320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Green Day

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Replying to Topic \'Green Day\'

    Originally posted by dannar


    Originally posted by Robinho


    Originally posted by fittibaldi


    einoh võivad tõmmelda võivad ka mitte, aga dec ja terrarium mu meelest suht venelaste pärusmaa. enamik neist joob klubis aint vett, aga silmad jumala pahupidi - eks tee ise omad järeldused. ja kaine peaga mina ei suudaks sellise rahva seas kuidagi olla, isegi kui muusika on hea (konkreetne näide ill skillz ja danny c terrrariumis).
    No kurat. Ma kannataks ära tuimalt. Kui just keegi nokkima ei kipu. Muidu ma klubidesse ei kipu, kuid kõik mis on seotud Benassiga MEELDIB ja ma pean the Bizi ära kuulma oma kõrvaga. Teist sellist võimalust enam ei tule.
    õujee trääns on kõikjal hea. okok. tegelt pole. Kõik kenad inimesed reedel-laupäääval Club Uk-le
    See ei ole trääns! House hoopis!

    Kommentaar


      Replying to Topic \'Green Day\'

      Kuulake ikke ill nino-t ja chimaira-t
      Noo ja muidugi ka rapist Cypress Hilli.............
      742617000027
      (sic)
      (515)
      MAGGOT

      Kommentaar


        Replying to Topic \'Green Day\'

        no minu lemmikud eestist on vaieldamatult metro luminal, sõpruse puiestee ja alumiinium, tegelikult pole eesti pungil (j.m.k.e., psychoterror, vennaskond) ka midagi viga. välismaal on lemmikuid leida keerulisem. nirvana, guns and roses, red hot chilli peppers, offspring (vanemad lood) on päris head... uuematest bändidest on sümpaatsed the white stripes ja system of a down.

        Kommentaar


          Replying to Topic \'Green Day\'

          kuramus, viimastel päevadel olen kuulanud ainult gothic metalit: Tristania-t, Sirenia-t, Moonspell-i ja In The Woods-i

          Kommentaar


            Replying to Topic \'Green Day\'

            Originally posted by vanapagan


            kuramus, viimastel päevadel olen kuulanud ainult gothic metalit: Tristania-t, Sirenia-t, Moonspell-i ja In The Woods-i
            Kuula kindalsti Machine Head ja Mushroom Heads ka
            742617000027
            (sic)
            (515)
            MAGGOT

            Kommentaar


              Replying to Topic \'Green Day\'

              Nädalavahetusel sai kuulatud kasseti pealt laule vene multi- ja lastefilmidest: Buratino, Nu pagadi!, Winnie Puhh jpt. Siis veel eesti lugusid ´60 ja ´80ndatest, Ivo Linna parimad palad.
              Oehh, nostalgia on suurepärane asi!
              Supplies!

              Kommentaar


                Replying to Topic \'Green Day\'

                ma olen ka vanuigi nostalgiale oma näo pööranud, ning viimasel ajal on huvi keskendunud peamiselt ühe sõbraliku vennasrahva 80ndate hiiglastele, nagu dingo, millionasade. ning eriline lemmik, sleepy sleepers ning viimati kuulatud kogumik \"kekkonen\".

                Kommentaar


                  Replying to Topic \'Green Day\'

                  minu nädalalõpp möödus aga näiteks Jan Garbarekit kuulates. laupäeval, kui krabula täitsa väljakannatamatu oli, siis keerasin kõrgeid maha, muidu käis saksofon luust ja lihast läbi. pühapäeval sain aga ilusti kõik seaded keskele keerata ja kivisildniku kõrvale lugeda. viimane oli muide parem, kui lootsin.
                  «Kuule, konn, kas vesi on soe?»
                  «Mina istun siin, muide, nagu konn, aga mitte nagu termomeeter!»

                  Kommentaar


                    Replying to Topic \'Green Day\'

                    vaatan, et väga paljud tänapäeva inimesed on vaimustuses klubimuusikast, trancest ning trummist ja bassist...palun teadjamad mehed/naised seletate kah lollile, mis vahe on nendel muusikastiilidel, sest ise sellist muusikat absoluutselt ei kuula ja mulle isiklikult tundub klubi ,trance ja d&b ühesuguse tümpsuna(minu subjektiivne arvamus, ei ole vaja mind sõimudega üle hakata kallama). Seega seletage mulle, kuidas neid liigitatakse/eristatakse...
                    Where were you in '62?

                    Kommentaar


                      Replying to Topic \'Green Day\'

                      Originally posted by dimaggio


                      vaatan, et väga paljud tänapäeva inimesed on vaimustuses klubimuusikast, trancest ning trummist ja bassist...palun teadjamad mehed/naised seletate kah lollile, mis vahe on nendel muusikastiilidel, sest ise sellist muusikat absoluutselt ei kuula ja mulle isiklikult tundub klubi ,trance ja d&b ühesuguse tümpsuna(minu subjektiivne arvamus, ei ole vaja mind sõimudega üle hakata kallama). Seega seletage mulle, kuidas neid liigitatakse/eristatakse...
                      vaata (ja kuula) seda lehekülge. Põhimõtteliselt kõik elektroonilisest muusikast. Mees on suht vahvalt kommenteerinud ka kõiki stiile. Soovitatav kõigile.

                      Kommentaar


                        Replying to Topic \'Green Day\'

                        superlahe lehekülg..(Y)

                        selgub siis, et kuulan peamiselt jump upi, trancestepi ja mõnevõrra ka darkstepi, mis hoopis teisest harust, pluss trance\'i kategooriast industrialit.. päris lootusetu juhtum it is then.
                        We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                        Kommentaar


                          Replying to Topic \'Green Day\'

                          minmul siis,
                          House: Synthpop -> Synthron
                          Deep House -> France House poole
                          Techno: Minimalist Experimantali suund.
                          Breakbeat: 2step Garage
                          Funky alt Florida suund.
                          Jungle:
                          Jungle - d\'n\'b -> JAzzStep - > Athmosphere
                          Jungle -> Breakcore -> Darkcore
                          Ambient:
                          Ambient Breakesist-> downtempo ja trip hopile

                          Kommentaar


                            Replying to Topic \'Green Day\'

                            Originally posted by Davids


                            Originally posted by vanapagan


                            kuramus, viimastel päevadel olen kuulanud ainult gothic metalit: Tristania-t, Sirenia-t, Moonspell-i ja In The Woods-i
                            Kuula kindalsti Machine Head ja Mushroom Heads ka
                            Mina küll nüüd kahtlen Machine Head\'i ja Mushrommheads\'i muusikalises väärtuses. Täielik nilbus IMO
                            308

                            Kommentaar


                              Replying to Topic \'Green Day\'

                              vist peaks olema vocal house, ghetto tech, abstract ja progressive hip, ja Rio funk´i oli ka omaette kuulamine:P ja kui ma oleks dj, siis peaks siia lisama ka turntablismi, kuid lihtsalt scratchimine ei ole päris minule. Raggast ka edasi jungle, sealt edasi saab mõistus otsa.

                              Kommentaar


                                Replying to Topic \'Green Day\'

                                Originally posted by Markko


                                Originally posted by Davids


                                Originally posted by vanapagan


                                kuramus, viimastel päevadel olen kuulanud ainult gothic metalit: Tristania-t, Sirenia-t, Moonspell-i ja In The Woods-i
                                Kuula kindalsti Machine Head ja Mushroom Heads ka
                                Mina küll nüüd kahtlen Machine Head\'i ja Mushrommheads\'i muusikalises väärtuses. Täielik nilbus IMO
                                Nujahh kui sa Trance machine oled siis jah aga noh igalyhel oma arvamus ja yleyldse mis sina selle kallal vingud ega ma sulle seda ei soovitanud !!!! Kui tahad weel muusikalises v22rtuses kahelda siis v6ta ja kuula Disturbed,Deftones,Drowning Pool,Mudvayne ja eriti SlipKnoT-i Metal#1 Trance on lollide muusika ........see on neile kes ei oska peale rytmi midagi omaks v6tta , inimestele kel on aju tyhi ja nad ei r22gi midagi arukat..........noh tglt mul pohh kuulake mida tahate aga Trance imeb!!!!!!!
                                742617000027
                                (sic)
                                (515)
                                MAGGOT

                                Kommentaar

                                Working...
                                X