320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Öö maagia

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kui pilves ei oleks, siis oleks maagilisem.
    Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
    Algselt postitas taku*
    Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

    Kommentaar


      Pole mingit maagiat, valge on.

      Kommentaar


        Öö maagia - selleks on praekartulid tilli ja maitseainetega.

        Kommentaar


          Ei tegelikult on ööl täitsa maagia olemas, tõepoolest, kui chillid üksinda keset linna, mingis majas põleb tuli, keda see huvitab, aga öösel, lihtsalt oled kõnnid keset sõiduteed, mingit probleemi pole samas päeval on seal siuke liiklus, et päise päeva ajal seal kõndides on kabelimats. Aga vaatad ja võtad rahulikult kõik on vaikne ja samas nii selge, rahulik, lähed kohalikule jalkastaadionile kell 3 öösel mängima ja värskes niiskes õhus on väga mõnus. Öös on maagia aga see tuleb igal ühel ise avastada, kuigi ööd on pigem magamiseks mitte ringi kondamiseks.

          Kommentaar


            peale kusel käimist muutub kindlasti maagilisemaks
            AILTON

            Kommentaar


              Rattaga on lahe kukkuda. Õmmeldud põlv kindlustab toredad unetud ööd. Pole veel vist nii palju filme korraga läbi vaadanudki.

              Kommentaar


                kurb kui hommik hakkab tulema ja tööle peab minema. õnneks on alles pühapäev.
                ½121½

                Kommentaar


                  Raisk, und pole.
                  Mingid jõmmid räuskavad ka kuskil akna taga.
                  Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                  Kommentaar


                    Magical night. Not.
                    The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                    Kommentaar


                      miski lõhnab imeliselt öös
                      kaks firmatorti, kast pepsit!

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
                        Magical night. Not.
                        Endiselt pole maagiline.
                        The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                        Kommentaar


                          ohh seda eesti suve... 7.2 Kraadi Tselsiuse skaala järgi..

                          Kommentaar


                            ma olen vösinud

                            Kommentaar


                              krdi väsind,aga ilus öö,vihma tibutab
                              Olen see kes olen

                              Kommentaar


                                Kuidagi igav on, kuid tuleb arvatavasti magamata öö täna.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X