320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Green Day

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Replying to Topic \'Green Day\'

    Ei oska eriti midagi öelda Green day kohta,sest ei kuula seda muusikat eriti,aga mulle tundub et olen siin foorumis peaaegu ainus kes kuulab hip-hopi ja rap\'i,panen mõned oma lemmikud kirja ka siia....
    Nas
    50cent
    Mos Def
    Royce Da 5,9
    Dr.Dre
    Dmx
    Busta Rhymes
    Onyx
    Jay-Z
    Xzibit
    Coolio
    The Roots
    Ludacris
    Nore
    B.I.G.......ehk aitab kah,läks niigi liiga pikaks
    EDIT: Dang,unustasin mainida 2pac\'i,parimaid räppareid läbi aegade..
    Võimatu on teha midagi lollikindlaks, sest lollid on haruldaselt leidlikud.

    Kommentaar


      Replying to Topic \'Green Day\'

      Originally posted by Kolla


      Ei oska eriti midagi öelda Green day kohta,sest ei kuula seda muusikat eriti,aga mulle tundub et olen siin foorumis peaaegu ainus kes kuulab hip-hopi ja rap\'i,panen mõned oma lemmikud kirja ka siia....
      Nas
      50cent
      Mos Def
      Royce Da 5,9
      Dr.Dre
      Dmx
      Busta Rhymes
      Onyx
      Jay-Z
      Xzibit
      Coolio
      The Roots
      Ludacris
      Nore
      B.I.G.......ehk aitab kah,läks niigi kiiga pikaks
      Hip-hopi vallast meeldivad mulle hirmsasti siukse bändi nagu Rock Steady Crew mõned lood. Need on ikka nii old-skool et jube kohe. RSC oli muidugi rohkem tuntud kui breaktantsu buumi algatajad.
      \\"Empty your mind. Be formless, shapeless, like water. You put water into a cup, it becomes the cup. You put water into a bottle, it becomes the bottle. You put it in a teapot, it becomes the teapot. Water can flow or it can crash. Be water, my friend.\\" - Bruce Lee

      Kommentaar


        Replying to Topic \'Green Day\'

        Pole RSC\'lt midagi kuulnudki aga parandan selle vea kohe..
        Võimatu on teha midagi lollikindlaks, sest lollid on haruldaselt leidlikud.

        Kommentaar


          Replying to Topic \'Green Day\'

          Originally posted by m1kk


          Nirvana ei ole punk. Nirvana on grunge. Nirvana on hea. Ka Chimaira on hea. Nirvana on parim.
          Mull suht pohh, kas grunge või mitte. Ja üldse Nirvanat kuulasin ma kui olin 12. Enam selline muusika eriti ei tõmba.

          Kommentaar


            Replying to Topic \'Green Day\'

            Kusjuures Kurt Cobain ise on öelnud, et ta teeb punk-muusikat.
            \\"Empty your mind. Be formless, shapeless, like water. You put water into a cup, it becomes the cup. You put water into a bottle, it becomes the bottle. You put it in a teapot, it becomes the teapot. Water can flow or it can crash. Be water, my friend.\\" - Bruce Lee

            Kommentaar


              Replying to Topic \'Green Day\'

              Vahelduseks Nirvana vaidlustele mainiks seda, et elavalt klassikult nimega Metallica on ilmunud uhiuus plaat \"St. Anger\", mis on üle ootuste hea. Igatahes minu jaoks on tegemist vist kuu plaadiga, kui mitte kvartali omaga.

              Kommentaar


                Replying to Topic \'Green Day\'

                Kas keegi ehk soovitaks noid R.E.M\'i lugusid-plaate, mis Cobaini maitsega enim ühtivad? Endalegi meeldib Nirvana(Cobaini) loomingust kõige rohkem just see \"akustiline ja õhuline\" (Lake of Fire, The Man Who Sold the World, Where Did You Sleep Last Night jne jne) osa... Sugulane mainis mulle, et Cobaini lemmikbänd olevat The Pixies olnud, kas oli siis R.E.M hoopis? (selline mulje jääb artiklist...)

                Ja Metallica uuele tahaks ka käed külge saada
                Which ship has never docked at Liverpool?
                The Premiership.

                "Milk is for babies. When you grow up you have to drink beer" - Arnold Schwarzenegger, 1975

                Kommentaar


                  Replying to Topic \'Green Day\'

                  Mõtsin ka lõpuks suu lahti teha muusika vallas :P Üldiselt kuulan kõike, a põhiliselt metal\'it
                  Põhilisteks tegijateks: Deftones, Bathory, Chimaira, Soilwork, Rage (midagi sarnast Metallica alguspäevadele), Godsmack, Metallica, Ill Niño, KoRn, Linkin Park, Samael ja sinna otsa unustamatu Nirvana (eriti \"Come As You Are\")
                  308

                  Kommentaar


                    Replying to Topic \'Green Day\'

                    Originally posted by m1kk

                    Endalegi meeldib Nirvana(Cobaini) loomingust kõige rohkem just see \"akustiline ja õhuline\" (Lake of Fire, The Man Who Sold the World, Where Did You Sleep Last Night jne jne) osa...
                    Minu teada ei kuulu ükski nimetatud lugudest ei Cobaini ega Nirvana loomingusse, vaid tegu on nö laenulugudega.
                    BACK WHERE WE BELONG

                    Kommentaar


                      Replying to Topic \'Green Day\'

                      Originally posted by Melwood


                      Originally posted by m1kk

                      Endalegi meeldib Nirvana(Cobaini) loomingust kõige rohkem just see \"akustiline ja õhuline\" (Lake of Fire, The Man Who Sold the World, Where Did You Sleep Last Night jne jne) osa...
                      Minu teada ei kuulu ükski nimetatud lugudest ei Cobaini ega Nirvana loomingusse, vaid tegu on nö laenulugudega.
                      Võimalik Ent suurepärased laulud on need siiski. Kui keegi täpsemalt oskab öelda, siis võiks ka originaalautori edastada mulle
                      Which ship has never docked at Liverpool?
                      The Premiership.

                      "Milk is for babies. When you grow up you have to drink beer" - Arnold Schwarzenegger, 1975

                      Kommentaar


                        Replying to Topic \'Green Day\'

                        Originally posted by Kolla


                        Ei oska eriti midagi öelda Green day kohta,sest ei kuula seda muusikat eriti,aga mulle tundub et olen siin foorumis peaaegu ainus kes kuulab hip-hopi ja rap\'i,panen mõned oma lemmikud kirja ka siia....
                        Nas
                        50cent
                        Mos Def
                        Royce Da 5,9
                        Dr.Dre
                        Dmx
                        Busta Rhymes
                        Onyx
                        Jay-Z
                        Xzibit
                        Coolio
                        The Roots
                        Ludacris
                        Nore
                        B.I.G.......ehk aitab kah,läks niigi liiga pikaks
                        EDIT: Dang,unustasin mainida 2pac\'i,parimaid räppareid läbi aegade..
                        vot see on alles kraam.ice cube ja mystikal kah nagu head tegijad.
                        Olen kindel,et Eesti jalgpallikoondis jõuab lähiajal suurturniirile,kuid Eestlasena võin EM tiitlist vaid unistada. -Enar Jääger

                        Kommentaar


                          Replying to Topic \'Green Day\'

                          Head on veel old school rapist Naughty By Nature,präägusest ajast A Tribe Called Quest,Big Brovas ,Clipse,Flipmode Squad,Wu Tang Clan jne.

                          Kommentaar


                            Replying to Topic \'Green Day\'

                            Originally posted by peremees


                            Head on veel old school rapist Naughty By Nature,präägusest ajast A Tribe Called Quest,Big Brovas ,Clipse,Flipmode Squad,Wu Tang Clan jne.
                            maitse asi,aga kas big brovaz on ikka old school??
                            Olen kindel,et Eesti jalgpallikoondis jõuab lähiajal suurturniirile,kuid Eestlasena võin EM tiitlist vaid unistada. -Enar Jääger

                            Kommentaar


                              Replying to Topic \'Green Day\'

                              Kui sa tähelepanelikult loeksid, siis sa näeks, et seal on kirjas praegusest ajast....aga old school rapist kõige kõvem tegija on minu meelest PE, ehk siis Public Enemy
                              Võimatu on teha midagi lollikindlaks, sest lollid on haruldaselt leidlikud.

                              Kommentaar


                                Replying to Topic \'Green Day\'

                                Originally posted by Kolla


                                Kui sa tähelepanelikult loeksid, siis sa näeks, et seal on kirjas praegusest ajast....aga old school rapist kõige kõvem tegija on minu meelest PE, ehk siis Public Enemy
                                Ok,minu viga.PE on küll väga tegija.beach-il käis keegi neid kuulamas????
                                Olen kindel,et Eesti jalgpallikoondis jõuab lähiajal suurturniirile,kuid Eestlasena võin EM tiitlist vaid unistada. -Enar Jääger

                                Kommentaar

                                Working...
                                X