320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Öö maagia

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    See on lihtsalt üks eriline teema. Ja kolmest-kuueni reegel on selle siiamaani läbust võrdlemisi puhtana hoidnud, mis on juba iseenesest maagiliselt uskumatu.

    Kommentaar


      Algselt postitas mazz Vaata postitust
      See on lihtsalt üks eriline teema. Ja kolmest-kuueni reegel on selle siiamaani läbust võrdlemisi puhtana hoidnud, mis on juba iseenesest maagiliselt uskumatu.
      Fertilatsioon - pere loomise 1 alustala.

      Tarbija24: Magamatus mõjub naistele rängemini
      Magamatus on sama ohtlik kui alkoholijoove - Eesti Päevaleht
      Magamatus käivitab immuunsüsteemi hävitava reaktsiooni - Elu24
      Uuring: magamatus takistab uute närvirakkude teket
      Magamatus põhjustab hingamisteede haigusi | DELFI blog
      Magamatus rikub seksihimu | DELFI blog
      Masendus ja magamatus viisid Lohani lesbipruudi haiglasse - Õhtuleht

      Ehk magamatus on tegelt 1 parimaid asju mu elus. Magamatus - nähtus, mis toodab vähemalt mõnedkümned miljonid seemnerakud päevas...

      Olgu. Rahu majja vms. Oli meeldiv reeglitega tutvuda. Kõike head sulle ja su suguvõsale.

      Kommentaar


        Tere

        Kommentaar


          Hei!

          plekkpurk magad? Nohik, mis teed? Igav, kas pole. Tegelt see üks vähestest väärtuslikest teemadest, mis soccernetis on. Ja teate, mis pärast? Sest siia juba naljalt 11-aastased ei tule ehk maakeeli öelduna jääb see teema nende 11aastastesellide postitustest puutumata. Puhas! Äge, sir Mazz ei saagi täna noomima tulla, sest mul on õigus. Puhas. Igatahes igav on ja parim tõestus sellele on see, et raadiost lastakse lady gaga-t. Uus lugu on küll mõttetu, paneb arvama, et polegi midagi arvata. Tegelikult eksite, on küll, ainus, mis selle bad romance looga pähe tuleb, on see, et see eit on küll vist munadega. Und pole, hakkan vist ööloomastuma. Väljas vuravad üksikud autod, muidu on vaikus. Vastasmaja parkimismajas ei tehtagi täna Edward Maya kontsertit läbi kallite alpine kõlarite, mis tehase poolt sisse installitud kiirusetundliku volume-nupuga. Üldiselt on öö maagia tore, see on midagi seni mõistmatut. Mis on see, mis paneb inimesi nii kaua üleval olema? See ei saa olla niisama unetusest põhjustatud, sest unetust põhjustab ka miski. Ja seda miskit põhjustab ka miski, jne. Ühesõnaga lõputu virr-varr.

          Davai,





















          kuulan veits veel raadiot..

































          ja siis juba




























          magama.
















































          Ilmselt on see üks ainukesi postitusi sellel aastal, mis nii palju pinda ära hõivab.


































































          Selle loogika järele peaks mul soccerneti aastatopis üks tiitel juba käes olema.


















          Kommentaar


            Algselt postitas sziczinche Vaata postitust
            Väljas vuravad üksikud autod
            tehtud!

            Edward Maya kontsertit
            tehtud!

            Üldiselt on öö maagia tore
            nõustun!


            Tegelt oli tõesti suht mõnus öö Kurb lausa magama minna...
            olgem kristlased, vabandused on esitatud

            Kommentaar


              Kuradi Mikk raisk, tänu temale on mul terve õhtu juutuubis repiidi peal olnud Marten Kuninga "Take on me" ja kõigest kolm tunnikest on jäänud äratuseni. Aga pole hullu, sest asjad said tehtud ning tundub, et ka vihma enam ei saja. Ja kuigi räägitakse, et ilmad lähevad järjest soojemaks, siis minu arust see niiskus ja tuul teevad asja poole hullemaks. Õhtupoolikul, kui väljas veel +4 kraadi oli, oli mul külmem, kui vähe rahulikumal miinustega päeval on see aasta olnud. Igatahes jah, ilm on sitt, magada tahaks, kuid õnneks tõotab järgnev aeg tore tulema, seega LIFE IS GOOD!
              Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
              Algselt postitas taku*
              Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

              Kommentaar


                No ma ei tea, tundide arv päevas mis kulub magamisele on viimase paari kuuga aina vähenenud. Viimasel paaril päeval kuskil 3h kandis, täna kahjuks ei tule vist midagi, päevadel on juba keeruline, tekib perioode kus ei saa aru kas olen veel ärkvel või korraks magan, samas endiselt väga ei kurda. Kurat kaminas olevat tuld on mõnus jälgida ja siis omi mõtteid mõelda

                Kommentaar


                  jätkuks eelmisele, siis neli tundi, neli tundi ja noh, kella vaadates, eee... neli tundi? ilma väga põletava põhjuseta seejuures. elämä on yökulli.
                  armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                  Kommentaar


                    Psühholoogia kodutöö, mis käseb eneseanalüüsi kirjutada 2-3lk.d ja DubFxi album, mis plaadina mu makis ringe teeks.. aga ei. diGiajastu võlutus.
                    Öö maagia on ametlikult taaskord avatud. Kui radiootor oskaks rääkida, siis ta näeks, kui palju eksistentsiaalseid probleeme võib nooruses lahata ja kui mõttetu see hiljem tundub. Saku Kulla rasvaste sõrmejälgedega klaas, mille sees Selveri apelsinimahl- ei kõla kõige ahvatlemalt, aga seda ta tegelikult on. Lihtsalt ühiskond on pannud märgid külge lahedatele ja mitte lahedatele asjadele. Selveri mahl ei tee kuigi lahedaks. Oleks seal 1 külm Kuld, siis krediiti ja respecti tuleks tunduvalt rohkem.
                    Kui avatud on inimesed? Kes aitab maha kukkunud vanaprouat? Kes helistab politseisse, kui näeb maas lamavat verise peaga joodikut? Keda huvitab üldse, mis tema intiimsest väljast väljas? Kas rullnokk on oma plekk-kestast väljudes poole väiksem nii vaimselt kui füüsiliselt? Neile küsimustele ma täna ka vastuse leian. Mida saab guugeldada, mida mitte...
                    Pole midagi maagilisemat, kui vaadata udus kõndivat inimest, kes ei tea,et teda jälgitakse, et tema peale mõeldakse ja üritatakse ära tabada, kes ta on ja mida ta mõtleb ja kuhu läheb. Lõppude lõpuks on see ikkagi tühja lahmimine ja Vargamäe Andres ütleb selle peale, et mis sa loll üle mõtled, mine magama. Homme vaja atra seada ja hobusel velgi pesta.
                    Ja lõppude lõpuks, paukpadrunitega paugutamine äratab vähemalt inimesed ülesse.

                    Kommentaar


                      Peas kõlab laul: peded tegid peegelpõranda pealt pükse,jalas polnud pükse.. ja värki.
                      Öö maagia on täna kesine.
                      Lähen magama. Oli tore sünnipäevalt koju jõudes ikka soccernetti tulla korraks.Vist.

                      Kommentaar


                        Just esimesed hingetõmbed tehtud pärast jõulutoidu survest vabanemist. Kell ka väga asjalik.
                        Kuidas mõeldud, nõnda ka kohe tehtud. Lähen annan kitsedele süüa metsas.
                        Loodan nende enda pärast, et kabanoss neile sobib.

                        Kommentaar


                          Sa kurat! Väljas on selline ilm, et täitsa karm kohe. Miinuseid on küll vähe, aga tuul ja lumesadu ja tuisk teevad asja kohe täitsa talveks... Aga maagia seisnes selles, et autoga kodupoole sõites tekitas see lumesadu sellise Starwars-efekti... Nagu lumehelbed oleksid tähed olnud. Igatahes kosmose tunne tuli.
                          Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
                          Algselt postitas taku*
                          Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

                          Kommentaar


                            Jõulud ja aastavahetus kui traditsiooniliselt kõige masendavamad ajad. Vähemalt minu jaoks ja nii juba aastaid.

                            Rahu aeg, rõõmu aeg, uute ootuste aeg... nagu selliseid asju saaks kalendriga kindlaks määrata. Kogu see üles puhutav mull ja võltsnaeratused ei ole isegi halenaljakad. Okei, mingil määral ikka on ka - see, kuidas mõned kogu seda jama ise usuvad.

                            Öö see-eest on pea alati ilus ja vaikne ja rahulik. Eelistan tänast ööd iga kell homsele, aga no las mõni päev aastas jääda ka kerglastele uusaastalubadustele, amatöörjoodikutele ja pürohaigetele.

                            Kommentaar


                              Hommik vaat et käes ja ma passin arvuti taga. Und ka pole ja külmkapp tühi (süüa tahaks.)

                              ManU paneme 3ndal igatahes kotti!

                              Kommentaar


                                Öised jutuajamised keskmisest ilusamate tüdrukutega. Samal ajal ladina keele kodutöö, kus tõlkimise tulemuseks näiteks sellised sõnapaarid : laug pilu , rinna näsa jpm.

                                Ehk pole veel aeg nende sõnade jaoks küps ja tuleb mõned tunnid oodata, kui muunduvad ise õigesse vormi.
                                Digi-TV chillout raadio arvab küll ,et oleks aeg vaikselt endale kott pähe tõmmata ja multifilma vaatama hakata, aju ja silmamunandid nii ei arva.
                                Akordioni helid n*ssimas mu kõrva, tolmulestad n*ssimas mu kintsu, nii see tudengi elu käib. Oleks baari-Paavo ka siin, saaks toas Raimond Valge rütmis kiiktoolis nahast dekoratiivpuulusikaid valmistada. Milleks? Eks ikka seepärast, et siil ütles serviti ja kõik teised tegid vastupidi.
                                Ladina-Ameerika versus Korteriühistu teravamad pliiatsid. Plõks, plõks - paukpadrunitega tulistamine on sama hea, kui 1000kroonise ilutulestiku patarei laskmine vannitoas.
                                Öö maagia - ainult 99.- pluss postikulu, mille suurus sõltub täringu viskamisest.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X