320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Mis teid närvi ajab ???

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Oleks pidanud täpsustama: Et seda nii palju näidatakse ja pea kaks nädalat pole ühtegi premmi ülekannet olnud. Ilmselgelt on mul ka muud teha kui telekat või VSB´t vaadata aga Francine´le

    Kommentaar


      Algselt postitas Katk Vaata postitust
      Elioni digiboks. Raibe on viimasel ajal eriti aldis kokku jooksmisele. Kui muidu tuleb õhtu jooksul korra-kaks siis täna hommikul 3 korda 15 minuti jooksul.
      Ruuter vist ikka vahel jupsib? Need ju kaks eri asja.

      Kommentaar


        Algselt postitas sosku Vaata postitust
        Ruuter vist ikka vahel jupsib? Need ju kaks eri asja.
        Digiboks on see mis jupsib. Ruuteriga pole kordagi mingeid probleeme olnud, nett kogu aeg olemas + pääseb kogu aeg ruuterile ligi. Digiboks hangub ning vahetevahel ka lihtsalt ise restardib.
        Lugesin ka natuke ning tundub, et asi on selles Elioni poolt antud Motorola digiboksis mis pidigi konkreetne saan olema.

        Kommentaar


          Võtsin poeriiulilt paki suhkrut. Asetasin korvi. Seejärel tatsasin pool poodi läbi nii, et valge suhkru rada taga.
          Hello! I´m mentaly ill.

          Kommentaar


            Algselt postitas boobek Vaata postitust
            Võtsin poeriiulilt paki suhkrut. Asetasin korvi. Seejärel tatsasin pool poodi läbi nii, et valge suhkru rada taga.
            No see tooks mulle küll ainult muige suule. Mis viga minna ja uus pakk võtta ning vaadata, kuidas tädi sinu marsruuti mööda lappi lükkab.

            Käisime perega millalgi eelmisel aastatuhandel metsas seenel-marjul. Korjasin päris suure koguse pohli (5+ liitrit), aga korv oli mingil hetkel järele andnud ning poolel teel metsast välja avastasin, et marju oli korvis järel vaid paar peotäit. Vaat see oli tujurikkuja.
            I don't write erotica but I do write. Don't get paid for it though. My writing is a little more high profile than erotica generally. I stay anonymous though so I can never be compensated for my work.

            Kommentaar


              Algselt postitas dareth Vaata postitust
              No see tooks mulle küll ainult muige suule. Mis viga minna ja uus pakk võtta ning vaadata, kuidas tädi sinu marsruuti mööda lappi lükkab.

              Käisime perega millalgi eelmisel aastatuhandel metsas seenel-marjul. Korjasin päris suure koguse pohli (5+ liitrit), aga korv oli mingil hetkel järele andnud ning poolel teel metsast välja avastasin, et marju oli korvis järel vaid paar peotäit. Vaat see oli tujurikkuja.
              Eks see ole tõsine boonus, kui teine inimene sinu hooletust peab lappima.

              Ma usun, et boobekul ajas meele mustaks see, et temast edukat narkomuula ei saa.
              see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

              "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

              "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

              Kommentaar


                Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
                Eks see ole tõsine boonus, kui teine inimene sinu hooletust peab lappima.
                Oota, milles mina süüdi olen, kui pakk katkine on? Või hoopis hooletu, et ei märka riiulitele keskendumise asemel selja taha vaadata?
                I don't write erotica but I do write. Don't get paid for it though. My writing is a little more high profile than erotica generally. I stay anonymous though so I can never be compensated for my work.

                Kommentaar


                  Algselt postitas dareth Vaata postitust
                  Oota, milles mina süüdi olen, kui pakk katkine on? Või hoopis hooletu, et ei märka riiulitele keskendumise asemel selja taha vaadata?
                  Esiteks oled sa süüdi, et sa ostad suhkurt tahkel kujul. Mida rohkem volle, seda rohkem kiitust.
                  Teiseks oled sa süüdi, et ei hooli teistest, sest alla kuuspaki ostmine näitab isekust.
                  Kolmandaks - kinni lähed sa sellepärast, et julgesid minus kahelda.

                  see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                  "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                  "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                  Kommentaar


                    Suutmatus öelda alkoholile ei, ehk kui külmkapis on alkohol siis see on, iseenesest mõistetavalt, vaja ära juua. Ehk ei suuda ilma alkoholita lõõgastuda, olla . Ja igal võimalusel öelda alkoholile jah. Ehk kõik märgid viitavad, et ma olen alkohoolik või tulevikus sõltlane

                    Probleem on, et mulle maitseb alkohol ja ma ei joo seda purju jäämise eesmärgil ainult. Aga kui juba alustan siis tahaks veel ja veel

                    Kommentaar


                      Algselt postitas karl54 Vaata postitust
                      Suutmatus öelda alkoholile ei, ehk kui külmkapis on alkohol siis see on, iseenesest mõistetavalt, vaja ära juua. Ehk ei suuda ilma alkoholita lõõgastuda, olla . Ja igal võimalusel öelda alkoholile jah. Ehk kõik märgid viitavad, et ma olen alkohoolik või tulevikus sõltlane

                      Probleem on, et mulle maitseb alkohol ja ma ei joo seda purju jäämise eesmärgil ainult. Aga kui juba alustan siis tahaks veel ja veel
                      Tere, minu nimi on Karl ja mul on probleem...

                      oleks siis võinud nii juba oma ülestunnistust alustada

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Andres. Vaata postitust
                        Tere, minu nimi on Karl ja mul on probleem...

                        oleks siis võinud nii juba oma ülestunnistust alustada
                        No oleneb kuidas võtta, kui ma mingi 50 ja elan elamiväärset elu - mitte prükkar, siis iga õhtu 1-2 kultuurset viski klaasi peab olema

                        Kommentaar


                          Linde ära närvitse. Võta üks klaasike rahustuseks

                          Kommentaar


                            Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                            Linde ära närvitse. Võta üks klaasike rahustuseks
                            Kohe võtan - ManU mängis viiki ju, kuu rahad läksid , peab võtma ühe rahustava või miks mitte isegi kaks

                            Kommentaar


                              mine viska oma rahad ruttu Milani peale, kui sul taskupõhjas midagi veel on

                              Kommentaar


                                inimesed, kes nähes koeratõus sõna bull, lähevad ogaraks. Siin just hiljuti oli mingi teema, kus öeldi bullterjeri kohta "verekoer". Mis kuradi verekoer, harige end vähekene. Veel ajavad närvi need, kes tõsimeeli arvavad, et kui koer veremaitse suhu saab, siis on kõik pu*sis. Minge perse.
                                Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                                Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                                Kommentaar

                                Working...
                                X