320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

LIIKLUS

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    kuigi kogu see tõuksindus mulle meeldib ideena, siis olen nõus viimasel ajal meediast läbi käinud teemadega, et päris nii edasi ka minna ei saa. Kesklinnas kõik uued punased rajad nende jaoks tehtud aga ikka ronitakse kõnniteele et seal inimestele kella ka veel anda. Lisaks muidugi see et ei suudeta neid pärast tee äärde seisma jätta, vaid ikka risti ette kõigile

    Kommentaar


      Algselt postitas gizmoduck Vaata postitust
      kuigi kogu see tõuksindus mulle meeldib ideena, siis olen nõus viimasel ajal meediast läbi käinud teemadega, et päris nii edasi ka minna ei saa. Kesklinnas kõik uued punased rajad nende jaoks tehtud aga ikka ronitakse kõnniteele et seal inimestele kella ka veel anda. Lisaks muidugi see et ei suudeta neid pärast tee äärde seisma jätta, vaid ikka risti ette kõigile
      Kasutan tõuksitades kõnniteid aga enda arvates käitun viisakalt. Pigem veeren vaikselt selja taga ja ootan kohta, kus mööda minna, kui et kõlistada koguaeg.
      Punasele rajale lähen väga harva. Ma ei taha surma saada. Niimoodi seda ratta/tõuksi võimalust lahendada on kõige idiootsem idee, mis näinud olen. Selline mõne aafrika riigi linnaplaneerimise tase. Mul on reaalselt hirmus seal sõita. Võibolla olen kusik, ma ei tea.

      Parkimise kohapealt - ma igapäevaselt neist ei tunne ühtegi omateada ja samuti ma ei tea, kus nad elavad, aga egoistidest pohhuiste on ikka liikluses ropult palju
      sigpic

      Kommentaar


        Oled mõnes Aafrika linnas üldse käinud?

        Kommentaar


          uute punaste radadega on tekkinud veel üks probleem: igasugu tõuksijad-boldiwoldivennad sõidavad tuimalt vastassuunda. Pärnu mnt - Tõnismäe ristil see päris sage, sest miks minna üle tee, kui saab otse..

          Kommentaar


            Algselt postitas El President Vaata postitust
            uute punaste radadega on tekkinud veel üks probleem: igasugu tõuksijad-boldiwoldivennad sõidavad tuimalt vastassuunda. Pärnu mnt - Tõnismäe ristil see päris sage, sest miks minna üle tee, kui saab otse..
            Seepärast tehakse osades arenenud linnades nii, et mõlemal tänavapoolel on rattarajad kahesuunalised, eriti keerulistel ristmikel (nagu su näitena toodud ristmik on). See on isegi autoga sõites, mitte kohalikule, paras peavalu.
            Aga Tallinna liikluse organiseerimise kohta võibki igavesti rantima jääda nagu umbes PL kohtunike üle, kohutav sats.

            Kommentaar


              Seaduse mõistes ei pea eelistama rattateed kõnniteele. Ainult sõidutee kohta on erisus, et seal tohib sõita siis, kui kuskil mujal ei saa. Muud vahet ei ole.

              Ise kartsin algul punaseid rattateid nagu tuld. Nüüd kasutan neid tõuksiga sõites kõnniteedega võrreldes 50/50. Saab kiiremas liiklusvoos sõita kui kõnniteedel, samas on punaste rattateede kvaliteet sitt (punane värv on ise krobeline, lisaks kaevuluugid jm lapitud kohad). Aga seda tunnet ei ole (veel) tekkinud, et mõni juht tahaks mind endale kapoti peale sõita.

              Kommentaar


                "Politsei- ja piirivalveameti (PPA) kasutuses on juba mitmendat aastat järjest sama suur kogus mobiilseid kiiruskaameraid, kuid aastatega on õpitud neid paigutama eriti tulutoovatesse kohtadesse. Nii purustavad kogutavad trahvisummad üha uusi suurusrekordeid."

                PPA börsile.
                see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                Kommentaar


                  „Hukkunuga õnnetuses osalenud autojuht ei olnud eestlane, auto oli korduvalt tehniliselt ülevaatuselt tagasi saadetud ehk selle liikluskõlblikkus oli küsimärgi all ja masinal olid all enam kui kümneaastased lamellrehvid. Põhimõtteliselt sõideti mööda libedat teed plastmassiga.”

                  Kiire faktikontroll näitab, et oli ühe korra korduvale ülevaatusele saadetud ja seda tagumise istme keskmise turvavöö ja läbipõlenud lähitulepirni tõttu. Poolteist aastat tagasi, eelmise omaniku käe all ja pärast seda 2x ülevaatuse läbinud. Ei saa aru, kuidas see matsu põhjustas. Mul auto aastate jooksul mingi 3x reguleerimata käsipiduri pärast läbi kukkunud. Kui satun maanteel laubakasse ja ma ise või keegi mu lähedane saab surma, siis tuleb ka mingi jorss ERR-i targutama, et "tal aastaid tagasi käsipidur ei töötanud, paras talle"?

                  Puänt võiks olla, et oli hoopis soomlane ja kümneaastane lamell oli pakiruumis tagavararehviks.
                  20 LEGEND

                  Kommentaar


                    Ma loodan, et Nasfal saab tänaste Tallinna oludega hakkama

                    Kommentaar


                      Algselt postitas JuriM Vaata postitust
                      Ma loodan, et Nasfal saab tänaste Tallinna oludega hakkama
                      for real ma nii kettas, et ma tahtsin just rantima tulla, aga sa nii numpsik, et ajasid mu kõigepealt naerma sellega, et su armas postitus ees ootas.

                      Aga no tra küll see Tallinna teedepuhastus on suurim joke ever. Looduse ja ilma vastu ei saa, aga reaalselt teedepuhastus võimekus on täiesti null. Põhitrassid kõik ajamata... Nii juhtub kui Kõlvarti sugused tšurkad oma teiste tarakanidega on juhtimise eesotsas ja süvendavad kaost ja korralagedust, mis neil oma päritoluga kodumaalt emapiimaga on kaasa saadud. Kiiremas korras tuleks igast suvalistelt tseburekidelt, kellel kodakondsust ei ole valimisõigus KOViks ära võtta ja natukenegi vähendada seda tarakanide hulka seal, et mingeidki asju saaks paremaks muuta. See on jõhker saamatus Tallinna linnas, mis on ning see pole ainult teede puhastamisega seoses.

                      Kommentaar


                        Hei sina piider, kes sa Maanteametis või kuskil üüber projekteerimisbüroos ringristmike projekteerid! Vähe sellest et ringil on kahe sõiduraja asemel poolteist, topid sa radade vahele sadistliku järjekindlusega neid värdjalike betoon klotsikesi. See aga tähendab, et nende vahel orienteerumine nõuab Tänakliku vigursõidu oskust ja hämaras pole neid näha, rääkimata lumesopast. Õnneks jäid veljed ja sillad terveks. Ma soovin sulle pikka piinarikast surma pärakuvähi läbi.
                        Hello! I´m mentaly ill.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Nasfal Vaata postitust

                          for real ma nii kettas, et ma tahtsin just rantima tulla, aga sa nii numpsik, et ajasid mu kõigepealt naerma sellega, et su armas postitus ees ootas.

                          Aga no tra küll see Tallinna teedepuhastus on suurim joke ever. Looduse ja ilma vastu ei saa, aga reaalselt teedepuhastus võimekus on täiesti null. Põhitrassid kõik ajamata... Nii juhtub kui Kõlvarti sugused tšurkad oma teiste tarakanidega on juhtimise eesotsas ja süvendavad kaost ja korralagedust, mis neil oma päritoluga kodumaalt emapiimaga on kaasa saadud. Kiiremas korras tuleks igast suvalistelt tseburekidelt, kellel kodakondsust ei ole valimisõigus KOViks ära võtta ja natukenegi vähendada seda tarakanide hulka seal, et mingeidki asju saaks paremaks muuta. See on jõhker saamatus Tallinna linnas, mis on ning see pole ainult teede puhastamisega seoses.
                          Ma sõitsin Kaupsi juurest koju mingi üle tunni, ainuüksi Tartu mnt kaudu välja minek kuni Paeni läks mingi tubli 30 minta, sest mõlemas reas oli mingi pidur jalus ja hiljem vähemalt 3 veokit end kuskil risti tõmmanud. Aga vaatepilt oli hunitu ja viimane Tussisööjate episood hoidis meeleolu kõrgel

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Nasfal Vaata postitust

                            Aga no tra küll see Tallinna teedepuhastus on suurim joke ever. Looduse ja ilma vastu ei saa, aga reaalselt teedepuhastus võimekus on täiesti null. Põhitrassid kõik ajamata... .

                            Mida sa ise ajad? Kui puhtad need põhitrassid siis tuisu ajal sul olema peavad? Täiesti sõidetavad olid kogu päeva. Kõrbeeestlased muidugi venisid igal pool liikluses, aga sellega tuleb ka osata ilma vererõhku üles ajamata elada. Kõrvaltänavad olid jah veidi rohkem loto saamatute inimeste pärast, kes suudavad oma pargimaasturi ka ainult 20cm kõrgusesse tuisuvaalu kinni veeretada.
                            Kõnniteed on samas täielik kaos, mis on täiesti hämmastav, sest tänavate ja kõnniteede tehnikapark ei kattu üldiselt. Nägin õhtuse pikema jalutuskäigu ajal täpselt ühte sahaga maasturit kõnniteedega tegelemas. Sellise tempoga jätkates pensionärid enne jõule poodi vist ei saagi kui autoga tuttavat pole....

                            Kommentaar


                              Algselt postitas boobek Vaata postitust
                              Hei sina piider, kes sa Maanteametis või kuskil üüber projekteerimisbüroos ringristmike projekteerid! Vähe sellest et ringil on kahe sõiduraja asemel poolteist, topid sa radade vahele sadistliku järjekindlusega neid värdjalike betoon klotsikesi. See aga tähendab, et nende vahel orienteerumine nõuab Tänakliku vigursõidu oskust ja hämaras pole neid näha, rääkimata lumesopast. Õnneks jäid veljed ja sillad terveks. Ma soovin sulle pikka piinarikast surma pärakuvähi läbi.
                              Sinusuguste jaoks need klotsikesed pandud ongi, kes ringil oma sõidurajas ei suuda püsida ja arvavad, et ring on orienteerumiseks.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Ingmar Vaata postitust

                                Sinusuguste jaoks need klotsikesed pandud ongi, kes ringil oma sõidurajas ei suuda püsida ja arvavad, et ring on orienteerumiseks.
                                Kuna sa teksti läbi ei lugenud siis annan su idootse märkuse andeks. Aga hoia suu kinni kui asjaolusid ei tea. Okei?
                                Hello! I´m mentaly ill.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X