320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Kalamehed

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Mikk4 Vaata postitust
    ning 1 turb ja 1 säinas. Nende kahe viimase saamine oli üllatus, kuna kasutasin püügil voblerit.
    Kusjuures, on spetsialiste, kes püüavadki turba peaasjalikult vobleriga (sellise pika keele ja suure pea ja peenikese tagaosaga variandiga), aga eks see sõltub muidugi ka veekogust ja turva ujedusastmest. Säinast võib väga edukalt püüda ka näiteks väikese hõbedase Abu Tobyga.

    Kommentaar


      Nii, sai siis ka see kevad tõsisemalt jõeforelli taga ajamisega tegelema hakatud. Ja on ka juba mingid tulemused... Jõekat tabatud seni kolmest erinevast jõest. Kotti olen küll saanud vaid 2 eksemplari 760g ja 1150g, igaljuhul olen väga rahul. Kõik tabatud kalad saadud valge Mepps Nr. 2- ga.

      Kommentaar


        kus kandis mehed myttavad muidu?

        Kommentaar


          Algselt postitas laurenzo Vaata postitust
          . Kotti olen küll saanud vaid 2 eksemplari 760g ja 1150g, igaljuhul olen väga rahul. Kõik tabatud kalad saadud valge Mepps Nr. 2- ga.
          see 760g on nibin-nabin mõõdus jah?
          mõistlik oleks alla 40cm(sabauime lõpuni) tagasi lasta, aga jah alammõõdud lubavad veel väiksemaid kotti pista.
          AILTON

          Kommentaar


            Algselt postitas Mikk4 Vaata postitust
            see 760g on nibin-nabin mõõdus jah?
            L= 41,5, ei olnud jõudnud end eriti jämedaks veel süüa.

            Kommentaar


              Juhtus siis sedapsi, et sõber siin otsustas korraldada väikese kalapüügi võistluse, mingis täiesti tundmatus järves. Püüda tohtis ainult käsiõngega, ei mingit elus sööta, landi loopimist ega paadiga ukerdamist. Seega püüdsime ahvenat, sest mitte midagi muud ei tulnud. Osad ahvenad olid iseenesest enamvähem korralikud aga üllatus oli päris suur kui minu ussi otsa otsustas haug tulla. Isend ise oli suht väike, vb mingi 35cm(pold mõõdulinti kaasas), kaaluks oli 368g. Tollega sai võistlus kinni pandud ja väike summa raha taskusse.
              “Whatever we plant in our subconscious mind and nourish with repetition and emotion will one day become reality.”

              Kommentaar


                Algselt postitas Pealik Vaata postitust
                Juhtus siis sedapsi, et sõber siin otsustas korraldada väikese kalapüügi võistluse, mingis täiesti tundmatus järves. Püüda tohtis ainult käsiõngega, ei mingit elus sööta, landi loopimist ega paadiga ukerdamist. Seega püüdsime ahvenat, sest mitte midagi muud ei tulnud. Osad ahvenad olid iseenesest enamvähem korralikud aga üllatus oli päris suur kui minu ussi otsa otsustas haug tulla. Isend ise oli suht väike, vb mingi 35cm(pold mõõdulinti kaasas), kaaluks oli 368g. Tollega sai võistlus kinni pandud ja väike summa raha taskusse.
                Mida selle alamõõdulise haugi nolgiga tegid?lasid ausa kodanikuna kala vette tagasi?
                Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                Ott Järvela

                Kommentaar


                  Algselt postitas budulojus Vaata postitust
                  Mida selle alamõõdulise haugi nolgiga tegid?lasid ausa kodanikuna kala vette tagasi?
                  Kui ta sinna mõõdu lähedale on, mis tast ikka tagasi lasta? Sama kala sa enam paari aasta pärast välja ei tõmba.

                  Kommentaar


                    See jäi ära märkimata jah, et kalake läks tagasi järvevetesse.
                    “Whatever we plant in our subconscious mind and nourish with repetition and emotion will one day become reality.”

                    Kommentaar


                      nüüd saavad kindlasti kõik kalamehed kurjaks, kuid ühelt tuttavalt surfimehelt sain säärase video lingi ja usun, et see kõlbab siiagi:
                      BVB - Vaprus

                      Kommentaar


                        Pühapäeval käisin vennaga ühte magusat jõe lõiku vallutamas, aga jõgi oli kui surnud, vesi sogane ja kõrge. Tulemus ümmargune null, mitte ühtegi võtet isegi. Ometi proovisin oma landikogu läbi, aga hämming sellegi poolest.
                        Eile käisime isaga forellil, ma pole kunagi sealt jõelt ilma jäänud, aga nüüd oli ümmargune null, ühtegi võtet ka ei olnud. Lootus oli et ühepäevik on lennus, aga ei olnud. Vee pealt mõni lahmamine isegi oli.
                        Ilmad on üleüldse jamad olnud, eriti see pidev heitlikkus. Küll sajab, siis päike lõõmab, siis on soe, mõni aeg hiljem jälle jahe.
                        Viimased kalalkäigud on nii masendavad olnud et mine või Härjanurme
                        AILTON

                        Kommentaar


                          Võrreldes mu eelmise postiga nagu öö ja päev. Käisime isaga üleeile samadel lõikudel. Minul paari tunni jooksul 5 võttu ja paar korda ujus järele. 2 tükki sain kätte, need olid nii 35cm, lasin kasvama ja ülejäänud mida nähtud sai olid ka umbes samad. Ühes kohas, kus vesi oli vast põlveni, seal pani kalda alt üks 15 cm-ne putukas minema.
                          Isal oli vapsee võtmine. 5 harjust(suurim 38 cm), kõik tagasi vette ja 4 forelli kotti (35-40 cm), lisaks veel väikseid jubinaid mis tagasi kasvama läksid, nii harjuseid kui forelle. Üks koht oli eriti hull kus ühe koha pealt visates tuli 3 harjust ja 1 forell.
                          Täna jälle kuhugi kanti. Kui sitt ilm, siis farell võtab! Eriti peale vihma.
                          AILTON

                          Kommentaar


                            Proovisime uusi jõelõike, tulemuseks 4 jõekat+1 haug kotti. Järelkasvu paistis ka usinalt olema.
                            AILTON

                            Kommentaar


                              Mul juba selline tunne, et varsti murran ridva pooleks....no ei saa kala. Viimase 4 kalal käigu jooksul olen saanud merel tonkatades 1 lesta aga jõgedelt järvedelt tühjad peod. Esmaspäeval uue järve peale, sealt peaks loodetavasti saama.
                              “Whatever we plant in our subconscious mind and nourish with repetition and emotion will one day become reality.”

                              Kommentaar


                                Viimasel ajal on kõvasti saanud püüdmas käia. Väike stiili näide:
                                AILTON

                                Kommentaar

                                Working...
                                X