit väga tihti ette tulnud. Aga ka selle variandi puhul eelistan Ülemiste keskuse tagust automaati, sest see on kõige suurem ning kastid saavad täis oluliselt harvem kui mõnes kaubanduskeskuse omas, kus kogumisruum on oluliselt väiksem.

        Kommentaar


          Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
          Mis krdi trolliga, eks ikka taksoga nah - jätad telefoni või ID-kaardi taksojuhi kätte ja ütled, et lähed raha hankima

          Ma muidu eeldasin, et kui jutt käib mitmest kotist, siis on auto asjasse segatud... aga tundub, et te olete tublid.
          Hah mõte oleks ju iseenesest stiilne. Aga siis oleks juba mõtekam raha bomšidele anda. Sest Mustakalt Ülemistele lähebki umbes sama palju tjengi, kui sellest kogusest taarast oleks saanud. Ja pealegi ühika juurest taaraautomaadini oli miskine 400m, selle kannatas veel ära.

          Kommentaar


            Kui inimesed "kahtlevad" vanuse tõttu teadmistes.

            Süüdistati Puskase, Müllerite mitte teadmises

            Kommentaar


              Arsenali uus "vinge" koduleht

              Kommentaar


                See, kui ma olen ükskord elus panustamise tõttu reetur ja pooldan Brasiiliat ja siis järsku on Inglismaa pädev .
                Legend has it that when N'Golo Kante lost his virginity, he immediately won it back again.

                Kommentaar


                  Käige pu**i kõik te validaatorite ees suurte kottidega nühkijad.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas ericbana Vaata postitust
                    Käige pu**i kõik te validaatorite ees suurte kottidega nühkijad.
                    Ja siis, kui neil ei võta see validaator läbi koti, siis nad jäävad sinna ette seisma, et kotist kaarti otsida ja teised peavad ootama. Mina ikka võtan kaardi taskust välja ja siis näitan seda. Pole nii raske tegevus seda taskust/kotist välja otsida.

                    Kommentaar


                      pole viitsinud endale seda kaarti muretsdagi.. pole mupot näinud juba terved pool aastat..detsembri algul lõpetasin id kaardi pikendamise ka ära. Juba üksi selle pärast muretse seda kaarti, et see piip ajab juba närvi, rääkimata inimestest kes jäävad otsima seda kaarti enda kotist, ningseejärel veel võtavad rahakotist ka välja. Peale seda jäävad veel sinna bussiukse juurde tagasi kotti panema kümnekesi. Masendav. Samuti ajavad närvi need, kes enda persega nende otsas nühivad.

                      Kommentaar


                        Mind ajavad närvi need, kes vinguvad igal pool, et Eestis on halb elada ja et riik ei aita neid jne. Riik ei peagi kedagi aitama (va. puudega jms.), ise tuleb oma eluga hakkama saama.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas taimomees Vaata postitust
                          Mind ajavad närvi need, kes vinguvad igal pool, et Eestis on halb elada ja et riik ei aita neid jne. Riik ei peagi kedagi aitama (va. puudega jms.), ise tuleb oma eluga hakkama saama.
                          +1






                          1010100101

                          Kommentaar


                            Algselt postitas taimomees Vaata postitust
                            Mind ajavad närvi need, kes vinguvad igal pool, et Eestis on halb elada ja et riik ei aita neid jne. Riik ei peagi kedagi aitama (va. puudega jms.), ise tuleb oma eluga hakkama saama.
                            aga karistada võib ja igasugu tobedaid nõudeid peale suruda
                            säästupirn, alkoholireklaami suurtes kogustes piiramine+ 10- 10ni, kohustuslik prügileping, rahvaloendus, suitsuandur, ajateenistus, pensionifond jne
                            tell your mother, we are hooligans!

                            Kommentaar


                              Maamaks

                              Kommentaar


                                "alkoholireklaami suurtes kogustes piiramine+", mina keelaks alko ja tubakatoodete reklaami päris ära - kes tahab, see ostab.
                                BVB - Vaprus

                                Kommentaar

                                Working...
                                X