320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

ebaterve huumor

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Ok, ma saan aru, et Savisaar ei meeldi ja see siin on ebaterve huumori teema aga kas te ei arva, et asi läheb veidi üle piiri? Tegemist on siiski ühe inimese jaoks tragöödiaga. Siin kohal on paslik meenutada arutelu prantsuse koomiksitoimetuses toimunud tulistamise aegu esinenud mõtet - naerda võib inimgrupi üle, isiklikuks ei tohiks minna.
    BVB - Vaprus

    Kommentaar


      No eks tippajakirjanik tegi otsa lahti...ma juba kujutan ette, kuidas tujurikkuja vaatab kurvalt kalendrisse, et kurat, alles märts.

      Kommentaar


        Algselt postitas elx Vaata postitust
        Ok, ma saan aru, et Savisaar ei meeldi ja see siin on ebaterve huumori teema aga kas te ei arva, et asi läheb veidi üle piiri? Tegemist on siiski ühe inimese jaoks tragöödiaga. Siin kohal on paslik meenutada arutelu prantsuse koomiksitoimetuses toimunud tulistamise aegu esinenud mõtet - naerda võib inimgrupi üle, isiklikuks ei tohiks minna.
        See on ju nii ja naa olukord.
        Keegi siin ei ole talle soovinud tervise halvenemist. Aga see, et tal jalg amputeeriti on cold fact.

        + minu jaoks sõltub asi ka kontekstist natuke. Ma ei usu, et siin keegi Dalai Laama üle sellises olukorras nalja viskaks.
        Kahjuks või õnneks on tegemist inimesega, kelle juures ei ole isiklikus minemine, ebaviisakus ja üle piiri minemine ka midagi uut. kui mees isegi suudab kellegi järelhüüde oma propagandavankri ette rakendada, siis see näitab, et tema jaoks ei ole miski püha...

        Pealegi... tõepoolest on tegu ainult ebaterve huumoriga ju.

        Kommentaar


          Inimene tuleb ebaterve huumori teemasse ja solvub. See on iseenesest päris ebaterve huumor.
          When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

          Kommentaar


            Ma arvan, et elx pidas selle teema nimetust silmas - ebaterve huumor.
            Esimese sõnaga on kõik paigas, aga teist ei leia viimastel lehekülgedel küll kusagilt...

            Kommentaar


              Huumor on olemas. Küsimus on lihtsalt selle kohasuses. USA-s oleks selliste naljade tegemine stand-upides täiesti kohane ja tavaline. Prantsusmaal pigem ka. Eestis pole päris selliseid juhuseid olnud ja seetõttu pole ma päris kindel. Aga eks seepärast ongi need asjad soccerneti foorumi ebaterves huumoris.
              Kindlasti ei teeks ma selliseid nalju kusagil avalikus meedias, kuna seal oleks solvujate hulk liiga suur, sest üldiselt on inimestel huumoritaju erinev. See, et mõned hakkavad neid nalju seostama minu töökohaga, on ikka ultragay, imege porgandit, jobud. Aga tulla lõppeks ikkagi soccerneti foorumi ebaterve huumori teemasse, kus on aastaid tehtud TÄIESTI absurdseid nalju, et hakata siin hädaldama, kuidas nüüd on korraga huumor üle käte, siis, noh, jõudu. Ma saan aru, et poliitiline korrektsus on hea, et iga värdjas ei karjuks "kuradi pede" või "faking neeger", aga üle ka ei maksa pingutada.

              P.S. Ja huumori normaalsus peaks seisnema ka selles, et keegi seeläbi ei kannata. Kas antud hetkel keegi kannatas?

              Kommentaar


                ma päevas ikka paar korda refreshin vandenõuteemat lootuses Edgari haiguse põhjus/põhjustaja teada saada. Amos, mis su allikad selle kohta räägivad?

                Kommentaar


                  kuidas on võimalik mitte naerda, kui see meesori räägib. (big up intervjuu kompositsioonile) (lugu algab ~33:00)
                  jokers to the right
                  clowns to the left of me

                  Kommentaar


                    eks ta ole, kohatu ja kohtlane huumor
                    imeline eesti keel.
                    Seisan üksi mere ääres
                    jalas kollased sandaalid
                    valged, merevahust sääred
                    hüüan: "Elagu skandaalid!"

                    Kommentaar


                      Minu arust on siin ka suht viisakuse piiridesse jäädud. Nalja on tehtud, aga parastamist ja halva soovimist pole mina tajunud. Imestasin isegi, et nii kaua võttis siinsel rahval teema käimatõmbamisega.
                      I don't write erotica but I do write. Don't get paid for it though. My writing is a little more high profile than erotica generally. I stay anonymous though so I can never be compensated for my work.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Amos Vaata postitust
                        Ma arvan, et elx pidas selle teema nimetust silmas - ebaterve huumor.
                        Esimese sõnaga on kõik paigas, aga teist ei leia viimastel lehekülgedel küll kusagilt...
                        Tarmo Leinatammi naine ja lapsed ning mees ise (kui veel hingas) tegid vähi käes sipleva üle nalja. Naljaga ei hoitud tagasi, kui mees mulda läks.
                        Kui sa pole vaadanud, siis viska peale filmile "Kõiksuse teooria" - elu oleks tragöödia, kui see poleks naljakas.

                        Kui kellegi-millegi üle nalja tehakse, siis see näitab, et teema läheb inimesele korda. Just seal sügaval.

                        Pealegi on Savikas ise üks kõva humorist.
                        see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                        "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                        "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                        Kommentaar


                          Algselt postitas elx Vaata postitust
                          Siin kohal on paslik meenutada arutelu prantsuse koomiksitoimetuses toimunud tulistamise aegu esinenud mõtet - naerda võib inimgrupi üle, isiklikuks ei tohiks minna.
                          Siin kohal on paslik meenutada kõiki neid JOKK skeeme millega inimgruppidele on aastaid näkku naerdud (irvitatud). Mille poolest see tervem "huumor" on?

                          Jäin hommikul silmitsema kalendrit mille linn ikka iga aasta kingib. Osadele piltidele paigutatakse mõni lehti riisuv poliitika ka ära, aga kui see välja arvata siis kuupäevad on paigas ja 23 veebruar pole punaseks värvitud, et aus kalender igati. Mis seal aga Märtsis silma hakkas on see, et Vene Draamateatri (loetud meetrid linnavalitsusest) taustal tehtud pildil on ühel kõndival kodanikul pildile jäänud ainult 1 jalg. Kas tõesti nägi suur juht õnnetust ette ja andis valijatele teada? Siin on vandenõuteoreetikutel mõtteainet küllaga.

                          Kommentaar


                            EI, selles võite kindlad olla, et ma pole solvunud millegi üle. Lihtsalt minu jaoks on ebaterve soovitatavalt umbisikuline ja huvitaski teiste arvamus, et kas tõesti? Ehk nagu mõnu siin mingis teemas juba asja ümber keeras - minu jaoks pole see enam ebaterve, vaid haige ning jah, mina sellist nalja ei tee, kuid nagu öeldakse, elame vabal maal.
                            BVB - Vaprus

                            Kommentaar


                              Algselt postitas elx Vaata postitust
                              EI, selles võite kindlad olla, et ma pole solvunud millegi üle. Lihtsalt minu jaoks on ebaterve soovitatavalt umbisikuline ja huvitaski teiste arvamus, et kas tõesti? Ehk nagu mõnu siin mingis teemas juba asja ümber keeras - minu jaoks pole see enam ebaterve, vaid haige ning jah, mina sellist nalja ei tee, kuid nagu öeldakse, elame vabal maal.
                              Kas sa South Parki vaatad?

                              Kommentaar


                                Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
                                ma päevas ikka paar korda refreshin vandenõuteemat lootuses Edgari haiguse põhjus/põhjustaja teada saada. Amos, mis su allikad selle kohta räägivad?
                                Mart Ummelas
                                7 tundi ·
                                Võiks ju mõni KaPo agent tunnistada, millal selle bakteri Edgarile jalale tõmbas. Tüüpiline juhtum, kuidas diktatuur oma vastaseid kõrvaldab. Või arvate teisiti?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X