320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

LIIKLUS

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust
    Et ei tekiks rekkataha, mille kiirusepiiraja on kuskil 85 km/h juures, 60 autost koosnevat saba.

    No ma ei tea. Saaremaalt-Hiiumaalt peaks enamvähem igasse asustatud eesti punkti ilma eriliste vahepeatusteta sõita.

    KOgu teema tuli pühapäeval kui Saaremaalt Tallinna poole hakkasin liikuma ja tavapärastel maanteedel kus ma liiklen sellist hullu panemist ei ole täheldanud.
    Aga ma pole ka ammu kuskilt praamipealt sõitnud. Võibolla see on OK ja Tartu maanteel täiesti normi piires.
    Selge see, et praamilt tuleku ajal on maanteel korralik rebimine. Enda kõige huvitavam kogemus oli, kus maantee sõideti korralikult ühesuunaliseks - nii kaugele kui silm ulatus, mitme kilomettri jooksul. Möödasõidud toimusid minimaalselt 5-6 auto kaupa.
    BVB - Vaprus

    Kommentaar


      Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust
      Et ei tekiks rekkataha, mille kiirusepiiraja on kuskil 85 km/h juures, 60 autost koosnevat saba.



      No ma ei tea. Saaremaalt-Hiiumaalt peaks enamvähem igasse asustatud eesti punkti ilma eriliste vahepeatusteta sõita.

      KOgu teema tuli pühapäeval kui Saaremaalt Tallinna poole hakkasin liikuma ja tavapärastel maanteedel kus ma liiklen sellist hullu panemist ei ole täheldanud.
      Aga ma pole ka ammu kuskilt praamipealt sõitnud. Võibolla see on OK ja Tartu maanteel täiesti normi piires.
      Rekkade taha tekkiv saba pole nende süü, vaid küündimatute autojuhtide süü, kes ei suuda neist mööda sõita.

      Kommentaar


        Algselt postitas JuriM Vaata postitust
        Rekkade taha tekkiv saba pole nende süü, vaid küündimatute autojuhtide süü, kes ei suuda neist mööda sõita.
        Et milleks probleemi ennetada. Mõistlik.

        Kommentaar


          Algselt postitas ericbana Vaata postitust
          Võiks postitada ka "mis sind närvi ajab?" teemasse. No sitaks häirib, kui teetöid/trassiparandusi ei suudeta teha liiklust kõige vähem segavamal ajal. Täna näiteks sattusin ühest kohast mööda sõitma kolmel erineval kellaajal. Umbes 10.30, 14.00 ja 17.30. Võite arvata, mis kell ühe sõiduraja enda alla võtnud segumasin pudelikaela tekitas. Tra, küll.
          Mis sa arvad, kas seal objektil käis päeva jooksul 1 või 20 masinat? Arvan, et teetöid tuleks teha võimalikult kiiresti. Ei tundu eriti mõistlik, et segumasin kella kolmest tööpäeva lõpetama peaks ja objekti tähtaeg nädala võrra pikemas seetõttu venib või kella viie ajal kuskil parklas aega parajaks tegema peaks, et 19 objektile minna. Teetöölised on ka inimesed.

          Kommentaar


            Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust
            Et milleks probleemi ennetada. Mõistlik.
            Vaata, võibolla ma olen natukene oma vaatenurgas siin kinni, pole ise autojuht ega oma palju kogemusi autodega, pigem pidanud senise elu jooksul ühistranspordist sõltuma. Mis eelkõige tiba kergitab kulmu, kui keegi pakub välja variandi, kus ala "Bussid peaksid kohe ilmselgelt kõrvale tõmbama.. Et ikka jumala eest autojuhte ei segaks teel."

            Minu viga.

            Kommentaar


              Algselt postitas JuriM Vaata postitust
              Rekkade taha tekkiv saba pole nende süü, vaid küündimatute autojuhtide süü, kes ei suuda neist mööda sõita.
              mäletan ehk valesti, aga kas mitte nö uus liiklusseadus ei kohusta aeglasemalt sõitvat sõidukit võimaldama enda taha tekkinud kolonnil mööduda, vajadusel peatudes teepeenral? kuskilt oleks nagu kõrvu jäänud.

              Kommentaar


                Asi pole lihtsalt segamises, vaid aeglasemalt liikuvas transpordivahendis. See tekitab enda taha pahatihti pika autode kolonni, kus lühema süütenööriga vendadel katus ära sõidab ning hakatakse enda ning kahjuks ka kaasliiklejate elusi ohtu seadma. Et see on nagu puhtalt selle emotsiooni pealt võetud.
                Ja see mõni minut kui praam tühjaks voolab oodata... no tegelt pole väga hullu ju.
                Aga niiehknaa teoreetiline jaur. Eks liikluskultuur on ikka inimestes, mitte kohustustes - seadustes kinni.

                Kommentaar


                  Minu meelest on ka mõistlik, kui suuremad rekkad ja paar minutit ära ootaksid.

                  Samuti on minu meelest mõistlik, kui sa jõuad rekkale järgi aga ei taha/ suuda/ julge temast mööda sõita, jätta enda ja rekka vahele arvestatav distants, et inimesed ei peaks sinust ja rekkast korraga mööduma.
                  Instagram

                  Twitter

                  Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                  telekavaataja.blogabet.com

                  Kommentaar


                    Sama võiks ka sulle öelda ju, et kui häirib tee peale praamilt mahatulekut paus. Mine joo kohvi ning kui ükskord järgi jõuad oled neljarealisel juba.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
                      Minu meelest on ka mõistlik, kui suuremad rekkad ja paar minutit ära ootaksid.

                      Samuti on minu meelest mõistlik, kui sa jõuad rekkale järgi aga ei taha/ suuda/ julge temast mööda sõita, jätta enda ja rekka vahele arvestatav distants, et inimesed ei peaks sinust ja rekkast korraga mööduma.
                      Pikivahe eiramine (maanteel) on vast isegi ohtlikum, kui kiiruse ületamine ning võib olla peaks mõned n.ö korralekutsumise päevad korraldama.
                      Jäta ruumi ning tagant tulijal ja eespool sõitjal on sind raske üllatada, sest sul on ulatuslikum nähtavus. Vajadusel saad ka ise kiirust koguda ja ohutu möödasõidu sooritada.
                      Muidugi need kaubaautojuhid, kes paar meetrit õhku eelsõitva kaubaauto vahele jätavad, tuleks maha lasta (load ära võtta).
                      see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                      "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                      "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
                        Pikivahe eiramine (maanteel) on vast isegi ohtlikum, kui kiiruse ületamine ning võib olla peaks mõned n.ö korralekutsumise päevad korraldama.
                        Jäta ruumi ning tagant tulijal ja eespool sõitjal on sind raske üllatada, sest sul on ulatuslikum nähtavus. Vajadusel saad ka ise kiirust koguda ja ohutu möödasõidu sooritada.
                        Muidugi need kaubaautojuhid, kes paar meetrit õhku eelsõitva kaubaauto vahele jätavad, tuleks maha lasta (load ära võtta).
                        Noh, aga see on ju ahelreaktsioon. Eessõitev djüüd sõidab natuke aeglasemalt ja siis istubki teine rekka temal sabas, kuna tema ei saa ammugi sealt mööda sõita, sest kiirendus on kehvem, auto on suurem, liiklus on tihe ja nii nad siis rongis sõidavadki.

                        Kommentaar


                          Kiirust on võimalik muuta.
                          see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                          "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                          "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                          Kommentaar


                            Algselt postitas zelee Vaata postitust
                            Sama võiks ka sulle öelda ju, et kui häirib tee peale praamilt mahatulekut paus. Mine joo kohvi ning kui ükskord järgi jõuad oled neljarealisel juba.
                            Ma pole ainus liikleja maanteel. Sama praamipeal on veel X arv autosi. Kõik passivad teepeenral, kuni rekka on 50 KM edasi sõitnud?

                            Kommentaar


                              Kui rekkat poleks oleks mõni teine aeglasem liikleja. Sagimine oleks ka samasugune ning ohtlike olukordi tekitataks samamoodi. Rekka olemasolu ei muuda seda. Lihtsam on ise see paus teha kui närvid vastu ei pea selmet pärast kiruma tulla "faking bussid ja rekkad raisk".

                              Kommentaar


                                Ja kui ma sõidan praamile, kus üks kamikaze vastassuunas lendab? Oleks pidanud kodus istuma? Tra küll noh. Proovi nüüd laiemat pilti vaadata.
                                Ja ühest 70 km liikuvast mossest on veits lihtsam mööduda kui 85 km/h liikuvast bussist/rekkast. Nähtavus, möödasõiduaeg nshit.
                                Tra küll noh.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X