320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Mis teid närvi ajab ???

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Aga need inimesed, kes lennuki maandudes kohe püsti hüppavad, oma pagasi ülevalt ära võtavad ja siis vahekäigus 10 minti püsti seisavad, enne kui välja saab . Täitsa lambad või väga kavalad ?

    Kommentaar


      Algselt postitas Eilaveel Vaata postitust
      Inimesed lennukis, kes istuvad vahekäigu äärsel istmel ja ajavad jalad vahekäiku laiali. Tra, see ei ole sinu eralennuk, et saad oksad laiali ajada, arvesta oma gabariitidega ja osta teine iste lisaks, kui ära ei mahu sinna hiinlaste jaoks tehtud, aga eestlaste kasutada olevasse 70 sendisesse istmevahesse, ja lase teistel normaalselt liikuda, siis ei põrka vastu teid kah!
      Ma ei tea, kas see oli minu sõnavõtu pihta suunatud, aga hoidsin ennast ikka endale "ettenähtud ruumis". Seda enam kui mind ajas närvi see pidev enda vastu nühkimine.

      Kommentaar


        Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust
        Ma ei tea, kas see oli minu sõnavõtu pihta suunatud, aga hoidsin ennast ikka endale "ettenähtud ruumis". Seda enam kui mind ajas närvi see pidev enda vastu nühkimine.
        ei, see ei olnud selle sõnavõtu pihta suunatud, pigem lisatähelepanek selles üldisemas võtmes.

        Kommentaar


          Algselt postitas Eilaveel Vaata postitust
          Inimesed lennukis, kes istuvad vahekäigu äärsel istmel ja ajavad jalad vahekäiku laiali. Tra, see ei ole sinu eralennuk, et saad oksad laiali ajada, arvesta oma gabariitidega ja osta teine iste lisaks, kui ära ei mahu sinna hiinlaste jaoks tehtud, aga eestlaste kasutada olevasse 70 sendisesse istmevahesse, ja lase teistel normaalselt liikuda, siis ei põrka vastu teid kah!
          Kao urruauku. Teise istme ostmine ei aita persetki kaasa kui pead keha ikka kringliks ajama ja oma jalgu kuskil külje peal hoidma.


          PS Ma olen pikk inimene ja igasugustesse istmevahedesse end ära pakkinud
          308

          Kommentaar


            Algselt postitas Markko Vaata postitust
            Kao urruauku. Teise istme ostmine ei aita persetki kaasa kui pead keha ikka kringliks ajama ja oma jalgu kuskil külje peal hoidma.


            PS Ma olen pikk inimene ja igasugustesse istmevahedesse end ära pakkinud
            Võin kaduda urruauku. Aga kahe istme ost tähendab seda, et su fucking vasak põlv on su vasaku istme seljatoe vastas, ja su parem põlv on su parema istme seljatoe vastas - ideaalis. Aga, tra, ära siruta end vahetoes välja fucking siis, kui ma fucking peldikusse üritan fucking wasted üüberkallist lennuka pubi õllist tõmmatuna üritan jõuda, capish?

            PS. Ma olen ka pikk inimene, ja täiesti putsis China Southerni istmevahes olen istund 12 tundi järjest, niiet ma tean, millest ma räägin

            Kommentaar


              inimesed kes ei ole lennujaamas enne turvakontrolli enda jaoks välja mõelnud, mis neil taskutes või seljas või kaelas on ja kuidas see kõige optimaalsemalt ja kiiremalt x-ray masina jaoks kasti panna

              inimesed kes lennukis olles ei suuda iseseisvalt aknaid, laudu ja turvavöösid handle'ida, ilma, et stjuuardess ei peaks paluma, näpuga näitama või ise tegema lausa

              olgem ausad, terve lennureisiga kaasnev etiket on päris paljude jaoks ikka totaalne ulme
              Victoria Concordia Crescit

              Kommentaar


                Esimest korda lennukiga sõites ongi kõik tundmatu ja esmalt vb segane.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Vask Vaata postitust
                  Esimest korda lennukiga sõites ongi kõik tundmatu ja esmalt vb segane.

                  nõus. Samas see Simmode kontsentratsioon on kuidagi liiga suur.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Vask Vaata postitust
                    Esimest korda lennukiga sõites ongi kõik tundmatu ja esmalt vb segane.
                    Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                    nõus. Samas see Simmode kontsentratsioon on kuidagi liiga suur.
                    Ma pole kunagi kuskilt seda otsinud, aga kas mingit väga "puust ette ja punaseks" lendamise jaoks vajalikku etiketti kuskil pole kokku pandud? Kui need viimased pagasiga seotud muudatused tulid siis neist räägiti palju ja vist ei ole see enam väga probleemiks, küll aga eelkõige nüüd pandeemiaga seotult, äkki oleks vaja teha mingi update ja seda ka korralikult kommunikeerida, ei? ja?

                    Kommentaar


                      Praegusel covid ajal öeldakse näiteks Frankfurt'is enne lennuki maandumist selgelt, et väljumine toimub ridade kaupa (5 rida korraga) ning selleks antakse siis konkreetsed juhised. Reaalsus on see, et kui lennuk alles ruleerib, siis palju rahvast juba püsti ja asjatatakse kottidega, et võimalikult kiirelt väljapääsu poole liikuda. Kevadel ignoti seda 5 rea turvalist väljumist täiega, nüüd tegi stjuuardess kurjemat häält, siis sai olukorra kontrolli alla, aga see ükskõiksus reeglite vastu on siiski nii tavaline.
                      May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Maarek Vaata postitust
                        Praegusel covid ajal öeldakse näiteks Frankfurt'is enne lennuki maandumist selgelt, et väljumine toimub ridade kaupa (5 rida korraga) ning selleks antakse siis konkreetsed juhised. Reaalsus on see, et kui lennuk alles ruleerib, siis palju rahvast juba püsti ja asjatatakse kottidega, et võimalikult kiirelt väljapääsu poole liikuda. Kevadel ignoti seda 5 rea turvalist väljumist täiega, nüüd tegi stjuuardess kurjemat häält, siis sai olukorra kontrolli alla, aga see ükskõiksus reeglite vastu on siiski nii tavaline.
                        See ongi retakas reegel, kui pärast kõik koos bussis ootavad.

                        Kommentaar


                          Ja siis pärast imestame, et miks meil neid lolle lademetes on.

                          Töötukassa lehel pakutakse töötutele uhhuu-koolitusi

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Pints Vaata postitust
                            Ja siis pärast imestame, et miks meil neid lolle lademetes on.

                            Töötukassa lehel pakutakse töötutele uhhuu-koolitusi

                            See ajab närvi?

                            See on umbes sama, kui mata õps läheb närvi, et vaid neli õpilast 20-st suudavad peast kuuele arvutada.
                            see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                            "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                            "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                            Kommentaar


                              see uhhuu teema teenib päris hästi ju. Aegajalt ikka otsitud neid ennustajaid ja teemasid ning palka ja kehva karmat lubatud ikka üle eesti keskmise.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
                                See ajab närvi?

                                See on umbes sama, kui mata õps läheb närvi, et vaid neli õpilast 20-st suudavad peast kuuele arvutada.

                                Mitte see üksikjuhtum, vaid juba aastaid kestnud uhhuu-kultuuri promomine (ravitsejad, selgeltnägijad, küünetehnikutest "toitumisterapeudid", perssekukkunud maakleritest life coachid, endistest pankuritest püramiidskeemide punujad jne.) - süüdimatult pakutakse neile platvormi.

                                Ei leidnud paremat teemat - närvi lähen harva aga kohutavalt väsitav on see küll.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X