320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Öö maagia

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #46
    Vastus teemale \'Öö maagia\'

    Kell on 4.10. Tulin just sellest krdi Zavoodist. Naisi ei saanud, sest meiesugused pedekad ei saagi naisi. Aga sellest ei tahtnud ma rääkida. vaid hoopis. Ma nägin õhtul Karate Kid\'i ja ma mõtlesin, et kas Karate Kid võidaks Zinedine Zidane\'i. Olgem ausad, et Zidaneäl on hea tehnika ja hea pealöök, kuid võitmatu kure tehnika KK esituses võib ka ZZ mättasse saata. Ühesõnaga kui me Zavoodi ees üritasime sõbraga teha ZZ ja KK võitlust (mina olin KK ja Tonks oli ZZ), siis ma lõin kogemata Tonksule põlvega peaaegu lõuga. ehk siis KK nipp on palju tõhusam.

    Kommentaar


      #47
      Vastus teemale \'Öö maagia\'

      Tropikari rsk, kella tunnete? Puhas vuuk.
      Algselt postitas 10 Lopez Saldana


      Algselt postitas mazz

      bla bla bla ... bla bla ... bla bla

      Aga öö on ilus.
      ja siis inimesed vaatavad mind imelikult, kui ütlen, et mind ajab oksele vaadata kuidas noored eesti ühiskonnas üles kasvavad. selliselt möeldaes pole töesti muud teha kui elada tallinnas (tegelt pole eriti vahet kus eestis) ja oodata, et keegi hea inimene tuumapommi trajektoori seadmisel eksib.

      viimane öö ei olnud just ilus. sadas vihma ja natuke külm oli. hommikul löhkusin vihmavarju. pagan. önneks leidsin kapist kaks veel.
      Ühtteist muud on ka ikka teha, kui tuumapommi oodata. Inimloomus on selline, juu nou. Ja tegelikult ma mõtlesin tollal seda posti tehes, et kirjutan midagi positiivset. Point siis lühidalt selline, et kui juba elada, siis miks mitte teha seda hästi. Kas on mõte või mitte, on kõrvaline ja tähtsusetu, sest selleni on võimatu jõuda.

      Öö on ilus siis, kui meeleolu on hea. Nagu elugi.

      Kommentaar


        #48
        Vastus teemale \'Öö maagia\'

        Kell on 3:03 ja ülevaade sai lõpuks valmis. Ilgelt änksa on öösel ülevaateid kirjutada Eriti ülipõnevast mängust! Tegelt ma siin küll mingit maagiat kusagil ei näe Oodake ma vaatan korra aknast välja, siis paistab mis väljas toimub. Ee. Väljas paistab pimedus. Väga maagiline

        Kommentaar


          #49
          Vastus teemale \'Öö maagia\'

          Magamine ei kuulu mu hobide hulka.

          Fakk noh, istud õhtul klaviatuuri taha, kuulad parimat muusikat, nokitsed mingite kirjutiste kallal ja siis ongi kell jälle kuus hommikul. Sitta kah, võtad tassi kohvi ja mõtled, et muusika pole kunagi varem veel nii hästi kõlanud. See on umbes nagu oleksid sa ööga päikese pimedusest välja töötanud. Mõnus rahulolu, lisaks veidi tasakaaluhäireid, pikaldast mõtlemist, kõhedat varahommikust õhkkonda ning öö otsa silutud mõtteid - see on omamoodi maagia.

          Cocorosie

          Kommentaar


            #50
            Ööd mutuvad külmaks ja pimedaks ja kaugeks, aga muusika jääb samaks ja maagia ei kao kuhugi. Kuum kohvitass kaasa ja kannatab aknast välja vaadata küll.

            Sügis on muideks täiega imelik sel aastal, mingid hallutsinatsioonid jooksevad ringi igal pool.

            Kommentaar


              #51
              Kas ma olen veidi imelik, et avasin kell 5 hommikul esimese õlle?

              Tegelt on lood nii pea igal öösel, aga üha harvem on jäänud aega ja viitsimist siin foorumis läbustada. Püüan end parandada ja teemat rohkem üleval hoida.

              Jääpurikad mingi täiega ripuvad ja siis on lumi ja värki. Katused on nagu valged ja taevas must ja siis nagu rohelised lehed on otsas.

              Rohelised surevad sügisel, aga kelle asi see, kelle asi see, mina pole näiteks enam roheline. Ma olen LILLAAA!


              Yes it hurts
              Because
              it's a business first
              And it gets worst
              When you
              jerks
              Let it get into your verse
              And I still
              can't seem to adapt
              But I'm a dope fucking
              rapper
              And I'm not even trying to
              be abstract

              Kommentaar


                #52
                missa sokid neku. iisi.

                Kommentaar


                  #53
                  Kuulge kas muidu on see hea uni et kui terve öö oled üleval aga järgmine päev on ntx kool ja peale kooli lähed magama.

                  Kommentaar


                    #54
                    Vabanege petlikest illusioonidest - öösel ei ole vaja mingit maagiat taga ajada, vaid magada. Muidu juhtub see, et hakkate kuratteabmispõhjusel sõulsiigist hunnikute viisi Barry White'i tõmbama. Õudne. Oleks siis Isaac Hayes vähemalt.
                    armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                    Kommentaar


                      #55
                      Homme on kool ja vene keeles kontrolltöö ja mina istun kella nelja ajal üleval, ilma uneta. Loobusin peale kahe tunniseid püüdlusi magama jäämast ja keedan teed nüüd. Magama ei kavatse enam jääda, eks näis mis homme saab, arvatavasti mitte midagi rõõmsat, korra suvel enne inglise keele konsultatsiooni tegin sarnase nalja ja seal ei habanud enam midagi välja. Maagiast on asi kaugel.

                      Ma olen imelik.

                      Kommentaar


                        #56
                        Ma tegin omal ajal kõik lõpueksamid sellise naljaga ära. Seejuures eelnevate kuude jooksul minutitki õppimata. Kurta ei saa, keskmine tuli ligi 90. Kooli pärast öid maha magada küll ei tasu.


                        Aga Maagia on täitsa olemas täna

                        päike tuleb ja päike läheb
                        minu aeg on öösel, kui inimesi vähe
                        seltsis tühjuse ja inspiratsiooniga
                        kujtlusvõimega pilte ma joonistan
                        ainult öösel on mõte nii selge
                        ja muusika kõlab kui ei kunagi enne
                        üksik hunt pimedas hulgub
                        teel, mida mööda ta juba on tulnud
                        kuid alati midagi uut on kuulnud
                        ja taas uue lõhna järgi suundub
                        kohti on vähe, kuid kohtades kohti
                        on kohutavalt palju, nagu maailmas prahti
                        tuleb lihtsalt hoida silmakesed lahti
                        ja märgata ka muud kui vaid omaenda larhvi

                        Kommentaar


                          #57
                          ossaputs tuli meelde siia postitada.

                          minu meelest ilgelt nõme teema. mingid hälvikud kirjutavad vaid siia. ööl pole mingit maagiat mingit sitta vaid sajab alla. öö on sellepärast et maakera selle koha kus meie asetseme, keeranud teiselepoole päikest ja muud ei midagi. liccalt pime on. enamjaolt saab pimedas teki all mõne naikaga n***u teha või lihtsalt näppida ja kui te seda ei saa või kui te niisama üksi joote siis olete ikka parajad pelmeenid seda üksi tegema.. siberi pelmeenid. öö on mudu ilus ja tore ja minu üks speciality on stars and universe siis tavaliselt jätan ma selle enda teada kuna pole vastavaid indiviide minu seltskonnas kellega saaks nendel teemadel väidelda.. Aga no savi see, joon enda pisisirtsu ära ja viskan näppu kelle kõrvale ma täna lähen. Öö maagia.. oo öömaagi tõi mu koju 3 naist kes kõik ilusamad ku öö vilkuvad tähed taevas auuu. Pljääd nekud elu on ikka mudu vaffa kui sul kõik pea alati ette ära tehakse. Mis siis viga.

                          Aga jah, socceri foorum on igatpidi peetis. Kahju kohe. Äämen.

                          Ahjaa, äädige mind siis: http://www.rate.ee/users/amority tahan fäimi üle säjä säädä.

                          Kommentaar


                            #58
                            Tõesti väga hea, et sul oli ikka meeles siia postitada. Õpeta mulle ka, kuidas nii lahedaks saada kui sina.

                            Nekud ja hälvikud ahju! Kas nii?


                            PS. Kustutatud postituste omanikele meeldetuletuseks:
                            Algselt postitas mazz Vaata postitust
                            Siia teemasse võib postitada ainult öösiti ajavahemikus 03:00-06:00. Kõik ülejäänud postitused kustutatakse.

                            Kommentaar


                              #59
                              Sellepärast mu postitus kaduma läkski?
                              Ma juba mõtsin, et hakkan hulluks minema :P
                              deem... tahaks suve nüüd, aeti kohe isu peale!
                              olgem kristlased, vabandused on esitatud

                              Kommentaar


                                #60
                                Öös ei ole mingit maagiat. See teema on lihtsalt mazzi mingi egotrip. Sest, kui ööl olekski maagia, siis peaks olema võimalik selle üle arutleda ka 24h päevas. Või ongi öö maagia selles, et ainult teatud ajal saad siia postitada ilma, et seda kustutataks? Määdzik, määdzik.

                                Peaks hoopis selle "Prestige" filmi ära vaatama, sest seal pidavat maagiat olema.
                                jokers to the right
                                clowns to the left of me

                                Kommentaar

                                Working...
                                X