320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

LIIKLUS

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Tallinn-Narva maanteel Kohtla-Järve lähedal on üks selline lõik, kust ilmselt mingi põtrade käigurada üle läheb ja aegade jooksul päris palju õnnetusi juhtunud on. Mul endal üks peretuttav kohtus seal samuti põdraga, mistõttu paar kuud vana auto mahakandmisele läks. Inimesed õnneks viga ei saanud, aga ehmatus oli suur (väiksed lapsed autos ka).
    Igatahes paigaldasid kohalikud jahimehed sinna nende tavaliste teeäärsete helkurpostide külge lisahelkurid, mis peaks autotuledest tuleva valguse suunama metsa äärde n-ö valgumüüriks ja peletama loomad autode möödasõitmise ajal teest eemale.
    Lisahelkuritele järgnenud aasta jooksul pole antud teelõigul väidetavalt ühtegi loomadele otsasõitu toimunud.

    Leheartiklite lingid ka (maksumüüri taga):
    Reede hommikul paigaldasid Ida-Virumaa jahimehed Tallinna-Narva maanteel kahel kilomeetrisel lõigul teeäärsetele helkurpostidele reflektorid, mis peaksid tekitama metsa äärde ulukeid eemal hoidva valgusmüüri.

    Kahel Tallinna-Narva maantee ohtlikul lõigul pole pärast ulukite eemalhoidmiseks reflektorite paigaldamist juhtunud ühtegi metsloomaga seotud liiklusõnnetust.

    Kommentaar


      Samas näiteks Turovski väidab, et kõik need peletusmeetodid töötavad vaid ajutiselt kuni loomad harjuvad. Enda pikaajalised vaatlused loomade peletamise tõhususe kohta kipuvad samad olema. Kui head süüa või nikku saab, siis loom ei karda mitte kuraditki

      Kommentaar



        The cameras will work much like a normal speed camera but instead of calculating speed, they’ll use a microphone to judge the amount of noise coming from a vehicle. Should a car be too loud, it will trigger the camera to take a photo and automated number plate recognition (ANPR) will clock the registration plate to ensure that a penalty is sent to the registered address of the offending vehicle.

        kes iganes erakondadest selle ära lubab teha tallinnas saab minu hääle. Pole mingit reaalset põhjust miks magala kitsaste tänavate vahel öösel oma võrri häält näitama peaks

        Kommentaar


          Algselt postitas gizmoduck Vaata postitust
          The cameras will work much like a normal speed camera but instead of calculating speed, they’ll use a microphone to judge the amount of noise coming from a vehicle. Should a car be too loud, it will trigger the camera to take a photo and automated number plate recognition (ANPR) will clock the registration plate to ensure that a penalty is sent to the registered address of the offending vehicle.

          kes iganes erakondadest selle ära lubab teha tallinnas saab minu hääle. Pole mingit reaalset põhjust miks magala kitsaste tänavate vahel öösel oma võrri häält näitama peaks
          Äkki nagu isoleeriks oma maja paremini vms? Sest mingi väline müra pole mind kunagi öösiti seganud.

          Kommentaar


            Algselt postitas JuriM Vaata postitust

            Äkki nagu isoleeriks oma maja paremini vms? Sest mingi väline müra pole mind kunagi öösiti seganud.
            Ma arvan, et kuna sa väiksest peast Viimsis marmormajas suhkruvatis elanud, siis ehk sa pole kõige õigem selliste probleemide olemustest arusaama? Kindlasti on inimesi, kelle jaoks see mujal on probleem.

            Kommentaar


              Väike spikker, miks alati iga liiklus(korraldus)teema peale rahvas hulluks läheb.

              Kui ma käin jalgsi, siis käivad mulle närvidele kihutavad tõukeratturid, ebaselgelt ülekäigurajale lähenevad sõidukijuhid, ühistransport ja kindlasti taksojuhid.

              Kui ma sõidan taksoga, siis käivad mulle närvidele kihutavad tõukeratturid, ebaselgelt ülekäigurajale lähenevad jalakäijad, peatusest väljasõitev ühistransport ja kindlasti teised autojuhid.

              Kui ma sõidan tõukerattaga, siis käivad mulle närvidele töllerdavad jalakäijad, ebaselgelt ülekäigurajale lähenevad autojuhid, ühistransport ja kindlasti taksojuhid.

              Kui ma sõidan ühistranspordiga, siis käivad mulle närvidele tõukeratturid, ebaselgelt ülekäigurajale lähenevad jalakäijad, bussi läbi mittelaskvad autojuhid ja muidugi ka taksojuhid.

              Alati käivad närvidele ka muidugi mootor- ja jalgratturid, aga nendega ma ise ei sõida.

              Kommentaar


                Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                Väike spikker, miks alati iga liiklus(korraldus)teema peale rahvas hulluks läheb.

                Kui ma käin jalgsi, siis käivad mulle närvidele kihutavad tõukeratturid, ebaselgelt ülekäigurajale lähenevad sõidukijuhid, ühistransport ja kindlasti taksojuhid.

                Kui ma sõidan taksoga, siis käivad mulle närvidele kihutavad tõukeratturid, ebaselgelt ülekäigurajale lähenevad jalakäijad, peatusest väljasõitev ühistransport ja kindlasti teised autojuhid.

                Kui ma sõidan tõukerattaga, siis käivad mulle närvidele töllerdavad jalakäijad, ebaselgelt ülekäigurajale lähenevad autojuhid, ühistransport ja kindlasti taksojuhid.

                Kui ma sõidan ühistranspordiga, siis käivad mulle närvidele tõukeratturid, ebaselgelt ülekäigurajale lähenevad jalakäijad, bussi läbi mittelaskvad autojuhid ja muidugi ka taksojuhid.

                Alati käivad närvidele ka muidugi mootor- ja jalgratturid, aga nendega ma ise ei sõida.
                Kui ma jalgsi käin, siis ei aja midagi närvi.
                Instagram

                Twitter

                Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                telekavaataja.blogabet.com

                Kommentaar


                  jala käies ajavad närvi nupu ja/või ebanormaalse tsükliga valgusfoorid ülekäiguradadel.

                  aga muidu olen kahe käega selle poolt, et võiks munad maha võtta kõigil neil "motosportlastel", kes linnatänavatel oma tsiklite ja sportautode detsibellidega eputavad. see vist ei tohiks, kellaajast sõltumata, seaduse järgi olla lubatud eniveis, aga pead ei anna...

                  Kommentaar


                    Algselt postitas JuriM Vaata postitust

                    Äkki nagu isoleeriks oma maja paremini vms? Sest mingi väline müra pole mind kunagi öösiti seganud.
                    mingi niisama väline (autode) müra ei häirigi. Saab täitsa rahus lahtisegi aknaga magada. Küll aga need, kes leiavad et öösel hea aeg keset magalat oma auto või ratta kiirendust proovida viivad seda mürataset ikka kõvasti üles. Öösel kui muidu rahulik siis see asi kajab ikka üsna kõvasti

                    Kommentaar


                      Algselt postitas El President Vaata postitust
                      jala käies ajavad närvi nupu ja/või ebanormaalse tsükliga valgusfoorid ülekäiguradadel.
                      Neid asju tead ette ja lepid paratamatusega (leida sobivam teekond, lahendus).

                      Aga nood autojuhid, kes pole oma masinale tehasest suunatuld kaasa saanud või, mis hakkab tööle manöövrit sooritades/lõpetades, võiksid enda tarkvara uuendada - jalgsi, rattaga liigeldes nagu tahaks ka sujuvamalt liigelda. Kui autojuht nagu näitab mida ta teeb, siis ei pea till käes olematut pauku ootama ja saaks rõõmsalt edasi nühkida.
                      see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                      "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                      "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust

                        Neid asju tead ette ja lepid paratamatusega (leida sobivam teekond, lahendus).

                        Aga nood autojuhid, kes pole oma masinale tehasest suunatuld kaasa saanud või, mis hakkab tööle manöövrit sooritades/lõpetades, võiksid enda tarkvara uuendada - jalgsi, rattaga liigeldes nagu tahaks ka sujuvamalt liigelda. Kui autojuht nagu näitab mida ta teeb, siis ei pea till käes olematut pauku ootama ja saaks rõõmsalt edasi nühkida.
                        Mina olen suht tihti see piider, kellel seda tarkvara uuendust vaja oleks. Samas kui ma ise rattaga sõidan või jalutan, siis ajab ketta küll ja saadan mõtetes putsi ja sõiman neid juhte, kes ei näita. Samas kui roolis olen, siis on küll see, et tõmmake nahhui oma rattaga ja mida te jalutate siin keset teed kährikud.

                        Kommentaar


                          Liialt ärritute, tuleb elufilosoofiat natuke timmida. Kui lähtuda sellest, et köik on idioodid, siis oled röömsalt üllatunud, kui keegi midagi öigesti teeb
                          “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

                          Kommentaar


                            Juuli esimeses pooles muutub liikluskorraldus Põhja-Tallinnas Rannamäe tee, Põhja puiestee ja Kalasadama tänava piirkonnas ning Kesklinnas Too

                            Keegi võiks välja kaevata need 10a (vms) vanused artiklid, kus praeguse kaose korraldamiseks toodi samasugused argumendid selle kaose likvideerimiseks.
                            Ahvid ja pliiatsid.

                            Kommentaar


                              Ma ei kujuta ette, mis septembris ja Kalamajas tipptundide aeg saama hakkab... Keset suve päevasel ajal on kohati seal juba max kaos...

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
                                Ma ei kujuta ette, mis septembris ja Kalamajas tipptundide aeg saama hakkab... Keset suve päevasel ajal on kohati seal juba max kaos...
                                Tallinn on leidnud ehitajad, kes lepingu allkirjastamise järel alustavad hiljemalt sügisel Tallinna Jõe ja Pronksi tänava 14-kuulist ulatuslikku rekonstruktsioonitööd. Tänav saab ratta- ja bussirajad, lisaks istutatakse tänava äärde uued puud.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X