320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

hea burger roosa kastmega

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Selge pilt. Minu jaoks oleks mingisugune kastmemoodi asi pigem nagu teretulnud, eeldusel, et see muidugi hea on. Võib-olla ma olen millestki valesti aru saanud aga minu arust oleks burgeri mõte see, et seda saab kätte võtta ning ei pea taldrikul noa ja kahvliga sööma. Kui juba maha on istutud ja muud tarvikud on üles leitud, siis võiks ju miski tõsise prae juba võtta.

    Kommentaar


      no neid rakvere pihviga putka-läkerdisi ei saa ka ju tegelikult kätte võtta ja süüa, nii et sul pool nägu kapsast täis poleks.

      Kommentaar


        Lägaburger on ehtne Eesti vanakooli burks. Kõik muu on uus fäänsi kraam.

        Kommentaar


          Algselt postitas metssiga Vaata postitust
          no neid rakvere pihviga putka-läkerdisi ei saa ka ju tegelikult kätte võtta ja süüa, nii et sul pool nägu kapsast täis poleks.
          Pean tõsimeeli tunnistama, et ei saa aru, kuidas inimesed ei suuda seda ehtsad kastmega burgsi süüa nii, et nägu mustaks ei läheks.
          Instagram

          Twitter

          Eesti Lokomotiv Moskva fännid

          telekavaataja.blogabet.com

          Kommentaar


            Viitaks siis teema pealkirjale ja esimesele postitusele ka - antud teema ongi puhas kummardus roosale kastmele.

            telekavaataja, võimalik, et viimastel aastatel suurenenud karvkatte sagenemine näol on kastmega burgerite söömise keerulisemaks muutnud.
            BVB - Vaprus

            Kommentaar


              Algselt postitas zelee Vaata postitust
              Mida sa otsid? Full lägaburger või midagi fäänsimat? Aparaadi rebitud lihaga burger on väga hea, sama kehtib Trikster Tihase pardiliha burgeri kohta millel lisaks bataadi friikad. Mõlemad ca 5€ ümber. Kallemaid burgereid saad restodest. Ihastes pakub foodtruck Pablo. Hind kallim, maitset ei oska kommenteerida. Lägaburgerit saad Fastersist/Siriusest. Minu soovitus oleks Aparaat või Trikster Tihane.
              Thänks!

              Kommentaar


                Neid lägaburgereid kahvliga ei peaks sööma? Sellele, kes Rääguburksi ilma kahvlita ära sööb, annaks ma küll Nobeli preemia.

                Kommentaar


                  Algselt postitas LaRaBla Vaata postitust
                  Neid lägaburgereid kahvliga ei peaks sööma? Sellele, kes Rääguburksi ilma kahvlita ära sööb, annaks ma küll Nobeli preemia.
                  Mida sa defineerid "ärasöömise" all?
                  Instagram

                  Twitter

                  Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                  telekavaataja.blogabet.com

                  Kommentaar


                    Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
                    Mida sa defineerid "ärasöömise" all?
                    See vist kvalifitseerub, kui burger on otsas ja nägu ning riided kõlbavad veel päeva lõpuni kasutada.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas LaRaBla Vaata postitust
                      See vist kvalifitseerub, kui burger on otsas ja nägu ning riided kõlbavad veel päeva lõpuni kasutada.
                      Pole eriline challenge.
                      Instagram

                      Twitter

                      Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                      telekavaataja.blogabet.com

                      Kommentaar


                        Kuidas burgeri söömisega niisuured raskused saavad olla?

                        Valdise koolitus Szolnokis 6.- evra. Tõmba ligi ja sa ei kahetse. Burger saab söödud nii, et riided jäävad puhtaks, ning meel rõõmsaks.
















                        nb: kuipealekoolitustmääridendiseltriidedarasaadlabida gavastakaalikat.

                        Kommentaar


                          Räägu burksiga alustan Mina vähemalt nii, et valin poole (võtame vasaku) ning siis kisun seda paberit veidi vasakule poole, mille tagajärjel on mul seal poolel rohkem ruumi (et lõpus nägu veel enam-vähem puhas oleks). Seejärel lükkan keele maksimaalselt suust välja ning surun sinna tekkinud tühimikku ning esimeses etapis "kaevan" seda salatit ja kastet, peale mida "luristan" veel suhu kaasa nii palju, kui mahub. Seda protsessi saab korrata mitu korda, kuni teen sama ka teise poolega. Kui mõlemalt poolelt on lõviosa kastmest ära luristatud, siis tegelikult edasi on lihtne. Kui tegemist on duubelburgeriga (see vist Staabi terminoloogia järgi, kes tähte närida tahab, aga mõtlen seda keskmise lisasaiaga varianti), siis võtad ülemisest ja alumisest saiast korralikud ampsud, kuni kogu burger hakkab meenutama sellist ühtlast massi (=ei näegi ilus välja = pihvid hakkavad juba korralikult paistma). Edasi on juba raske ennast määrida, kuid ettevaatlik tuleb olla lõpuni. Eks igal ühel ole oma töövõtted, kuid mina soovitan ülemist saia ampsates keerata burger teistpidi väikese nurga alla - lõpptulemus jääb puhtam, kuid väike salfaring peale burgerit on üldiselt niiehknaa möödapääsmatu...
                          et temas tmingid man of the matchi küll ei tehta sellepärast,sest kui aus olla ega ta ju midagi väga erilist seal ei teinud,viis aint portugali poolfinaali

                          Kommentaar


                            Sellises teemas kiidaks Vilde grilli.
                            N nende kana grill buger on väga hästi söödav. Ja ei uju kastmes. Ma usun , et eelnevad suudaks selle burgeri väga rahulikult ilma end täis lödistamata ära süüa. Minule isiklikult täitsa maitses ka.
                            Soovitan.
                            Teen tapeeti.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Väravavaht Vaata postitust
                              Räägu linnuga alustan Mina vähemalt nii, et valin poole (võtame vasaku) ning siis kisun püksikuid veidi vasakule poole, mille tagajärjel on mul seal poolel rohkem ruumi (et lõpus nägu veel enam-vähem puhas oleks). Seejärel lükkan keele maksimaalselt suust välja ning surun sinna tekkinud tühimikku ning esimeses etapis "kaevan" seda mootorit, peale mida "luristan" veel suhu kaasa nii palju, kui mahub. Seda protsessi saab korrata mitu korda, kuni teen sama ka teise poolega. Kui mõlemalt poolelt on lõviosa kastmest ära luristatud, siis tegelikult edasi on lihtne. Siis võtad ülemisest ja alumisest saiast korralikud ampsud, kuni kogu see hakkab meenutama sellist ühtlast massi (ei näegi ilus välja). Edasi on juba raske ennast määrida, kuid ettevaatlik tuleb olla lõpuni. Eks igal ühel ole oma töövõtted, kuid mina soovitan ülevalt ampsates keerata tibi teistpidi väikese nurga alla - lõpptulemus jääb puhtam, kuid väike salfaring peale suutööd on üldiselt niiehknaa möödapääsmatu...
                              #tussisööja #räägulind #youreachamp















                              Joga Bonito!!!

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Fc. Vaata postitust
                                Sellises teemas kiidaks Vilde grilli.
                                N nende kana grill buger on väga hästi söödav. Ja ei uju kastmes. Ma usun , et eelnevad suudaks selle burgeri väga rahulikult ilma end täis lödistamata ära süüa. Minule isiklikult täitsa maitses ka.
                                Soovitan.
                                . Kahju ainult, et inimesed putkaumber muutunud on ja enam selliselt elu ei käi nagu aastaid tagasi.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X