320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

ebaterve huumor

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Man in a Dutch brothel asks for the fattest bird with the saggiest tits,and a minge like a ripped out fireplace.
    Madame says,"feeling kinky sir?"
    "No"says man,"homesick"
    «Kuule, konn, kas vesi on soe?»
    «Mina istun siin, muide, nagu konn, aga mitte nagu termomeeter!»

    Kommentaar


      When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

      Kommentaar


        Jeesusküllmaeisaaarukustseukseidväljasikutatakse?
        Hello! I´m mentaly ill.

        Kommentaar


          jokers to the right
          clowns to the left of me

          Kommentaar


            Tahtsin sõnastikust vaadata, kuidas on "perearst" inglise keeles. Sõnastik ei leidnud vastust, kuna linnuke oli jäänud vale koha peale. Küll aga pakkus sõnastik välja omapoolse abi.. "Võibolla on abi sõnast: pederast"

            Kommentaar


              mis sõnastik?

              Kommentaar


                Kommentaar




                  10101010
                  My daddy was a bankrobber

                  Kommentaar


                    garripotteri fännid, how deep is your love?
                    armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                    Kommentaar


                      Leidsin meilboksi tuhnides ühe vana ja klassikalise kirja taaskord:
                      31.07.08 kirjutas A:

                      Tere! Olen teinud korduvalt ettepanekuid hr.Rein Sikule smslaenude asjus. Samuti teatasin neist ettepanekutest saanud. Tundub , et see enam mitte kedagi ei huvita. Sellega seoses on mul olnud mitu enesetapukatset, sest esialgu ei osanud oma murega mitte kuhugi pöörduda.

                      Mõelge ka sellele, et meie Eest elu läheb aina hullemaks ja siis võib olla neid laenuohvreid 60000 asemel juba 120000 või enam. Imelik on see, et olen meeleheitlikult abipalunud nii EPL-ilt , kui ka SLÕL-ilt. Igal pool saaadetakse mind nö. persse.

                      Mul on mõningaid pakju ja asjalikke mõtteid ,aga mitte keegi neid kuulata ei taha.

                      Kas pean midagi ekstreemset ette võtma? Näiteks tulema Teie toimetusse ja ennast põlema panema selle otseses tähenduses.

                      Tuleb nii välja , et kõigi väljaannet ajakirjanikud on 100% ülbed , ükskõiksed inimesed. Lehes ju müüb ainult inimeste õnnetused, kaklused , surmad. Kui inimesel on suur mure ja otsib väljapäääsu ja palub abi, siis sülitatakse talle näkku ja veel irvitatakse tema üle.

                      Teatan , et olen juunikuust saadik ettepanekuid teinud ja mitte keegi pole reageerinud, siis teen midagi sellist, mis kõigile hästi meelde jääb.

                      Kuidas meeldib pealkiri:"Enesetapp ajalehe toimetuses"?

                      Ma ei saa aru , et mis erand ma olen , et kui soovin meedias midagi asjalikku öelda, siis seda mulle eivõimaldata? Terve elu on mind nöögitud koolieelikust kuni praeguseni välja.

                      Loodann , et keegi võtab ka minuga ühendust.

                      Austusega A



                      P.S Mul enam head usku ei ole. Palun ärge mind rohkem lollitage, sest see võib halvasti lõppeda. A.M





                      Tere! teatan , et nüüd pöördun vene meedia poole. Ma loobun nüüdsest eesti kodakondsusest ja võtan endale vene kodakondsuse. Teatan seda , et minu suhtes on rikutud inimõigusi. Te kõik peate mind vist idioodiks ja arvate , et ma olen mitte keegi.Seega mul on Moskvas Koolivennast GRU töötja ja ka FSB töötja ja ma palun neil ajalehe vastu alustada küberrünnakut ja ajlehes Komsomolskaja Prvda laimukampaaniat, siis ehk hakkate võib olla midagi mõistma, aga ma ei usu seda.

                      Kommentaar


                        Independent, member-funded reporting and analysis on American politics, public policy and political culture

                        Kommentaar


                          LFC

                          Kommentaar


                            I'd like to personally congratulate Didier Drogba on winning the World Athletic Championship's 800 metre Gold medal.

                            I don't understand why women want to be equal when they could be better.
                            That shows a lack of ambition to me.
                            Which is why men are better.

                            Kommentaar


                              Gold medal winner Caster Semenya is furious at having to take a gender test. She said" After my success on the track, this is a right kick in the bollocks!"
                              «Kuule, konn, kas vesi on soe?»
                              «Mina istun siin, muide, nagu konn, aga mitte nagu termomeeter!»

                              Kommentaar



                                tera kes neid pilte küll teeb
                                nagu mingid perverdid ja endised kaagid oleksid seal
                                Слава Україні! Героям слава!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X