320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

LIIKLUS

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Maarek Vaata postitust
    Ma olen sama trikiga vahele jäänud Kehtnas suunaga Viljandi poole. Seal asula märgini tükk mõttetut tühja maad pärast neid talle ja jõudsin vist isegi peaaegu 90 peale kiirendada kui sealt paremalt põõsa tagant välja kargasid. Kuna oli mingi pühade-eelne päev, siis õnneks piirduti hoiatusega. Vähemalt mulle sellest piisas, sest kuigi ma selle põõsa taga enam menti näinud pole, siis sellest hoolimata olen seal asulas alati korralik olnud
    Kiili alevist väljumisel on märgi juures kümnest autol võibolla kahel kiirus veel normis ja vahetult pärast seda ka ilus põõsas, kuhu end peita, aga ju pole politseinikud viitsinud pappi korjata :P
    See on neil meeliskoht just selle kaugel asuva märgi pärast. Tallinna poolt tulles passivad kas parem talli kõrval platsi peal või vasakul hekivahel nina väljas.

    Kommentaar


      Algselt postitas JuriM Vaata postitust
      See trahvimine piirkiiruse ületamise eest on üldse kohati huumori värk ja minu elu vaadetega käib kohati ikka vastupäeva. Liikluses eelkoige on tähtis, et sa muudaks enda ja teiste teekonna meeldivaks ja jouaks kiiresti sihtkohta. Kiirus ei tapa kedagi, vaid suutmatus oma soiduvahendit valitud tingimustes ohjeldada - see on see kurjajuur. Inimesed ja nende voimed on nii erinevad, äärmiselt ebaaus on ju koik samasse sahtlisse toppida.
      + 1
      The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

      Kommentaar


        Algselt postitas JuriM Vaata postitust
        Kiirus ei tapa kedagi
        Loomad?

        100+'ga vurades on palju raskem ootamatult teele ilmuvate takistuste puhul reageerida. Enamus roolijaid panevad muidugi nii, et tagumik on sügaval istmes kinni ja ega ei märkagi midagi, kui välja arvata see, et käib korraks mingi kolks rataste alt läbi. Eks see ole igaühe enda asi, kas maanteedel olevatest rõvedadest korjuste hunnikutest hoolida või mitte. Aga küll siis juba läheb see korda, kui teinekord satub mõni suurem loom teele ette. See on ebatõenäoline, aga siiski reaalne oht. Milleks riskida?

        Kommentaar


          Algselt postitas Epic Vaata postitust
          Loomad?

          100+'ga vurades on palju raskem ootamatult teele ilmuvate takistuste puhul reageerida. Enamus roolijaid panevad muidugi nii, et tagumik on sügaval istmes kinni ja ega ei märkagi midagi, kui välja arvata see, et käib korraks mingi kolks rataste alt läbi. Eks see ole igaühe enda asi, kas maanteedel olevatest rõvedadest korjuste hunnikutest hoolida või mitte. Aga küll siis juba läheb see korda, kui teinekord satub mõni suurem loom teele ette. See on ebatõenäoline, aga siiski reaalne oht. Milleks riskida?
          100% nõus!
          Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
          Ott Järvela

          Kommentaar


            Algselt postitas Epic Vaata postitust
            Loomad?

            100+'ga vurades on palju raskem ootamatult teele ilmuvate takistuste puhul reageerida. Enamus roolijaid panevad muidugi nii, et tagumik on sügaval istmes kinni ja ega ei märkagi midagi, kui välja arvata see, et käib korraks mingi kolks rataste alt läbi. Eks see ole igaühe enda asi, kas maanteedel olevatest rõvedadest korjuste hunnikutest hoolida või mitte. Aga küll siis juba läheb see korda, kui teinekord satub mõni suurem loom teele ette. See on ebatõenäoline, aga siiski reaalne oht. Milleks riskida?
            90 vs 100km/h. Ega loom 90'ga laksu saades vähem surma ei saa.

            Kommentaar


              Algselt postitas Rudy Vaata postitust
              90 vs 100km/h. Ega loom 90'ga laksu saades vähem surma ei saa.
              Eeldades, et sa ikka minimaalselt suudad reageerida ka looma teel nähes ja toorelt põdrale otsa ei pane, siis pidurdusmaa 100km/h ja 90 km/h sõites on päris märkimisväärne. Loomadest on muidugi ka kahju aga mõtle oma kaasliiklejatele ka tiba. Ja see "vastavalt oskustele" jutt siin teemas suhteliselt jama, enamasti kipuvad sellist juttu tootvad tegelased oma oskusi ülehindama.
              Last edited by Delfino; 04.07.15, 19:27. Põhjus: E

              Kommentaar


                einoh siis võiks ju täispeaga ka kimada vabalt. väike naps ei tapa kedagi, vaid suutmatus oma soiduvahendit valitud tingimustes ohjeldada - see on see kurjajuur. Inimesed ja nende alkoholitaluvus on nii erinevad, äärmiselt ebaaus on ju koik samasse sahtlisse toppida.

                Kommentaar


                  Mitte, et see oleks ōnnestunud, kuid mulle ōpetati autokoolis, et loomade puhul ei tohi pidurdada vms nalja teha, sest ühel hetkel on talv ning siis pidurdades ja rooli kruttides oled kraavis vōi midagi veel hullemat.

                  Pōdrale tuleb sōita tagajalgadesse.

                  Pole kunagi ōnnestunud proovida. Alati pidurdan ja teen mingit jōnksu ning pōtru olen lihtsalt imetlenud.
                  When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Martin Vaata postitust
                    Mitte, et see oleks ōnnestunud, kuid mulle ōpetati autokoolis, et loomade puhul ei tohi pidurdada vms nalja teha, sest ühel hetkel on talv ning siis pidurdades ja rooli kruttides oled kraavis vōi midagi veel hullemat.

                    Pōdrale tuleb sōita tagajalgadesse.

                    Pole kunagi ōnnestunud proovida. Alati pidurdan ja teen mingit jōnksu ning pōtru olen lihtsalt imetlenud.
                    No kui sa ei saa aru, kas on talv või suvi, libe või mitte - siis pole nagu rooli üldse asja. Ma olen pidurdades kaks korda otsasõitu vältinud. Auto terve, ise terve, loom terve.

                    Kommentaar


                      Aga huvitav, kas see täielik juhus või mitte, et ma olen just viimasel ajal maanteede peal arvukalt metsloomi näinud- kitsed, metssead, rebane ja mingi umbes meetrine mustakarvaline elukas - ehk kährik? On neid juurde tekkinud või pole varasematel aastatel lihtsalt trehvanud neid nägema?

                      Kommentaar


                        metssigade arvukus tõusnud küll ei tohiks olla

                        Kommentaar


                          Algselt postitas metssiga Vaata postitust
                          metssigade arvukus tõusnud küll ei tohiks olla
                          seakatk ,ehk loomad annavad juba enne maanteed otsad
                          Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                          Ott Järvela

                          Kommentaar


                            just just. aga muidu on vast asi osade liikide puhul eelnenud pehmes talves ja teiste puhul kevadistes vaktsiinikampaaniates.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Epic Vaata postitust
                              Loomad?

                              100+'ga vurades on palju raskem ootamatult teele ilmuvate takistuste puhul reageerida. Enamus roolijaid panevad muidugi nii, et tagumik on sügaval istmes kinni ja ega ei märkagi midagi, kui välja arvata see, et käib korraks mingi kolks rataste alt läbi. Eks see ole igaühe enda asi, kas maanteedel olevatest rõvedadest korjuste hunnikutest hoolida või mitte. Aga küll siis juba läheb see korda, kui teinekord satub mõni suurem loom teele ette. See on ebatõenäoline, aga siiski reaalne oht. Milleks riskida?
                              Meenub üks seik paari aasta tagusest jaanipäevast kui sai neiuga mööda metsavahelist kruusateed sõidetud (tema roolis, mina kunde) ja üks hetk siis hüppab mingi väike elukas tee peale. Ei jõudnud reageeridagi kui auto alla ta jäi. Neiu pidas koheselt kinni, mina läksin siis välja, vaatasin, et elukas (ausalt ei mäleta enam, kellega tegu oli. Mingi jänesest väiksem loom, kährik äkki?) oli surnud. Lükkasin ta teelt eemale ning tagasi autosse istudes leidsin neiu eest pisarates. Vot tak!

                              Kommentaar


                                Kopli, Telliskivi ja Malmi ristmik Tallinnas. Kopli poolt tulles mõõda Kopli tänavat ja tahad keerata Telliskivi tänavale (parempõõre). Linna poolt mõõda Koplit tulijad, kes tahavad samuti Telliskivi tänavale keerata (vasakpõõre) tuleks kõik autokooli saata. Kurat seal on anna teed silt + parem käsi ka veel kinni ja ikka enamus Tänakuid keeravad ette, lasevad signaali ja vehivad kätega! Kuna enamus kardab veel trammi siis lisatakse veel korralikult gaasu ka juurde. Kui keegi tahab autot maha sõita siis soojalt soovitan seda ristmiku
                                Gunner since 97

                                Kommentaar

                                Working...
                                X