320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

LIIKLUS

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #91
    Täna hommikul oli Olümpia lähedal Liivalaia tänaval liikluspolitsei korda loomas. Tehti trahvi kellegile või lahendati midagi. Tublid. Igatahes oli selleks ajaks oma buss pargitud ühele sõidurajale, luues sellega mõnusa liiklustropi.
    “The state of our pitch wouldn’t have affected Liverpool — with their game the ball is in the air most of the time.”
    The Special One

    Kommentaar


      #92
      Tahaks tervitada kõiki neid värdjaid, kes on oma motorolleri kuuri alt välja ajanud ja nüüd mööda liiklust ringi ajavad, teadmata elementaarseidki asju liikluseeskirjast. Andke minna.

      P.S. tegelt olen ikka paduvihane, raisk. oleks mitte enda süül sellise hullu täna korralikult lömmi pannud.
      Homo homini lupus est - pede on pedele hunt

      Kommentaar


        #93
        lopez ma ei fikseeri seda asja nii täpselt. Talvekummid homme alt minema ja siis Tartu poole ajama. Äuddi alles ikka.

        Mis veel, nügisin ükspääv üht õppesõiduautot tagantpoolt, kusjuures tagantsõitja peaks nagu alati süüdi olema, kuid tee või tina, ma ütleks et siin ei anna kuidagi minu süüd olla kui siis vaid sellel õpetajal kes sellise kollanoka rooli laseb üldse. Siiski on mu reaktsioon säilinud ja suurem kahju jäi olemata ja kahjud korvamata. Idioooodid. Täielikud. Õpetagu nurga taga sõitma ja siis viigu välja tipptunnil end peedistama.

        Kommentaar


          #94
          Mis veel, nügisin ükspääv üht õppesõiduautot tagantpoolt, kusjuures tagantsõitja peaks nagu alati süüdi olema, kuid tee või tina, ma ütleks et siin ei anna kuidagi minu süüd olla kui siis vaid sellel õpetajal kes sellise kollanoka rooli laseb üldse. Siiski on mu reaktsioon säilinud ja suurem kahju jäi olemata ja kahjud korvamata. Idioooodid. Täielikud. Õpetagu nurga taga sõitma ja siis viigu välja tipptunnil end peedistama.
          Pikkivahest oled midagi kuulnud? Võisiis 50Km/h kiiruspiirangust asulas?
          Hello! I´m mentaly ill.

          Kommentaar


            #95
            Algselt postitas boobek Vaata postitust
            Pikkivahest oled midagi kuulnud? Võisiis 50Km/h kiiruspiirangust asulas?
            Tallinnas? Nalja teed vää?
            When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

            Kommentaar


              #96
              Algselt postitas Martin Vaata postitust
              Tallinnas? Nalja teed vää?
              See, et ülejäänud kõik idioodid on, ei tähenda seda, et ka sina samasugune pead olema.
              Hello! I´m mentaly ill.

              Kommentaar


                #97
                Rolleritega tegelased on tõesti ohtlikud kui nad sulle juba vastassuunas vastu tulevad.ega neile ju liikluseeskirju poleõpetatud.sõidku oma koduhoovis
                Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                Ott Järvela

                Kommentaar


                  #98
                  Algselt postitas boobek Vaata postitust
                  Pikkivahest oled midagi kuulnud? Võisiis 50Km/h kiiruspiirangust asulas?
                  Mis pikkivahest sa räägid kui teine manööverdab ristmikule ja seal seisma jääb ning mina samal ajal vasakult jälgin kas tee on vaba kui samal ajal oskas autojuht keset ristmiku seisma jääda poole manöövri peal kuna kaldus vastassuunavööndisse - ehmatas ära ja rattad plokki. Normaalne inimene ei tee ju seda - aga kui aju on sile nagu siili neer (eile telekast kuulsin) siis pole midagi parata lihtsalt.

                  Kommentaar


                    #99
                    Algselt postitas Refieus Vaata postitust
                    Mis pikkivahest sa räägid kui teine manööverdab ristmikule ja seal seisma jääb ning mina samal ajal vasakult jälgin kas tee on vaba kui samal ajal oskas autojuht keset ristmiku seisma jääda poole manöövri peal kuna kaldus vastassuunavööndisse - ehmatas ära ja rattad plokki. Normaalne inimene ei tee ju seda - aga kui aju on sile nagu siili neer (eile telekast kuulsin) siis pole midagi parata lihtsalt.
                    See, et sina suudad peedist pesumasinale trummli teha, ei tähenda seda, et ka teised selleks võimelised on. Kõik inimesed ei suuda eisimeste meetritega autojuhtimist ära õppida, ning selleks nad autokooli lähevadki, ning vastavate autodega sõitma õpivad. Ja targemad inimesed hoiavad sellistest autodest meetrite kaugusele ja ei vahi niisama ringi. Eriti tobe on anonüümselt internetis teisi inimesi oma egoistlikust lollusest jobuks sõimata.
                    Hello! I´m mentaly ill.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Refieus Vaata postitust
                      Mis pikkivahest sa räägid kui teine manööverdab ristmikule ja seal seisma jääb ning mina samal ajal vasakult jälgin kas tee on vaba kui samal ajal oskas autojuht keset ristmiku seisma jääda poole manöövri peal kuna kaldus vastassuunavööndisse - ehmatas ära ja rattad plokki. Normaalne inimene ei tee ju seda - aga kui aju on sile nagu siili neer (eile telekast kuulsin) siis pole midagi parata lihtsalt.
                      Kas sa ise saad aru, mis sa siin kirjutad? Sul juhtus nii palju asju "samal ajal", et suht kirjuks läks. Sa joonista meile parem skeem sellest situatsioonist.
                      “Whatever we plant in our subconscious mind and nourish with repetition and emotion will one day become reality.”

                      Kommentaar


                        boobek, enne tuleb nurga taga sõitma õpetada inimene ja seejärel lasta liiklusesse lahti.

                        Kommentaar


                          Last edited by Refieus; 29.03.07, 11:24. Põhjus: enbhegnhehnefgn

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Refieus Vaata postitust
                            boobek, enne tuleb nurga taga sõitma õpetada inimene ja seejärel lasta liiklusesse lahti.
                            Aga kust sa tead, et ta nurga taga sõitmist selgeks polnud õppinud, aga nüüd tuli linnaliiklusse ja paanikasse sattus.
                            Kunagi oli ju väga popp, et need, kes linnasõiduga hakkama ei saa läksid eksameid näiteks väikelinn Antslasse tegema, et vaprate lubadeomanikena Tallinnas liiklusidiootidena hiljem esineda.
                            May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

                            Kommentaar


                              Ühesõnaga, veendusin, et õppesõidu auto asus edukalt manöövrile, hakkasin ka ise liikuma, anna teed märgi juures vaatasin vasakule, autot ei tulnud ja pöörasin paremale rooli välja ja seejärel märkasin et pelmeen seisab risti teed. Füüsikaseadustest lähtudes ei ole mul silmad külgedel ja elu sees poleks saanud näha, et auto oli äkki seisma jäänud. Kiirused olid väikesed ja midagi hullu ei juhtunud. Kohapeal selgus, et õpetaja oleks pidanud koos õpilasega veenduma manöövri ohutuses, arvestama, et vastu tuleb auto ning ka taga on auto misjärel õpetaja oleks pidanud ise appi tulema ja rooli pöörama välja tagamaks ohutuses. Vastasel juhul oleks sõidetud sellele eest sisse ja ka tagant ja korralikult. Avarii põhjustajana oleks süüdi jäänud õppesõiduõpetaja. Vot tak. Nii, et poopek, irise mujal, ma ei ole kunagi anonüümselt mölisenud, mind on alati võimalik tuvastada kel selleks vaid soovi on ning tavaliselt ma hoiangi end nendest peletistest eemale, niisama ringi ei vahi ega lolluseid ei tee. Sina oleksid samasuguses situatsioonis kindlasti talle korralikumalt häda täinud kui mina. Mul on lihtsalt välja arenenud oskused võistlustelt mis tänavasõidus palju juurde annavad

                              Kommentaar


                                Algselt postitas boobek Vaata postitust
                                See, et ülejäänud kõik idioodid on, ei tähenda seda, et ka sina samasugune pead olema.
                                Ma lihtsalt mainin, et mina sõidan Tartus, mistõttu mul ongi Tallinnas väga ebamugav liigelda. Pede pede otsa, pidevalt keegi perses kinni. Idioodid.
                                When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X