320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

ebaterve huumor

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Pall, väravad ja meeskonnakaaslased – see on liiga madal ja labane. Endine Eesti meisterjalgpallur asus maailma parandama.


    Sorry, see ei ole isegi vandenõuteooria enam see on juba ebaterve huumor at its best
    Hea töö, Mõnu...

    Kommentaar


      "Ta oli juba mängijana natuke teistsugune, rääkis UFOdest ja üritas vigastust vastu puud hõõrudes ravida,” meenutab üks toonane jalgpallur.

      Pebre jaoks pole profijalgpall enam eesmärk. Jalgpalliga ta küll tegeleb, mängides teises liigas ja treenides noori
      Kas selline inimene tohiks noori treenida?
      BVB - Vaprus

      Kommentaar


        Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
        http://tallinncity.postimees.ee/3156...tootajat-noaga
        Savisaare kirurg ajas aadressid sassi.
        Ma ütlesin!!

        Õhtuleht: Politsei tabas Tallinna linnavalitsuses noaga ähvardanud mehe ja toimetas ta raviasutusse

        Kommentaar


          Kommentaar


            see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

            "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

            "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

            Kommentaar


              Aeg crackida veel üks Savka nali, noh et nõrganärviliste nädalavahetus untsu keerata -

              Mis siis kui Savisaarel lõigati maha parem jalg ? Siis saab ta ju iga oma pahase väljaütlemise peale kosta, et astus hommikul voodist vasaku jalaga välja...

              Kommentaar


                slimm.ee

                Kommentaar


                  Algselt postitas rainis007 Vaata postitust
                  Aeg crackida veel üks Savka nali, noh et nõrganärviliste nädalavahetus untsu keerata -

                  Mis siis kui Savisaarel lõigati maha parem jalg ? Siis saab ta ju iga oma pahase väljaütlemise peale kosta, et astus hommikul voodist vasaku jalaga välja...
                  Krt üleeile sai just sama asja jauratud
                  sigpic

                  Kommentaar


                    mõni mees trükib endale käele "babulja", teine "mi amore", kolmas "soy sauce" ja neljas läheb pedest sõbraga voodi... pesu valima. Pets aga laseb jala maha lõigata, et oleks vastavalt tema (kodu)linnale pikk ja lühike jalg.

                    mõte varastatud. ilustatud.
                    see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                    "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                    "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                    Kommentaar


                      Kui "ilustatud" nali nii jube on siis milline see "mustand" veel on?

                      Kommentaar


                        Joga Bonito!!!

                        Kommentaar


                          see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                          "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                          "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                          Kommentaar


                            Kommentaar


                              Seisan üksi mere ääres
                              jalas kollased sandaalid
                              valged, merevahust sääred
                              hüüan: "Elagu skandaalid!"

                              Kommentaar


                                Ega selle pildi allikat ei tea?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X