320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Mis teid närvi ajab ???

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kas see on nali või sa oled sigalakku täis?
    Ma arvan, et vähemalt 95% siinsest foorumirahvast ei ole teadlik Hr. Ilvese Hispaania keele oskusest.

    Kommentaar


      Algselt postitas chac Vaata postitust
      ma ei saa aru kui rumalad inimesed suudavad saada ajakirjanikeks-reporteriteks.
      ERR'i ringvaates mingi tola-reporteri jaoks selgus et on üllatud et president oskab hispaania keelt.
      krt, mees, KUS SA SIIANI ELANUD OLED?
      kuidas on võimalik seda mitte teada.

      ma saan aru kui sa oled kuskil idavirumaal umbkeelne põhjaranniku ajakirjanik ja tegeled põhiliselt lugejakirjadega siis võiks ju aru saada, aga no eestikeelne inimene ja ERR'is?!?
      No presidendi keeleoskus on küll selline asi, mida peast kohe kindlasti teadma ei pea. Eriti, kui sa pole tavapäraselt poliitteemadel tegelev ajakirjanik, nigu seda Hermaküla vist ka pole.

      Kommentaar


        Ilves on oma hariduse USA-s saanud? Sealsetes koolides on espanjoll ju nr1 võõrkeel imo.

        Kommentaar


          Algselt postitas chac Vaata postitust
          ma ei saa aru kui rumalad inimesed suudavad saada ajakirjanikeks-reporteriteks.
          ERR'i ringvaates mingi tola-reporteri jaoks selgus et on üllatud et president oskab hispaania keelt.
          krt, mees, KUS SA SIIANI ELANUD OLED?
          kuidas on võimalik seda mitte teada.

          ma saan aru kui sa oled kuskil idavirumaal umbkeelne põhjaranniku ajakirjanik ja tegeled põhiliselt lugejakirjadega siis võiks ju aru saada, aga no eestikeelne inimene ja ERR'is?!?
          Ma ei teadnud ning üldiselt No me importa qué idiomas habla esta Mickey Mouse

          Kommentaar


            Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
            No presidendi keeleoskus on küll selline asi, mida peast kohe kindlasti teadma ei pea. Eriti, kui sa pole tavapäraselt poliitteemadel tegelev ajakirjanik, nigu seda Hermaküla vist ka pole.
            muidugi EI PEA keegi mitte midagi, keegi ei kohusta ju.
            eestis on täiesti legaalne loll olla.

            aga samas loomulik oleks eeldada et eestis elav inime teab seda - hispaania keele oskus pole ju väga tavaline eestis, täpselt nii nagu ka kikilipsu kandmine.
            sellega ta ju eristub positiivses mõttes, ja see lihtsalt torkab silma.

            minuarust räägiti sellest pikalt juba siis kui ta oma esimeseks ametiajaks Rüütlli vastu kandideeris... ja ta on ka korduvalt uudispildis olnud hispaania keeles rääkivana. kuidas on võimalik seda mitte teada või märgata... ?!
            Seisan üksi mere ääres
            jalas kollased sandaalid
            valged, merevahust sääred
            hüüan: "Elagu skandaalid!"

            Kommentaar


              Algselt postitas chac Vaata postitust
              ma ei saa aru kui rumalad inimesed suudavad saada ajakirjanikeks-reporteriteks.
              ERR'i ringvaates mingi tola-reporteri jaoks selgus et on üllatud et president oskab hispaania keelt.
              krt, mees, KUS SA SIIANI ELANUD OLED?
              kuidas on võimalik seda mitte teada.

              ma saan aru kui sa oled kuskil idavirumaal umbkeelne põhjaranniku ajakirjanik ja tegeled põhiliselt lugejakirjadega siis võiks ju aru saada, aga no eestikeelne inimene ja ERR'is?!?
              Mina näiteks ei teadnud, et Ilves hispaania keelt oskab. Samas tundub see loogiline ning ma ei ole üllatunud. Mis keeli Ilves siis veel oskab? Eesti, inglise, hispaania, rootsi?, saksa?, prantsuse?
              The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

              Kommentaar


                Wiki andmetel oskab puhtalt (peale Eesti ja inglise) Hispaania, Saksamaa ja Läti keelt?!

                Kommentaar


                  Algselt postitas Amos Vaata postitust
                  Wiki andmetel oskab puhtalt (peale Eesti ja inglise) Hispaania, Saksamaa ja Läti keelt?!
                  Mulk noh
                  308

                  Kommentaar


                    Algselt postitas chac Vaata postitust
                    muidugi EI PEA keegi mitte midagi, keegi ei kohusta ju.
                    eestis on täiesti legaalne loll olla.

                    aga samas loomulik oleks eeldada et eestis elav inime teab seda - hispaania keele oskus pole ju väga tavaline eestis, täpselt nii nagu ka kikilipsu kandmine.
                    sellega ta ju eristub positiivses mõttes, ja see lihtsalt torkab silma.

                    minuarust räägiti sellest pikalt juba siis kui ta oma esimeseks ametiajaks Rüütlli vastu kandideeris... ja ta on ka korduvalt uudispildis olnud hispaania keeles rääkivana. kuidas on võimalik seda mitte teada või märgata... ?!
                    Kui sa ütlesid, et ta oskab, siis tundus loogiline, sest kui õpikeskkond on inglise keelne, siis Hispaania või Prantsuse keel võiks suus olla. Aga ka mina polnud sellest midagi kuulnud, või vähemalt ei tule ette, et oleks kuulnud.
                    BVB - Vaprus

                    Kommentaar


                      Need rõvedad kommarid, kes järgmiseks sihtpaigaks on Frankfurti valinud kus laamendama hakata.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Amos Vaata postitust
                        Wiki andmetel oskab puhtalt (peale Eesti ja inglise) Hispaania, Saksamaa ja Läti keelt?!
                        Kas ta oskab puhtalt riike või keeli?

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Saarlane Vaata postitust
                          Kas ta oskab puhtalt riike või keeli?
                          Loll otsib sõnu, tark mõtet.


                          Igastahes:
                          Täiesti pucis kui debiilne see ameeriklaste "jõu demonstreerimine" oma tankidega on. Ja uudisteankru küsimus "kuidas reageerivad sellele venelased?".

                          Minge vi**u kõik! Provotseerime veel. Cmoon lähme teeme paar lahingudemonstratsiooni ka Narvas. Piidrikari.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Amos Vaata postitust
                            Loll otsib sõnu, tark mõtet.


                            Igastahes:
                            Täiesti pucis kui debiilne see ameeriklaste "jõu demonstreerimine" oma tankidega on. Ja uudisteankru küsimus "kuidas reageerivad sellele venelased?".

                            Minge vi**u kõik! Provotseerime veel. Cmoon lähme teeme paar lahingudemonstratsiooni ka Narvas. Piidrikari.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Amos Vaata postitust
                              Loll otsib sõnu, tark mõtet.


                              Igastahes:
                              Täiesti pucis kui debiilne see ameeriklaste "jõu demonstreerimine" oma tankidega on. Ja uudisteankru küsimus "kuidas reageerivad sellele venelased?".

                              Minge vi**u kõik! Provotseerime veel. Cmoon lähme teeme paar lahingudemonstratsiooni ka Narvas. Piidrikari.
                              4 Abramsit jõudemonstratsioon. Lubage naerda.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas rallikas Vaata postitust
                                4 Abramsit jõudemonstratsioon. Lubage naerda.
                                "Kolonnis on üle 40 militaarsõiduki, sealhulgas 20 Strykeri soomustransportööri, teatas kaitseväe peastaap."

                                Ja siis postimehe kommentaarium ...
                                Inimesed kes kirjutavad, et nad ei taha võõraid vägesi näha siin pinnal saadetakse roppustega perse ja tembeldatakse kremlitrollideks.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X