320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Mis teid närvi ajab ???

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
    See kui keskkonnakomisjoni liige ütleb uhkelt TV3s, et karusloomafarmid on täpselt sama asi mis tulbikasvandused, seal ju ka lõikad ilusa lille siis maha kui ta just on õide puhkenud! Terje Trei, way to go!

    Kommentaar


      Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
      See kui keskkonnakomisjoni liige ütleb uhkelt TV3s, et karusloomafarmid on täpselt sama asi mis tulbikasvandused, seal ju ka lõikad ilusa lille siis maha kui ta just on õide puhkenud! Terje Trei, way to go!
      +miljon
      Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

      Kommentaar


        Ei tahaks seda ka mainimata jätta, et hääletajad selle sama teema peal ütlesid, siis, et; Muidu hääletaks karusloomafarmide vastu, aga kuna nii paljud inimesed kirjutasid ja spämmisid, et ma hääletaks nende vastu siis kiusu pärast hääletan poolt!!

        Rahvaesindajad to the maxx
        Je suis Nasfal

        Kommentaar


          Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
          Ei tahaks seda ka mainimata jätta, et hääletajad selle sama teema peal ütlesid, siis, et; Muidu hääletaks karusloomafarmide vastu, aga kuna nii paljud inimesed kirjutasid ja spämmisid, et ma hääletaks nende vastu siis kiusu pärast hääletan poolt!!

          Rahvaesindajad to the maxx
          Küsisin Ligi käest kes minu piirkonnas kandideerib sama teema kohta. Sain järgmise vastuse- Ma ei hääleta ilmselt. Ei mõista seda äri ega tarbi ta toodangut, aga ei lepi ka aktivistide kirjaterroriga parlamendi vastu. Minu panus demokraatiasse on, et loobun keelustamises osalemisest, sest see jätaks mulje, nagu oleksin kamandatav.

          Ütlesin Jürgenile vastu, et ma läheb valima, aga rikun sedeli. Sellega näitan, et ühegi partei poliitika ei ole mulle vastuvõetav. See on minu panus demokraatiasse.
          Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

          Kommentaar


            Et keelame ära karusnahafarmid eestis, aga samalajal kanname jopet, ostetud newyorkerist. Hinnaks 29.95 ja kanname totaalselt keemiat, mis on 10x kahjulikum meie ökosüsteemile. Täielikud naljatilgad

            Kommentaar


              Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
              Et keelame ära karusnahafarmid eestis, aga samalajal kanname jopet, ostetud newyorkerist. Hinnaks 29.95 ja kanname totaalselt keemiat, mis on 10x kahjulikum meie ökosüsteemile. Täielikud naljatilgad
              Kui sa arvad, et neid soovitakse sulgeda, sest need on kahjulikud meie ökosüsüsteemile, siis oled asjadest ikka väga valesti aru saanud.
              Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

              Kommentaar


                Algselt postitas Rein Vaata postitust
                Kui sa arvad, et neid soovitakse sulgeda, sest need on kahjulikud meie ökosüsüsteemile, siis oled asjadest ikka väga valesti aru saanud.
                Te ju ei anna põhjuseid teistmoodi arvata, sest te ise lahmite linnupojaga täpselt samamoodi nagu Terje TV3.
                Kordan ennast, miks peaks panema karusnahafarmid kinni?

                Kommentaar


                  Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
                  Te ju ei anna põhjuseid teistmoodi arvata, sest te ise lahmite linnupojaga täpselt samamoodi nagu Terje TV3.
                  Kordan ennast, miks peaks panema karusnahafarmid kinni?
                  Mida ma lahminud olen?

                  Paljud inimesed soovivad karusloomafarmide kinni panemist, sest seal piinatakse loomasid.

                  Su väide on ka natukene lihtsameelne, ala; aga põhja koreas tapetakse inimesi ja ei minda vangi, miks me siin krt tapmise ära keelustasime kunagi LOL!?

                  See mis H&M korraldab on minu arust samuti lihtsalt fucking absurd. Ise ei astu ma sinna poodi sisse ka mitte.
                  Je suis Nasfal

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
                    Mida ma lahminud olen?

                    Paljud inimesed soovivad karusloomafarmide kinni panemist, sest seal piinatakse loomasid.

                    Su väide on ka natukene lihtsameelne, ala; aga põhja koreas tapetakse inimesi ja ei minda vangi, miks me siin krt tapmise ära keelustasime kunagi LOL!?

                    See mis H&M korraldab on minu arust samuti lihtsalt fucking absurd. Ise ei astu ma sinna poodi sisse ka mitte.
                    Ja sealt ma jõuangi oma küsimuse juurde. Kui sa väidad, et see mis rootslased teevad, on rõve as hell. Siis ma miskipärast annan oma pea, et sul on talvejope? Kust sa oma talvejope ostsid ja kust kohast sa julged väita, et need suled( olgu selleks satiin või vatt) on pärit just erudeeritud farmidest, kus ei tapeta loomi, et sina saaksid oma jope?) Palun vasta mulle, kus on su talvejope pärit?

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
                      Ja sealt ma jõuangi oma küsimuse juurde. Kui sa väidad, et see mis rootslased teevad, on rõve as hell. Siis ma miskipärast annan oma pea, et sul on talvejope? Kust sa oma talvejope ostsid ja kust kohast sa julged väita, et need suled( olgu selleks satiin või vatt) on pärit just erudeeritud farmidest, kus ei tapeta loomi, et sina saaksid oma jope?) Palun vasta mulle, kus on su talvejope pärit?
                      Esiteks, on olemas väga palju erinevaid loomafarme. Ning kui inimene kes on selle vastu kannab tõesti mingit jopet mis on nendest loomadest tehtud, siis mina saan temast aru, see on mugavus ost ja ilmselt ei viitsi iga inimene näpuga järge ajada, et millest ta jope täpsemalt tehtud on - see ei tähenda, et ta sellist asja pooldama peaks.

                      Teiseks haugud sa väga vale puu all, sest ma olen juhuslikult selline inimene kes isegi ühtegi riideeset, k.a. jopet ei osta milles oleks kasutatud midagi loomset. Kui väga huvitav, siis raske see ei ole, mõni asi on sutsu kallim, aga kuna ma pole hoarder, siis mõne asja eest paar kopikat rohkem maksta on minu jaoks ok.

                      Tahaks ära mainida, et sul on tobe komme alati hakata ründama inimesi for no reason. Hakkad enda arvamusi lajatama ja kaitsma asjadest millest sul ehk suuremat ülevaadet ei olegi. Ma ei tea kas asi on su nooruses, aga mitte keegi meist ei ole maailma kõige targem inimene, igal ühel meist on omad arvamused ja logish, et me arvame, et meie arvamus on õige. Arvesta sellega, et on ka teisi inimesi oma arvamustega ja kindlasti on kuskil mingid inimesed kes on sellel teemal sinust kordades kordades asjalikumad kuna on lihtsalt teemaga rohkem kursis.

                      Näiteks ökosüsteemist rääkides oleks palju lihtsam tuua näiteks liha söömine mitte mingi tekstiili tööstus mis on võrdluses "liha kasvatamisega" kõigest 0,1%. Riideid ostad poest pead vist mitme aastase investigationi tegema, et kas see on nüüd meie maale hea või ei, kui liha sööd, siis tead kohe mis sööd.
                      Je suis Nasfal

                      Kommentaar


                        Linnupoja, loomne on väga halb, aga kuidas on naftapõhiste toodetega? Täpsustan, fossiilkütustel põhinevate toodetega
                        Kas sul on 300m2 maja, millel on 900m2 päikesepaneele või kuidas see planeedi päästmine Eesti oludes täpselt välja näeb?

                        Kommentaar


                          Algselt postitas vendetta Vaata postitust
                          Linnupoja, loomne on väga halb, aga kuidas on naftapõhiste toodetega? Täpsustan, fossiilkütustel põhinevate toodetega
                          Kas sul on 300m2 maja, millel on 900m2 päikesepaneele või kuidas see planeedi päästmine Eesti oludes täpselt välja näeb?
                          Kui mul see võimalus oleks, siis kindlasti kasutaks päikesepaneele, aga see mis meie kasutame "naftapõhiste" toodetena on tilk ookeanis. On olemas väga häid näited linnadest mis kasutavadki energia tootmiseks päikesepaneele ja nad toodavad seda kogu linnale rohkem kui linn suudab ära kulutada, Eesti kliimas on tore küll kui sa enda katusele päikesepaneelid paned, aga rohkem saab ikkagi riik ise ära teha oma inimeste heaks.

                          Loomne kasvatamine on üksi suurem ökoloogiline jalajälg kui "naftapõhised" tooted. Loomade kasvatamine lihaks on üksi vist kuskil 35-40% ja "nafta" 15%? Ei mäleta enam täpselt, aga võid ilusti järgi vaadata.

                          Lisaks sellele, et see jalajälg on kordades suurem on inimestel palju lihtsam süüa liha asemel midagi muud. Lennukiga Eesti-USA asemel naljalt jalgrattaga ookeanini ja sealt aerupaadiga üle ei pane.

                          Hea võrdlus on vist see, et kui sa iga päev hambaid pestes paneksid kraani kinni, või veel parem kui sa ei kasutakski vett terve aasta vältel, siis on see võrdeline sellega, et jätaks tootmata 1 kg liha. Jah, sa loed õigesti, ÜHE KILOGRAMMI liha.
                          Je suis Nasfal

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
                            Hea võrdlus on vist see, et kui sa iga päev hambaid pestes paneksid kraani kinni, või veel parem kui sa ei kasutakski vett terve aasta vältel, siis on see võrdeline sellega, et jätaks tootmata 1 kg liha. Jah, sa loed õigesti, ÜHE KILOGRAMMI liha.
                            Kas sa hambaid pestes siis kraani kinni ei panegi?
                            BVB - Vaprus

                            Kommentaar


                              Algselt postitas elx Vaata postitust
                              Kas sa hambaid pestes siis kraani kinni ei panegi?
                              Kuidas kunagi, tähelepanu sellele ei pööra.
                              Je suis Nasfal

                              Kommentaar


                                Ma loodan, et riided on ka pigem Made in Italy kui China või Taiwan.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X