320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

LIIKLUS

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    ma sõidan tavaliselt max 95 km/h. Harva kihutan. Aga täna hommikul lasin kodust linna tööle 130-ga kuna olin sisse maganud, aga seitsmest hommikul on liiklus praktiliselt olematu nii et pole hullu minu arust. Politsei möödab meie kandis harva kiirust. Tihti juhtub et sõidan 90-ga ja mõni lendab minust kui postist mööda.
    Am Sonntag um 13.00 Uhr haben wir ein Weißwurst- Wettfressen mit der Bayern-Spitze. Da bin ich gut dabei. (Rainer Calmund)

    Kommentaar


      Täna mõned minutid pärast südaööd teatati politseile, et Mooste alevikust on ärandatud ühe firma traktor koos turbakogujaga.

      Patrull pidas ilma tuledeta sõitnud traktori kinni Kauksi-Rasina teel Mikumäe külas. Traktorit juhtis samas firmas töötav alkoholijoobes mees. Politsei hakkas juhtunut uurima.
      Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
      Ott Järvela

      Kommentaar


        Algselt postitas Jeti88 Vaata postitust
        ma sõidan tavaliselt max 95 km/h. Harva kihutan. Aga täna hommikul lasin kodust linna tööle 130-ga kuna olin sisse maganud, aga seitsmest hommikul on liiklus praktiliselt olematu nii et pole hullu minu arust. Politsei möödab meie kandis harva kiirust. Tihti juhtub et sõidan 90-ga ja mõni lendab minust kui postist mööda.
        Eks lendajatel oli kiire kuhugi mujale. Nõiaring kui ise ahelat ei katkseta.

        Kommentaar


          eile sai liiklusõnnetuses surma noormees kelle motikale sõitis ette 72aastane mees oma autoga.
          tahaks teada kas teie pooldaks seda et teatud vanuse piir tuleks seada mis keelab autojuhtimise kuna kui ikka inimene on yle 70ne ei ole see nägemine ja reaktsioon enam see mis 20ne aastasel.aga muidugi võivad paljud mind kiruda et see ei oleks õiglane ja samas tean ise ka juhte kes üle 70ne vanad ja yks sõidab veel isegi rekkaga.aga viimasel ajal on ikka palju neid õnnetusi kus vanem inimene on kõrvalt teelt ette keeranud kuna ei pannud tähele lähenevat masinat.
          Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
          Ott Järvela

          Kommentaar


            Algselt postitas budulojus Vaata postitust
            eile sai liiklusõnnetuses surma noormees kelle motikale sõitis ette 72aastane mees oma autoga.
            tahaks teada kas teie pooldaks seda et teatud vanuse piir tuleks seada mis keelab autojuhtimise kuna kui ikka inimene on yle 70ne ei ole see nägemine ja reaktsioon enam see mis 20ne aastasel.aga muidugi võivad paljud mind kiruda et see ei oleks õiglane ja samas tean ise ka juhte kes üle 70ne vanad ja yks sõidab veel isegi rekkaga.aga viimasel ajal on ikka palju neid õnnetusi kus vanem inimene on kõrvalt teelt ette keeranud kuna ei pannud tähele lähenevat masinat.
            Neile peaks tegema mingid kursused, kus kontrollitakse igasugu asju. Nagu reakstsion ja nägemine ja ka liikuluseekirju. Sest jumal teab millal nad load tegid, 1950. Siis olid hoopis teised eeskirjad ja ma ei usu, et nad eriti palju ise edasi õppinud on.
            Meie suurim hirm on kartus oma mõõtmatu tugevuse ees.

            Kommentaar


              Algselt postitas budulojus Vaata postitust
              eile sai liiklusõnnetuses surma noormees kelle motikale sõitis ette 72aastane mees oma autoga.
              tahaks teada kas teie pooldaks seda et teatud vanuse piir tuleks seada mis keelab autojuhtimise kuna kui ikka inimene on yle 70ne ei ole see nägemine ja reaktsioon enam see mis 20ne aastasel.aga muidugi võivad paljud mind kiruda et see ei oleks õiglane ja samas tean ise ka juhte kes üle 70ne vanad ja yks sõidab veel isegi rekkaga.aga viimasel ajal on ikka palju neid õnnetusi kus vanem inimene on kõrvalt teelt ette keeranud kuna ei pannud tähele lähenevat masinat.
              Biker.ee foorumis arvavad hukkunud Koitu (RIP) ja tema sõidustiili tundnud inimesed, et tema kiirus võis olla väga suur ehk et antud õnnetuse puhul ei pruukinud küll ettekeeraja vanus rolli mängida.
              We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

              Kommentaar


                Algselt postitas wwwares Vaata postitust
                Neile peaks tegema mingid kursused, kus kontrollitakse igasugu asju. Nagu reakstsion ja nägemine ja ka liikuluseekirju. Sest jumal teab millal nad load tegid, 1950. Siis olid hoopis teised eeskirjad ja ma ei usu, et nad eriti palju ise edasi õppinud on.
                ot aga kas neid lube ei pea uuendama? siin teen just Portugalis juhilube ja siin küll on nii, et A ja B kategooria lubade puhul peab alates 50. eluaastast iga 5 aasta tagant minema lube uuendama ja kui 70 aastat täis, siis iga 2 aasta tagant. C ja C+E on kuni 65. aastani iga 5 aasta tagant ja siis peale 65. eluaastat iga 2 aasta tagant. D ja D+E on võimalik sõita kuni 65. eluaastani üldse
                Catalunya is not Spain!

                Kommentaar


                  head jaanipäeva kõigile. Aga krt, olge liikluses ettevaatlikud!!!
                  Am Sonntag um 13.00 Uhr haben wir ein Weißwurst- Wettfressen mit der Bayern-Spitze. Da bin ich gut dabei. (Rainer Calmund)

                  Kommentaar


                    Tere kolleegid,

                    Soovin, et kulutaksite oma tänasest päevast 6-7 minutit saadetud linkidele
                    klõpsides ja sääl nähtavat vaadates.

                    See pole tööalane materjal, pole ka nali.

                    Vaadake. Nähtav on kindlasti manitsustest mõjusam.









                    Levitage seda oma tuttavatele.
                    Mõtleme ja tegutseme koos, me endi ja meie lähedaste nimel.
                    When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Martin Vaata postitust
                      Tere kolleegid,

                      Soovin, et kulutaksite oma tänasest päevast 6-7 minutit saadetud linkidele
                      klõpsides ja sääl nähtavat vaadates.

                      See pole tööalane materjal, pole ka nali.

                      Vaadake. Nähtav on kindlasti manitsustest mõjusam.









                      Levitage seda oma tuttavatele.
                      Mõtleme ja tegutseme koos, me endi ja meie lähedaste nimel.

                      Mis mõttes?!
                      Mina olen väga eeskujulik liikleja.
                      Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                      Kommentaar


                        Tähendab, et jah - mismõttes?

                        Mida ma teha saan, et idioodid juua täis peaga rooli ei istuks või lõpetataks arutu kihutamine? Mitte la essugi, kahjuks.

                        Inimene juba on kord selline tegelane, et seniks kuniks midagi juhtunud ei ole, osatakse vaid mõelda "minuga niikuinii ei juhtu". Kahju, eks?

                        Kuigi Martin, šokireklaamid on alati mõjuvamad kui lihtne keelamine.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas yheksa Vaata postitust
                          Kuigi Martin, šokireklaamid on alati mõjuvamad kui lihtne keelamine.
                          Tegelikult, psühholoogide uuringutele toetudes, on vastupidi - inimesed blokeerivad rõvedad reklaamid oma mälus ära.

                          Seega aint hirmutamise mõttes poleks ma neid pannud, mulle lihtsalt jõhkralt meeldis kõiki nende reklaamide ülesehitus ja üldse sisu. Superhästi tehtud minu arust. Näiteks pärast seda (http://www.youtube.com/watch?v=DEDjfxzec0Q) oli küll tunnet, et wtf. Ja reklaam (http://www.streetrace.autonet.ee/videod/watch/1407) mille kaks lauset, kusjuures esimene niivõrd rahulik ja külmavereline, ütlevad rohkem kui. Rohkem kui ma ei tea mis.

                          Vot siis nii. Omaette täiesti arusaamatu on aga see, miks ma pole seni suutnud Lõuna-Eesti liiklusliinile helistada. Tänagi olnuks põhjust, kuid üks BMW 130ga minu tagant välja küttis maanteel. Muidugi üle pideva joone, muidugi pimedas kurvis. Aga tra. et ma numbrit korralikult meelde ei jätnud ja ei helistanud. Ei tea miks. Ja nüüd painab. Umes sama asi, millest vist Tuuli Kock nädalake tagasi kirjutas, kui tal bussis oli väga ebameeldiv vahejuhtum.

                          Kuid see selleks. Idiootide vastu ei aita kahjuks miski.
                          When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                          Kommentaar


                            õppigem parem sõitma, eks.
                            Monkey Spordi uus koduleht & blogi käsikäes www.monkey.ee : Hummel & Joma jalgpallivormid, varustus etc.! www.hummel.ee
                            Monkey @ Twitter

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Erko Vaata postitust
                              Kusjuures see pidev kontroll nüüd on mulle mõjunud küll...


                              kergelt paanitsev katse eesti perssekukkunud liikluskultuuri päästa.
                              aga minu said korravalvurid kätte. 50-alas 80ga radarisse ja sain ainult 900eeku trahvi, kuigi kui radarit näidati, valmistusin ma juba 4-5kiloseks kergenduseks. joppas.
                              buy the ticket, take the ride.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Treon Vaata postitust
                                õppigem parem sõitma, eks.
                                Nii? Tehtud. Edasi?

                                Mida sa täpsemalt tahtsid hetkel öelda? Palun tõlget.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X