320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Öö maagia

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Polegi ammu siia postitanud. Viimati vist koguni siis, kui koolinädalal ühe magamata öö otsustasin teha. Igatahes praegu und veel pole, midagi tarka samas öelda ka ei ole. Eks te siis teate, et ma veel magama pole läinud.

    Kommentaar


      Veidralt kiirest läks jälle valgeks. Eks need augustiööd ole muidugi päris pimedad ka juba. Mõtlesin, et lükkaks ühe posti veel enne kella kuuest deadline'i siia.

      Kommentaar


        4.47 hetkel. lõpetasin just söömise ja tegin köögi korda. jube hea on olla. väljas on liiga hea ilm hetkel, niiet ma lähen teen väikse jooksu ringi ning statoili kakao ja kohe on hea magama minna.

        head ööd.

        edit: käisin jooksmas, jube jube hea oli ikka joosta. ennem aru ei saa kui ise pole käinud.
        forever fooling, free and using, sliding down the slide that breaks a will

        Kommentaar


          kurat need pildid nii kaua seivivad..

          Kommentaar


            Hullult äge, hommikuti on ju selline kellaaeg nagu 4.44!

            Kommentaar


              sellest. paremaks. minna. ei. saa.

              Kommentaar


                Kätte on jõudnud vananaiste suvi. Väljas on soe, üle pika aja pilvine ning tuul undab. Viimased kaks komponenti ei käi küll suve juurde, aga see ongi maagiline, et selline imelik asi meil praegu on.
                Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
                Algselt postitas taku*
                Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

                Kommentaar


                  see on hea et 2 tundi on ajavahe. sooja hetkel mingi üle 20 kraadi. sai just prügi välja viidud. ainult romantilisi valgeid öid siin pole- kõik õhtud lõpevad siin kell 8-9 õhtul ära
                  Catalunya is not Spain!

                  Kommentaar


                    phill collins-one more night
                    ma ei teagi kui palju ma olen seda hetkel uuesti ja uuesti kuulanud.
                    mõelda vaid et nädala pärast on juba eesti-hispaania mäng läbi. Kõhe kohe mõelda.

                    Kommentaar


                      suht külm on väljas
                      ja pime
                      ja muidu sügisene
                      Слава Україні! Героям слава!

                      Kommentaar


                        Und polegi tarvis, kui tohutu töökuhja kiuste tõrkuva netiühendusega võidelda tuleb. Neli tundi ööpäevas on ju täiesti piisav.

                        Now excuse me, teen kiire südameataki ja alustan jälle otsast.

                        Kommentaar


                          see terve ilm on imelik.

                          üks suits ja padjale,

                          ehk õnnestub homme isegi enne viit püsti saada.

                          Kommentaar


                            Ohjah, mis päev täna on? Jooksepeagavastuseinapäev? Kopp on ees ja kui neid rahulikke omaette öötunde olemas ei oleks, siis läheks vist päris lolliks.

                            Aga mis vahet seal on, kui vähe uneaega jääb või kui palju jama seljas on, kui kõrvaklappidest tuleb maailma parim muusika ja mitte keegi mitte kunagi sind ei sega. Või vähemalt mitte enne hommikut...

                            Kommentaar


                              neljas (ja mitte viimane) järjestikune teisipäev oma hommikuse esimese lennuga. muud vahet polegi kui selles, kas rebaseid näeb järvevana teel või mitte. eelmisel nädalal istus üks veerenni tänava otsas, täna ei istunud.

                              Kommentaar


                                Red Bull - semester terve ööga. Ilma Red Bullita - no, pool vähemalt.

                                Maagiat kah, lund sajab.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X